خانه / آخرین اخبار / کاپیتان تیم ملی فوتبال: اسحاق جهانگیری قبلاً به تمرین ما آمده بود و هیچ اتفاقی پس از آن نیفتاد

کاپیتان تیم ملی فوتبال: اسحاق جهانگیری قبلاً به تمرین ما آمده بود و هیچ اتفاقی پس از آن نیفتاد

مسعود شجاعی پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل ازبکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعداز چند دوره که با سختی راهی جام جهانی می‌شدیم این بار بدون گلی خورده و در وضعیتی خوب به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کردیم. تیم ملی شخصیت خوبی پیدا کرده و بی‌دلیل نیست که در چند سال اخیر بهترین تیم آسیا بوده است.

وی در مورد اینکه کادرفنی درخواست تدارکات بهتری کرده ، گفت: فدراسیون تلاشش را می‌کند و هم ما و کادرفنی به این مسئله واقف هستیم اما اینکه ما بهترین تیم آسیا شدیم به خاطر این نبوده که بهترین امکانات را داریم بلکه امکانات در سطح موفقیت‌مان نیست. مسئولان بالاتر باید حمایت کنند ما هنوز زمین تمرین نداریم و در زمین پژوهشکده نفت تمرین می‌کنیم.

کاپیتان تیم ملی ایران در رابطه با اینکه اسحاق جهانگیری قول داده به تیم ملی کمک کند، تأکید کرد: جهانگیری هم قبلاً به تمرین ما آمده بود و هیچ اتفاقی پس از آن نیفتاد. شاید حالا که او این جو را دیده و فهمید چقدر فوتبال در روحیه مردم تأثیر مثبت می‌گذارد شاید این مسئله باعث شود امکانات بهتری در اختیار تیم ملی قرار گیرد ما ۴-۵ سال است بهترین تیم آسیا هستیم. قطر هیچ جایگاهی در فوتبال ندارد ولی آنها بهتر از ما تدارک می‌بینند و در آرامش و آسایش بیشتری هستند.

کاپیتان تیم ملی ایران در مورد اینکه به نشست خبری رفتند و روی سر مسعود شجاعی آب ریختند، خاطرنشان کرد: بچه‌ها این پیشنهاد را به من دادند و کریم انصاری‌فرد، احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه سؤال پرسیدند که آیا نیازی دارد این کار را انجام دهید یا نه و من هم گفتم ایراد ندارد و در شرایطی که همه خوشحال بودند این کار را کردیم.

منبع : تابناک

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*