خانه / آخرین اخبار / پرسپولیس خواستار قطع همکاری با اسپانسر

پرسپولیس خواستار قطع همکاری با اسپانسر

 «نگاه پردازان امین سیما کیش» نام شرکتی است که مهرماه سال ۹۴ در نشستی رسمی از سوی علی اکبر طاهری به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس معرفی شد. قرارداد همکاری این اسپانسر و باشگاه پرسپولیس تا پایان فصل ۹۶ – ۹۵ بود. حالا با توجه اتمام این فصل از رقابت ها – لیگ برتر و جام حذفی – علی اکبر طاهری طی نامه ای رسمی به مدیریت این شرکت اعلام کرده که تمایلی برای ادامه و تمدید قرارداد ندارد.

سرپرست پرسپولیس با ارسال این نامه به شیرازی، مسئول اسپانسر این باشگاه، خواستار تعیین تکلیف وضعیت مالی قراردادهای منعقد شده با اشخاص ثالث و همچنین وجود دریافتی و وجوه باقی مانده شده است.

این در حالی است که در رابطه با استعفای علی اکبر طاهری از مدیریت باشگاه پرسپولیس پشت پرده هایی مطرح شده مبنی بر اینکه «اصرار یکی از معاونان وزیر ورزش برای تمدید قرارداد با اسپانسر»، از دلایل اصلی این استعفا است. حال اینکه مدیریت اسپانسر پرسپولیس (شیرازی) همزمان با فدراسیون والیبال نیز در بخش سامانه پیامکی این فدراسیون همکاری دارد.

شرکت امین سیمای کیش بیوگرافی علی اکبر طاهری اسپانسر پرسپولیس اخبار پرسپولیس

اینکه اسپانسر باشگاه پرسپولیس طی دو سال گذشته چقدر به تعهداتش نسبت به این باشگاه عمل کرده، خیلی دقیق مشخص و اعلام رسمی نشده اما گفته می شود سرخپوشان ۲۱ میلیارد از این شرکت طلبکار هستند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*