خانه / آخرین اخبار / بی عدالتی رامبد جوان در «خنداننده شو»! /چگونه حق بابک رفاهی در خندوانه ضایع شد!

بی عدالتی رامبد جوان در «خنداننده شو»! /چگونه حق بابک رفاهی در خندوانه ضایع شد!

برنامه خندوانه در سری جدید خود اقدام به برگزاری مسابقه “خنداننده شو” کرده است تا از میان مردم و با رای مردم، خنداننده برتر را انتخاب کند.
نتایج خنداننده شو مسابقه خنداننده شو ساعت پخش خندوانه خنداننده برتر تکرار خندوانه دیشب بیوگرافی رامبد جوان بابک رفاهی اینستاگرام اشکان خطیبی

در مرحله نهایی این مسابقه که در حال پخش است، ۱۶ نفر حضور دارند که با یکدیگر به رقابت می پردازند و مردم نیز به برترین ها رای می دهند. در این بین و تا به این جا دو سه اجرا قابل توجه بوده که در یادداشت دیگری بدان خواهیم پرداخت. اما نکته قابل تامل درباره برنامه شب گذشته، نوع رفتار رامبد جوان در هنگام رای گیری بود که با واکنش های بسیار تندی در فضای مجازی مواجه شده است.

ماجرا از جایی آغاز شد که از ۱۶ نفر، ۱۰ نفر با رای مردم به مرحله بعد راه یافته بودند و حالا قرار بود از میان ۴ نفری که کترین رای را بدست آورده اند، مجددا فرصتی داده شود تا یک اجرا داشته باشند و تماشاگران داخل استودیو به آنها رای بدهند.

از این ۴ نفر، ۲ نفر از گروه رامبد جوان و ۲ نفر از گروه اشکان خطیبی بودند که استندآپ های خود را اجرا کردند و بطور محسوسی اجراهای افراد گروه اشکان خطیبی بهتر بود. نکته قابل تامل اما آنکه در این میان رامبد جوان رو به تماشاگران کرد و گفت چون از گروه های دیگر (شقایق دهقان و جسن معجونی) ۳ نفر به دور بعدی راه یافته اند، پس تماشاگران یکی از افراد گروه او و یکی از گروه اشکان خطیبی را انتخاب کنند. نتیجه رای گیری هم طبعا همان بود که رامبد خواسته بود.

اتفاقی که با اعتراض تند شرکت کننده حذف شده از گروه اشکان خظیبی، مواجه شد. بابک رفاهی که اجرای بهتری داشت در اعتراض خطاب به رامبد جوان گفت که این کار شما مصداق بی عدالتی بود. فارغ از اینکه شما در اینستاگرامتان که ۵ میلیون فالوور دارد، برای تیم خود تبلیغ می کنید، حالا هم با عدالتی زمینه حذف من را فراهم کردید. در حالی که هر کسی که بهتر است باید به مرحله بعد راه پیدا کند.

بعد از اتمام برنامه، اشکان خطیبی با انتشار پستی در اینستاگرامش، به حمایت از بابک رفاهی پرداخت. و کاربران با کامنت های بعضا تندی در زیر پست های خطیبی و رامبد جوان، به انتقاد از رفتار جوان پرداختند و او را به بی عدالتی و حق خوری متهم کردند. این اظهارنظرها تا جایی پیش رفت که رامبد جوان مجبور شد کامنت های اینستاگرامش را ببندد.

نتایج خنداننده شو مسابقه خنداننده شو ساعت پخش خندوانه خنداننده برتر تکرار خندوانه دیشب بیوگرافی رامبد جوان بابک رفاهی اینستاگرام اشکان خطیبی

از سوی دیگر، بابک رفاهی شرکت کننده حذف شده نیز با انتشار عکس معروفی از بهداد سلیمی ( که در المپیک حقش خورده شده بود) نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

نتایج خنداننده شو مسابقه خنداننده شو ساعت پخش خندوانه خنداننده برتر تکرار خندوانه دیشب بیوگرافی رامبد جوان بابک رفاهی اینستاگرام اشکان خطیبی

این وسط معلوم نیست که سرنوشت جوان حذف شده که پس از صحبت رامبد جوان حذف شد، چه خواهد بود. شرکت کننده‌ای که به زعم خود رامبد جوان در انتهای برنامه، اجرای بهتری داشت.

ضمن این که این پرسش مطرح است که چرا تماشاگران، به جای تایید استعداد برتر، خود را مسئول اجرای خواسته مجری برنامه می‌دانند.
منبع : کافه سینما

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. رامبد جوان منفورترین مجری ایرانه. اون از برنامه مزخرفش که الکی میگه خوش باشید و بخندید اینم از مسابقه اش که تو طول برنامه اش فقط گروه خودش رو تبلیغ کرد و آخرشم حق یه جوون رو خورد.

  2. آقای جوان بهتره جمع کنید این بساط مسابقتون رو و یکی از گروه خودتون رو برنده اعلام کنید تموم شه بره . واقعا تاسف بار بود . بنظرم باید آقای اشکان خان دیگه از ادامه مسابقه انصراف بده. از مردم هم خواهش میکنم دیگه به گروه این رامبد رای ندن

  3. سلام. به نظر من هم کار رامبد اشتباه بود او نباید حق رفاهی را ضایع میکرد. راه جبران اشتباه این است که بهنام قاسمی از ادامه مسابقه انصراف دهد تا بابک رفاهی بیاید جزو ۱۲ نفر. بهنام قاسمی خودش هم میدونست که حقش نبود.
    هر چند که بهتر و واقعی تر این بود که مثل روزهای قبل رای گیری از عموم مردم باشد نه افراد حاضر در استدیو.
    و واقعی تر اینکه رامبد از اول به عنوان مربی انتخاب نمیشد چون خواهی نخواهی او بیشتر از بقیه مربی ها نسبت به بچه های گروهش جو میده و یه جورایی رامبد امتیاز میزبانی مسابقه را داره.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*