خانه / آخرین اخبار / اقدام زشت شیوا امینی که برایش دردسرساز شد +عکس

اقدام زشت شیوا امینی که برایش دردسرساز شد +عکس

حاشیه های کشف حجاب شیوا امینی

یکی از ملی پوشان فوتسال ایران به دلیل کشف حجاب در سفر خارجی از تیم ملی فوتسال خط خورد.

این ملی پوش در سفر اخیر خود به یکی از کشور های خارجی عکسی را از خود منتشر کرد و باعث شد از تیم ملی فوتبال ایران خط بخورد و البته پس از آن با یک پست انتقادی علیه حجاب بانوان و قوانین فدراسیون فوتبال و مصاحبه با یکی از شبکه های معاند موضوع را پیچیده تر کرد و باعث شد کار وی برای بازگشت به تیم ملی فوتبال سخت تر از قبل شود.

کانال تلگرام آمد نیوز فوتسال بانوان ایران عکس فوتسال زنان عکس بی حجاب شیوا امینی بیوگرافی شیوا امینی بیوگرافی ترانه علیدوستی
مصاحبه با مجری به اصطلاح حامی حقوق زنان در ایران که در یکی از شبکه های انگلیسی کار میکند نشان داد مشکل این بازیکن بیشتر از موضوع حجاب بوده است و تحت تاثیر این اتفاق موضوعی را باز کرده است که با عرف اسلامی همخوانی ندارد.

شاید شیوا امینی هدفی دیگر در سر دارد که می خواهد با کشف حجاب به آن برسد.

ادعای شیوا امینی درباره محرومیتش از تیم ملی فوتسال بانوان ، به دلیل عدم رعایت حجاب در سفری خارج از کشور ، خیلی زود بهانه ای شد برای انعکاس بسیار خبری و هجمه ای بزرگ. حتی این خبر و نوشته این دختر بقدری اثرگذار شد که ترانه علیدوستی هنرپیشه سرشناس برایش پستی توئیت کرد تا این حرف ها بیشتر دیده شوند. فدراسیون فوتبال اما در یکی از معدود اقدامات موثر و به موقعش در جوابیه ای تاکید کرده است که این بازیکن اصلا از سال ۱۳۸۹ و بعد از یک مصدومیت دیگر توسط مربیان مختلف به تیم های ملی دعوت نشده که مسئله حجابش خیلی به چشم بیاید.

کانال تلگرام آمد نیوز فوتسال بانوان ایران عکس فوتسال زنان عکس بی حجاب شیوا امینی بیوگرافی شیوا امینی بیوگرافی ترانه علیدوستی

شیوا امینی شاید در آن سال های دولت دهم در دوره ریاست علی کفاشیان و نایب رئیسی بانوان فریده شجاعی یکی از ملی پوشان ایران بوده اما پس از آن در همه موفقیت های بدست آمده توسط همه مربیان بعدی تیم از جمله تیم هایی که زیر نظر مدیران فنی آقا از ژوراندیرو تا علی صانعی بودند و نایب قهرمانی یا قهرمانی آسیا را برای کشورمان فتح کرده اند جایی نداشته و از چهره های معروف فوتسال بانوان ایران هم نبوده که در لیگ درخشش فوق العاده ای برای خود ثبت کرده باشد.

حرف های او درباره حذفش به دلیل مسئله حجاب اگرچه به کلی تکذیب شده و هنوز خود این دختر واکنشی به پاسخ فدراسیون فوتبال و حرف های سرپرست تیم ملی نداشته اما حتی اگر واقعیت هم داشت ، به دلیل فشاری که چنین رفتاری به کل ورزش بانوان می آورد و باعث سختگیری برای سایر همبازیانش می شوند که قوانین را اجرا می کنند تا اقلا بتوانند ورزش بانوان را با رعایت حجاب در کشور زنده نگه دارند ، رفتاری قابل نقد بود.

کانال تلگرام آمد نیوز فوتسال بانوان ایران عکس فوتسال زنان عکس بی حجاب شیوا امینی بیوگرافی شیوا امینی بیوگرافی ترانه علیدوستی

منبع : خبرآنلاین و جام نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*