خانه / حوادث / سرنوشت مرگبار زن صیغه ای هنگام فرار از دست ماموران

سرنوشت مرگبار زن صیغه ای هنگام فرار از دست ماموران

زن صیغه ای که همراه شوهر شیشه ای از دست ماموران فرار می کرد هدف گلوله مرگ پلیس قرار گرفت.

شامگاه سه‌شنبه پنجم اردیبهشت ماه مأموران پلیس هنگام گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران به مردی که نایلون مشکی در دست داشت، مشکوک شدند و دستور ایست برای مرد مرموز صادر شد.
مرد جوان با دیدن مأموران به دستور ایست توجهی نمی‌کند و پا به فرار گذاشت . بدین ترتیب تعقیب و گریز مأموران با متهم فراری آغاز شد تا اینکه مرد جوان به داخل کوچه بن‌بستی رفت و  پشت فرمان خودروی پرایدی نشست که در صندلی جلوی آن زن جوانی نشسته بود.

مرد جوان بلافاصله خودروی پراید را روشن کرد که مأموران داخل کوچه بن‌بست راه او را بستند. در چنین شرایطی متهم به صورت دنده عقب حرکت کرد و پس از برخورد با خودروی مأموران موفق به فرار شد.
مأموران پلیس با خودرو دوباره مرد فراری را تعقیب کردند و برای توقف آن دستور ایست دادند، اما راننده با سرعت زیاد به فرار خود ادامه داد و در حالی که راننده خودروی پراید با حرکات خطرناک قصد داشت مأموران را از تعقیب خود منصرف کند، مأموران با شلیک ۱۵ تیر هوایی به راننده خودرو هشدار دادند تا هر چه زودتر خودرواش را متوقف کند، اما تیراندازی هوایی هم باعث توقف خودروی پراید نشد تا اینکه مأموران لاستیک‌های خودروی پراید را هدف قرار دادند و راننده پس از طی مسافت کوتاهی در حالی که متوجه شده بود زن جوان هدف گلوله مأموران پلیس قرار گرفته مجبور به توقف شد.

در این لحظه مرد جوان از خودرو پیدا شد و دوباره فرار کرد اما ثانیه‌هایی بعد در دام مأموران گرفتار شد. پس از پایان تعقیب و گریز، مأموران زن جوان را بلافاصله برای درمان بیمارستان منتقل کردند، اما زن جوان بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شد.
نخستین بررسی‌ها نشان داد، مرد فراری از متهمان سابقه‌داری است که در چند شعبه دادسراهای مختلف تهران پرونده دارد و مدتی است به جرم  آدم‌ربایی و سرقت  تحت تعقیب مأموران پلیس آگاهی قرار دارد.
متهم پس از دستگیری گفت: مدتی قبل زن فوت‌شده را صیغه کردم. او مثل من معتاد به شیشه بود به همین خاطر با هم آشنا شدیم و او را صیغه کردم. ساعتی قبل مقداری شیشه  تهیه کردم و قرار بود مصرف کنم به همین دلیل به پارکی رفتم و وسایل مربوط به مصرف شیشه را که آنجا مخفی کرده بودم، برداشتم و در حال آمدن به طرف خودرو بودم که مأموران به من مشکوک شدند و دستور ایست دادند. از آنجایی که از قبل به خاطر ارتکاب جرمی تحت تعقیب پلیس بودم، فرار کردم و به طرف خودرو رفتم‌. وقتی سوار شدم، مأموران مرا محاصر ه کردند که با خودروام به خودروی مأموران پلیس کوبیدم و فرار کردم، اما مأموران دست بردار نبودند و شروع به تیراندازی هوایی کردند.
من خیلی ترسیده بودم و به همین دلیل به سرعتم افزودم تا از دست مأموران فرار کنم که یکی از تیرها به لاستیکم برخورد و یکی هم به چراغ عقب خودروام برخورد کرد که از داخل چراغ عبور کرد و به زن صیغه‌ای‌ام که در صندلی جلو نشسته بود، برخورد کرد که مجبور شدم خودرو را نگه دارم.
بنا به این گزارش، تحقیقات درباره این حادثه از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.

منبع: رکنا

یک نظر ثبت شده

  1. … من بیطرف قضاوت میکنم. وقتی دونفرجنگ لفظی شروع میکنند مشخص است که درگیری فیزیکی هم بین اندوروی میدهد وقتی از۱۱۰کمک میخواهی اکثرا نمیان یاوقتی میآیند که دعوا خاطمه یافته وخطری اقایان انتظامی راتهدید نمیکند چگونه پلیس داخلی شهر بی آنکه گزارش صرقت یا جرم اتفاق افتاده به وی ندادند حق داشته تعقیب و گریز انجام بدهد اصلا کدام قاضی به آنان حکم تیر داده که بعداز مشکوک شدن به شهروندانی که خود دولت‌ها بایست اعتیادشان دبدبختی وبیکاریشان هستند حکم تیرداده پس بفرمایید ایران هم شهری ازایالات تکزاس است که معاون کلانترش هرکار دلش خواست میکند.
    واقعا چرا ما ایرانیان همه متهم هستیم مگر خلافشو به پلیس صابت کنیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*