خانه / آخرین اخبار / مازیار حیدری (آهنگساز) در جمع مهاجران برتر کشور کانادا +بیوگرافی

مازیار حیدری (آهنگساز) در جمع مهاجران برتر کشور کانادا +بیوگرافی

آهنگساز و رهبرارکستر ایرانی مقیم کشور کانادا به عنوان یکی از ۲۵ مهاجر برتر سال ٢٠١٧ در کشور کانادا برگزیده شد.

مازیار حیدری  (۴۱ ساله) آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی مقیم کشور کانادا به عنوان یکی از ۲۵ مهاجر برتر سال ٢٠١٧ در کشور کانادا برگزیده شد. این انتخاب، هرسال توسط مجله معتبر «مهاجران کانادایی» با حمایت رویال بانک کانادا، بر اساس کارنامه و سوابق اجرایی مهاجران نمونه و با رأی مخاطبان صورت می گیرد.

مهاجرت به کانادا بیوگرافی مازیار حیدری برترین مهاجران کانادا اقامت در کانادا اخبار کانادا Maziar Heidari

مراسم اهدای نشان و تقدیر از برگزیدگان روز سه شنبه ٢٧ ماه ژوئن (۶ تیرماه) در شهر تورنتو برگزار می شود.

مازیار حیدری Maziar Heidari فوق لیسانس رهبری ارکستر از دانشگاه تورنتو است. او دستیار رهبر ارکستر هارت هاوس است و هم اکنون با ارکستر تورنتو به عنوان پیانیست و دستیار رهبر با آیکات به عنوان مدیر موسیقی و رهبر ارکستر و به عنوان مدرس آزاد موسیقی، پیانو، آهنگسازی و رهبری در کانادا فعالیت دارد.

این هنرمند شش سال سابقه تدریس پیانو و ارکستراسیون در دانشگاه هنر تهران دارد و بیش از ۱۰  سال به عنوان مصنف، دستیار رهبر و پیانیست با ارکستر موسیقی ملی ایران همکاری داشته است. او  در سال ۲۰۱۷ دستاورد بسیار بزرگی داشته و آن هم انتخاب او برای هیات داوران جوایز معتبر جونو، مهمترین جایزه موسیقی کانادا، است.

مهاجرت به کانادا بیوگرافی مازیار حیدری برترین مهاجران کانادا اقامت در کانادا اخبار کانادا Maziar Heidari

حضور در جمع مهاجران، فعالیت های مثبت حرفه ای و اجتماعی در سال گذشته از ملاک های انتخاب مهاجران برتر کشور کاناداست که در ابتدا یک فهرست ٧۵ نفری برگزیده شده و در مرحله دوم از بین آنها ٢۵ نَفَر به عنوان برندگان نهایی انتخاب می شوند.

منبع : خبرگزاری مهر

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*