خانه / آخرین اخبار / محمد امامی: به کانادا رفتم و برگشتم/ نپرسید ممنوع الخروج هستم یا نه!

محمد امامی: به کانادا رفتم و برگشتم/ نپرسید ممنوع الخروج هستم یا نه!

محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به صورت غیرقانونی از کشور خارج شده‌‌است یا خیر؟ گفت: من به هیچ وجه نباید به این سوال پاسخ بدهم چرا که می‌توانم از کشور خارج شوم و پاسپورت لازم را در اختیار دارم و شما حتی می‌توانید این مسئله را از مراجع ذی صلاح استعلام کنید.
وی افزود: اخیرا سفری برای سخنرانی به کانادا داشته‌ام، پس از انجام فعالیتم به ایران بازگشتم و برای سفر به کانادا کاملا از مرز قانونی کشور اقدام کرده‌‌ام و مابقی اخبار به نظرم شایعه‌ای بیش نیست.
امامی در پاسخ به این سوال که شما ممنوع الخروج هستید یا خیر، گفت: می‌خواهید بزنید ممنوع الخروج نیست؛ بعد آنها بگویند ممنوع الخروج هست؛ بعد حاشیه درست کنید؛ یعنی چه که نام من در بین ممنوع الخروجی‌ها از کشور است و یا خیر؟

این تهیه کننده سریال ادامه داد: شما در حال حاضر با بنده صحبت می‌کنید که این بدین معناست که هستم، مشکلی ندارم و رفته‌ام و از جزئیات سفرم به کانادا هم به شما گفته‌ام. با این حال می‌توانید همه این موارد را کنار هم بگذارید تا ببینید چه شخصی در این مسئله دروغ گفته است و باید به سراغ آن فرد بروید.

امامی همچنین گفت: این چه حرفی است که عنوان می‌شود بنده متهم به فساد مالی هستم و یا خیر؟ آن فردی که این خبر را به دروغ منتشر کرده است باید پاسخگوی سوال شما باشد.

گفتنی است؛ در اوایل هفته، جبار کوچکی نژاد، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان از خروج محمد امامی از کشور به عنوان یکی از متهمان پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داده بود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*