خانه / بورس و سهام / قیمت سهام فیسبوک رکورد شکست !

قیمت سهام فیسبوک رکورد شکست !

به گزارش ساتین : ارزش سهام فیس بوک به رکورد جدیدی افزایش پیدا کرد.

 شرکت فیس بوک با انتشار گزارش عملکرد خود در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی اعلام کرده است که در این مدت سود خالصش برابر با 523 میلیون دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن افزایش 63 درصدی نشان می‌دهد.

بر این اساس سود خالص فیس بوک برای کل سال گذشته میلادی به یک میلیارد و 500 میلیون دلار افزایش یافت.

انتشار این گزارش باعث شد تا ارزش سهام این شبکه اجتماعی رشد 14.1 درصدی یافته و به 61 دلار و 11 سنت در هر سهم برسد که بیشترین میزان در تاریخ مبادلات سهام فیس بوک در بورس بوده است.

اسکات دیویس، تحلیلگر موسسه مورگان استنلی در این خصوص گفت: عملکرد فیس بوک در سه ماهه گذشته نشان می‌دهد که بخش موبایل این شرکت هیچ کاهشی در بخش درآمد نداشته است.

وی تصریح کرد: این آمار از آن حکایت دارد که فیس بوک توانسته به خوبی و با مهارت درآمدهای خود را از محل تبلیغات افزایش داده و مدیریت کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، گزارش فیس بوک نشان می‌دهد که در سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی درآمد این شبکه اجتماعی به دو میلیارد و 580 میلیون دلار و در مجموع سال گذشته به هفت میلیارد و 870 میلیون دلار افزایش یافته است.

فیس بوک همچنین عنوان کرده است که تعداد کاربران ماهانه این شبکه اجتماعی افزایش 16 درصدی داشته و به یک میلیارد و 230 میلیون نفر رسیده است.

مرجع : ایسنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*