خانه / آخرین اخبار / آیا باشگاه بلژیکی ،رامین رضاییان را تحقیر کرد؟ +عکس

آیا باشگاه بلژیکی ،رامین رضاییان را تحقیر کرد؟ +عکس

تیم فوتبال اوستند بلژیک که فصل گذشته در لیگ دسته اول به عنوان چهارمی رسید، تمرینات خود را با ۳۲ بازیکن برگزار کرد. طبق گزارش‌هایی که رسانه‌های بلژیکی منتشر کرده‌اند، اوستند که برای اولین بار در تاریخ خود مجوز حضور در رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا را گرفته، این روزها در فکر تقویت تیمش است و در این راستا رامین رضاییان ایرانی و بنتزی موشل اسرائیلی به‌ صورت تستی در تمرینات این تیم بلژیکی حضور پیدا کرده‌اند و یک هفته فرصت دارند تا یِووس واندرهاگ، سرمربی اوستند را برای پیوستن به این تیم متقاعد کنند.

اوستند اخیراً آدام ماروسیک، بال صربستانی الاصل خود را که به لاتزیو پیوست از دست داده، از این رو رضاییان و بازیکن اسرائیلی فرصتی طلایی برای متقاعد کردن سرمربی این تیم بلژیکی برای پیوستن به این تیم دارند.

رضاییان ۲۷ساله که استقلال هم او را زیرنظر دارد، مورد توجه تیم‌های خنت و بروژ بلژیک هم هست. پست تخصصی او و بازیکن اسرائیلی بال راست است.

نکته قابل تأمل این است که در تصاویر منتشرشده، بازیکن پیشین پرسپولیس و بال تیم ملی فوتبال کشورمان با پیراهنی در حال تمرین است که روی آن حرف انگلیسی «T» که دلالت بر تستی بودن بازیکن دارد، دیده می‌شود، این در حالی است که چندی پیش کاوه رضایی بازیکن پیشین استقلال که ملی‌پوش هم نبود بدون تست دادن در تمرینات به تیم شالروا بلژیک پیوست. معمولاً بازیکنانی که شناخته‌شده هستند فقط تست پزشکی انجام می‌دهند و حاضر نیستند در تمرینات به‌عنوان بازیکن تستی شرکت کنند.

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال بیوگرافی رامین رضاییان اخبار ورزشی اخبار نقل و انتقالات اخبار بلژیک

نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال بیوگرافی رامین رضاییان اخبار ورزشی اخبار نقل و انتقالات اخبار بلژیک

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*