خانه / سیاسی / لیست اموال و دارایی های قالیباف و همسر فرزندانش منتشر شد

لیست اموال و دارایی های قالیباف و همسر فرزندانش منتشر شد

الیاس قالیباف در اینستاگرام: هیچ کاندیدایی جز پدرم حاضر به اعلام اموالش نشد من لیست اموال خودم و خواهرم را که تحت تکفل پدرم نیستیم را هم برای اطلاع مردم منتشر می‌کنم.
همسر قالیباف زهراسادات مشیر دختر محمدباقر قالیباف خانواده قالیباف خانه محمدباقر قالیباف بیوگرافی مریم قالیباف بیوگرافی محمدباقر قالیباف بیوگرافی الیاس قالیباف اخبار بدون سانسور سیاسی اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96

امروز در مناظرات تلویزیونی چالش اعلام لیست اموال و دارایی ها به ایستگاه آخر رسید و هیچکدام از کاندیدا ها به غیر از پدرم یا نخواستند یا جرات نداشتند تا مردم از اموالشان با خبر شوند.

به هر حال لیست اموال و دارایی های پدرم و مادرم و برادرم که تحت تکفل ایشان است طبق قانون و برای دانستن مردم منتشر شد.

بنده هم برای اطلاع مردم عزیز ایران لیست دارایی ها و اموال خودم و خواهرم را منتشر می کنم:

الیاس قالیباف:
سه دانگ از یک آپارتمان مسکونی به متراژ ۲۳۰ متر در منطقه ۳ تهران
موجودی حسابهای بانکی:
بانک پاسارگاد: ۲ میلیون تومان
بانک آینده: ۸میلیون تومان
بانک انصار: ۱ میلیون تومان

مریم قالیباف:

یک باب آپارتمان مسکونی به متراژ ۱۵۰ متر در منطقه ۴ تهران
یکدستگاه خودروی هیوندایی مدل ۹۴
موجودی حساب بانک شهر ۶ میلیون تومان

 

محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش دوم مناظره تلویزیونی، گفت که فهرست اموال خود و بستگان را در تلگرام منتشر کرده است.

به گزارش ایرنا، وی در پاسخ به این سئوال که برنامه و راهکار موثر شما در ارتقای بهره وری در بخش کشاورزی و توسعه اقتصاد تبدیلی در شهرها و روستاها چیست، گفت: اجازه می خواهم چون جلسه قبل قولی به مردم داده بودم، توضیح دهم زیرا معتقدم شفاف سازی مهم ترین موضوع برای رشد اقتصادی است.
وی افزود: گفتم خوب است که همه ما نامزدها اموال خودمان را و براساس قانون به اطلاع مردم برسانیم.
قالیباف افزود: البته قانون می گوید که به اطلاع قوه قضائیه برسانیم،‌اما من معتقدم باید به اطلاع مردم برسانم ، من به مردم اعلام می کنم که من کل دارایی خودم و بستگان را براساس قانون در کانال تلگرامی خود گذاشته ام تا معلوم بشود که دارایی من کجاست، اگر این شفاف سازی واقعا صورت بگیرد، می تواند بسیار موثر باشد.
وی ادامه داد: یکی از موضوعات مهم ما کشاورزی است که امنیت غذایی و حتی امنیت ملی ما به آن مربوط می شود ،حتی با محدودیت هایی که در حوزه آب داریم، باید به سمتی برویم که اقلام ویژه و حیاتی را خودکفا باشیم.
وی اضافه کرد: بنابراین این برنامه کاملا پیش بینی شده است ، سیاست های کلان هم این را مشخص کرده است، من در صورت انتخاب همان سند چشم انداز و برنامه ششم را برای کشاورزی دنبال می کنیم.
قالیباف گفت: مخصوصا برای روستاها برای آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار شغلی که اشاره کردم در روستاها با همین نگاه به کشاورزی و صنایع کوچک و صنایع خانگی ، آن را تحقق می دهیم .
وی ادامه داد: اما من معتقد هستم تا زمانی که مبارزه با فساد و رانت نشود چه در حوزه کشاورزی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه صنایع دیگر نباشد،حتما موفق نخواهیم شد که بتوانیم به نقطه خودکفایی کامل برسانیم و بتوانیم کار صادرات را نیز انجام دهیم.

