خانه / حوادث / مردی که به جرم تجاوز به ۱۵ سال زندان محکوم شده بود، در مرخصی دوباره به یک زن تجاوز کرد

مردی که به جرم تجاوز به ۱۵ سال زندان محکوم شده بود، در مرخصی دوباره به یک زن تجاوز کرد

چند روز قبل زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ازراننده یک خودرو سمند شکایت کرد.

او به بازپرس «سهرابی» گفت: دیروز در راه رفتن به خانه سوار خودروی سمند مسافرکش شدم.اما راننده جوان به بهانه ترافیک و عبور از راهی خلوت مسیر را تغییر داد و پس از رفتن به خارج شهرمرا با زور وتهدید مورد آزار و اذیت قرار داد.

اما این تمام ماجرا نبود. چرا که آن شیطان صفت از این رابطه فیلمبرداری کرد و دردسرهایم ادامه یافت. او مدام با من تماس می‌گرفت و با تهدید به انتشار فیلم از من اخاذی می‌کرد. من هم به خاطر حفظ آبروی خود و خانواده‌ام چندین میلیون تومان به او پرداختم. اما تماس‌های تهدید آمیزش تمامی نداشت و در نهایت من با خودم گفتم قربانی این ماجرا من هستم، حالا باید حق سکوت هم بدهم.! از طرفی طمع مرد شیطان صفت تمامی نداشت و هر بار که پول می‌گرفت چند روز بعد سر و کله‌اش پیدا می‌شد و دوباره همان ماجرا و انتشار فیلم و دریافت پول را مطرح می‌کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم از او شکایت کنم تا به کابوس هایم پایان بدهم.»

پس از شکایت زن جوان، تحقیقات تخصصی به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی پایتخت برای دستگیری راننده فراری آغاز شد. تا اینکه کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با سرنخ‌هایی که داشتند موفق به دستگیری تبهکار فراری شدند.

متهم پس از انتقال به دادسرا و درحضور بازپرس جنایی به جرم‌اش اعتراف کرد. در ادامه تحقیقات قضایی، پلیسی مشخص شد وی دو سال قبل به اتهام آزار و اذیت دو زن جوان بازداشت شده و در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفته و به ۱۵ سال حبس محکوم شده است. اما پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شده و جرایم سیاهش را ازسرگرفته است.
باتوجه به اینکه احتمال می‌رود دختران و زنان دیگری دردام سیاه راننده شیطان صفت افتاده باشند، تحقیقات تخصصی در این خصوص ادامه دارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*