خانه / آخرین اخبار / مجازات مرد انگلیسی که حجاب یک زن مسلمان را از سرش کشید +عکس

مجازات مرد انگلیسی که حجاب یک زن مسلمان را از سرش کشید +عکس

یک مرد در ساندرلند انگلیس بخاطر حمله نژادپرستانه به یک زن مسلمان در ملاء عام، محکوم به زندان و پرداخت جریمه شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اینترنشنال بیزنس تایمز، مردی که حجاب یک زن مسلمان را در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس از سرش درآورده و او را به روی زمین هُل داده بود، در دادگاه به ۱۵ ماه حبس محکوم شد.

دادگاه اعلام کرد: «پیتر اسکاتر با حمله به این زن مسلمان در ژوئیه سال گذشته در یک مرکز خرید در ساندرلند انگلیس، به او گفته است که تو مسلمانِ احمق در کشور من هستی.»

بر اساس این گزارش، مرد مهاجم خطاب به زن مسلمان گفته است: «این حجاب لعنتی را در بیاور. من کشورم را پس می‌گیرم. اینجا انگلیس ماست. قوانین ما در آن حاکم است. این افراد با نقاب ها و حجاب‌هایشان آمده‌اند. من هر بار حجاب آنها را از سرشان می‌کشم.»

اعلام حکم نهایی در پرونده حمله این شخص به زن مسلمان، که با پسر ۹ ساله‌اش به خرید رفته بود، تاکنون چندین بار به تعویق افتاده است؛ زیرا گفته می شود این مرد ۵۶ ساله اهل ساندرلند بخاطر داشتن یک تومور سرطانی زیر زبانش تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارد.

زن مسلمان که هدف این حمله نژادپرستانه قرار گرفته بود، پس از آنکه متوجه شد این مرد سرطان دارد، از شکایت خود صرف نظر کرد و گفت نمی‌خواهد او را به زندان بیاندازد.

شبکه بی بی سی پیشتر اعلام کرده بود که زمانی که این شخص بازداشت شد ادعا کرد: شاید او (زن مسلمان) یک بمب‌گذار باشد. گفته می شود پیتر اسکاتر علاوه بر گذراندن ۱۵ ماه در زندان، باید ۱۴۰ پوند هم جریمه نقدی به این زن مسلمان بپردازد.

پیتر اسکاتر ۵۶ ساله

نژاد پرستان سفر به انگلیس زندگی در انگلیس حقوق بشر در اروپا حجاب در اروپا آزادی بیان در اروپا
نژاد پرستان سفر به انگلیس زندگی در انگلیس حقوق بشر در اروپا حجاب در اروپا آزادی بیان در اروپا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*