**قالیباف :‌ما دلسوز مردم هستیم
قالیباف گفت: در آخر لازم می دانم که به مردم گزارش بدهم ،اگر سکوت کنم به مردم خودم خیانت کرده ام و حقوق ایرانی ها را ضایع کرده ام.
وی گفت: امروز مشکل نبود رشد اقتصادی است،فرصت های نابرابر در حوزه های اقتصادی و اجتماعی است
قالیباف خطاب به روحانی و جهانگیری گفت: نخستین با خودتان و بستگان خودتا برخورد کنید ، بستگان شما در کنار شما در زمینه های مالی،بانکی دچار فساد هستند و خودتان از آن مطلعید، زیرا خود شما هم از این منابع استفاده می کنید.
وی گفت: شما نمی توانید اعتراف کنید که ۸۰۰ متر زمین را متری ۳هزار تومان در سال ۷۰ گرفتید و به طور یقین شجاعت ندارید که این را اعتراف کنید.
وی با اشاره به جهانگیری گفت: به مردم بگویید زمین ۳۸۵ هزار تومانی را ۱۴۰هزار تومان از بیت المال گرفتید.حالا به ما می گویید که املاک نجومی گرفتیم. چرا به مردم اطلاع درست نمی دهید ،بعد شما می خواهید با فساد برخورد کنید؟هر چه می گوییم ، می گویید دروغ است ، اسناد زمین شما را آورده ام.
وی اظهار داشت:هم اکنون ۶میلیون بیکار داریم که سالانه یک میلیون نفر هم به آنها اضافه می شود.
قالیباف افزود: ایران یک درصد جمعیت دنیا و ۵درصد منابع دنیا را در اختیار دارد چرا نمی توانید کشور را با این منابع اداره کنید؟ زیرا مدیریت ندارید؛ سیستم هوشمند ندارید و اصلاح ساختاری نمی کنید؛ هرچه گفتید نکردید.
وی در پایان گفت: ما دلسوز مردم هستیم.

همسر قالیباف زهراسادات مشیر دختر محمدباقر قالیباف خانواده قالیباف خانه محمدباقر قالیباف بیوگرافی مریم قالیباف بیوگرافی محمدباقر قالیباف بیوگرافی الیاس قالیباف اخبار بدون سانسور سیاسی اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96

منبع : الف و ایرنا

۱۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. اولا این اموال اموال کمی نیست . دوما ….

 2. همه اموال که به نام زنته!!!!

 3. ایشان چندین سال در مقام اجرایی بودند و مسیولیت های مختلفی داشتند پس جای تعجب نیست که اگر این اموال را داشته باشند…. همسر ایشان هم شاغل بودند و اموال خودشان را دارند هم چنین فرزندانشان مثل بیشتر مردم…. ولی همین که اینکار را انجام دادند عالی بود…. ولی در دولت فعلی بیشتر وزرا نه تنها به قوه قضاییه اعلام نکردند بلکه دارای ثروتهای عظیم چند میلیاردی هستند… متاسفانه این دولت اصلا به فکر مردم نیست و فقط به اطرافزان و وابستگان خودشان توجه می کنند… پس بقیه مردم چه! در روستاها دهیاران را تهدید به کم کردن بودجه در صورت رای ندادن به آقای روحانی می کنند!!ا! از یارانه دادن انتقاد می کنند ولی در چند روز مانده به انتخابات خودشان یارانه مستمندان را چند برابر می کنندو سهام عدالت می دهند…. صداقت رفتاری کجاس دولت تدبیر!!؟؟؟

 4. فقط آقای رییسی…. مورد حمایت مردم و اصلاح طلبان و اصولگرابان خط امام بدون حزب خاصی!!!# خداحافظ دولت حرف… دولت اشرافی

 5. سلام
  من می گم این لیست کاملا درست هست ، ولی حرفم این هست ، آقای قالیباف شما با دریافتی ۱۴ میلیونی از شهرداری ، دریافتی به خاطر خلبانی این وضعیت زندگیت هست ، شما هنوز قدرت اداره و مدیریت زندگیت را نداری که با این در آمد بالا به این لیست رسیدی ، چظور می خواهی کشور را اداره کنی ،یعنی جوری زندگیت را اداره می کنی که کمتر از دو ماه حقوقت پس انداز داری
  راستی گفتی من یک دانه پوستر و بنر چاپ نکرده و نمی کنم ، این همه بنر قدی و پوستر را چه کسی چاپ کرده ، پولش از کجا آمده ؟

 6. آدم بیشتر از ۱۰ سال
  سردار سپاه و پلیس باشه، استاد دانشگاه باشه، خلبان باشه،شهردار باشه و ….
  و سرجمع حساباش ۲۸ میلیون باشه
  #یا للعجب
  از خیرین گرامی استدعا دارم کمک بفرمایند!

  • همه مثل شماها حسابشون میلیاردی نیست که

   معلومه این رقم موجودی حساب برای اختلاسگران رانتخواران و غارتگران جیب مردم رقم کمیه و قابل هضم نیست

 7. جووون مادرت بیا معرفیت کنم کمیته امداد امام ره شاید اونجا بهت مستمری بدن.بابا جمع کن بساط شعبده بازیتو.

  • در روزگاری شکم بعضی از مردم با پول حرام پر شده و مکیدن خون مردم افتخار آنهاست
   معلومه یک نفر هم اگه راست بگه زالو صفت ها باور نمیکنن

 8. ایشون شنیده بوده دروغ هر چه بزرگتر باورش راحتتر. اما ندونست چه دروغی. تازه فرض کنیم راست باشه و هر گاه حقوقشو میبره میده به فقرا، مشکل بزرگتر اینجاست که پس این اختلاسها رو کی میکنه؟. همه که انگار با امام جعفر صادق همنشینن، پس این پولها رو کی و کجا میبره؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*