خانه / سیاسی / اموال و دارایی های سید ابراهیم رئیسی اعلام شد

اموال و دارایی های سید ابراهیم رئیسی اعلام شد

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دارایی‌ها و اموال خود را اعلام کرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در گفتگویی با بیان اینکه جز خانه شخصی که یک آپارتمان ۱۴۰ متری است و یک حساب بانکی، چیز دیگری ندارم، گفت: من مدت ها مستاجر برخی نهادها بوده‌ام و گفتند که بچه‌های نهادی همین خانه‌ها را می خرند، شما هم بخر؛ بعضی دوستان مشترک هم گفتند که حلال و طیب و طاهر است؛ اما گفتم که ما یک خلاف شرع داریم که این کار خلاف شرع نیست؛ یک خلاف قانون هم داریم که این کار خلاف قانون نیست اما یک خلاف شأن هم داریم که این کار خلاف شأن است.

وی افزود: ماشین پیکانی داشتم و خودم تنها در بنگاه معاملات می‌گشتم تا یک خانه پیدا کنم، چند وقتی البته طول کشید و الان هم در خانه ای ۱۴۰ متری زندگی می‌کنیم.

رئیسی تاکید کرد: نه باغ، نه ویلا، نه سهام کارخانجات و . . . ندارم و مطلقا از این اموال ندارم و احساس خسارت هم نمی‌کنم و احساس می‌کنم که خداوند متعال به ما آنچه که مرحمت کرده، بیش از آن چیزی که خودمان توقعش را داشتیم.

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. درود بر آقای رییسی… من اصلاح طلبم ولی ایشان را فردی می بینم که هم صداقت دارد و هم واقعا به فکر مردم است… این تغییر به نفع مردم است..

  • شما برید از روحانی و وزرای میلیاردریش طرفداری کنید …
   شاید با بیان ثروت میلیاردی روحانی و وزراش بتونید رای مردم رو به نفع روحانی جمع کنید

 2. اقای رئیسی لفف کنید صادق باشید … به شعورم توهین نکنید (ماشین پیکان) خخخخخخخخخخخ
  لطف کنید چاپ کنید
  ندا نظر اول لطف کن خودت را مسخره کنید اصلاح طلبم !

  • اگه مطلب درست بخونی میبینی که گفته چندین سال پیش پیکان داشتم نه الان!!!! بعدم ایشان راستگوترین فرد هستند ولی انقدر دروغ در این چند سال گفته شده که اگر کسی راست بگوید باور نمی کنند… بعدم آقای رییسی به هیچ جناحی وابسته نیست و هم اصولگرایان و هم اصلاح طلبان خط امام حامی ایشان هستند… #خداحافظ دولت اشرافی

  • محمد

   شعور که نداری هیچ حداقل برو قبل اینکه حرفی بزنی یکم تحقیق کن ایشون گفتن چند سال قبل نه الان افرین دلبندم

 3. دوستان ،خواهران و برادران.بیایید جناحی نباشیم جوانان ما انقلاب کردن که جناحی گری و چند دستگی از بین بره.بیایید طوری انتخاب کنید که مملکت وضعش به نفع رفاه و آسایش و امنیت مردم باشه.احساسی عمل نکنید.کشور و اینده اش رو دست یک مدیر واقعی بدین. درسته رئیس جمهور باید انسان خوبی باشه اما خوب بودن دلیلی بر مدیریت خوب داشتن نیست.کشور به دست کسی بدین که واقعا ایده داشته باشه.خواهش میکنم دوستان.روی روند مدیریتی افراد خوب بررسی کنید.۳۷ سال از انقلاب گذشته اما هنوز حق این انقلاب رو به ما ندادن تا کی باید با فلاکت و سختی زندگی کرد.من خودم کارمندم درسته با حقوق کارمندی میشه زنده موند ونمرد یا مثلا محتاج نبود اما رفاه و آسایش و لذت از زندگی کردن اصلا با این درآمد یا مخارج قابل دستیابی نیست افراد بیکار که …پس لطفا در مورد برنامه های کاندیدا خوب فکر کنید و مدیری رو انتخاب کنید که حرف تازه ای داشته باشه.مدیریت بلد باشه و اگر وعده میده توانایی اداره اونهارو داشته باشه.به امید روزی که تک تک مردم کشورم از زندگی تو ایران لذت ببرن.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*