خانه / آخرین اخبار / رقابت محمد معتضدی و رضا بهمنی در مسابقه خنداننده شو

رقابت محمد معتضدی و رضا بهمنی در مسابقه خنداننده شو

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته ۲۱ خردادماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. در شب سوم از مرحله سوم مسابقه خنداننده شوی خندوانه رضا بهمنی از گروه حسن معجونی و محمد معتضدی از گروه رامبد جوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مرحله سوم مسابقه خنداننده شو از ۱۹ تیرماه ۹۶ در شبکه نسیم روی آنتن رفت و طبق برنامه ریزی های قبلی شرکت کننده های مسابقه خنداننده شوی خندوانه در چهار گروه دو نفره با یکدیگر به رقابت میپردازند.
رضا بهمنی و محمد معتضدی در گروه سوم در شب گذشته خندوانه استندآپ کمدی های خود را اجرا کردند و به نظر میرسد رقابت سختی با یکدیگر خواهند داشت.

نتایج خنداننده شو مسابقه خنداننده شو محمد معتضدی خنداننده شو ساعت پخش خندوانه رضا بهمنی خندوانه خندوانه دیشب

رضا بهمنی از گروه حسن معجونی روی صحنه رفت و استندآپ کمدی اش را با موضوع معضلات جامعه اجرا کرد.
محمد معتضدی دیگر شرکت کننده خنداننده شو از گروه رامبد جوان استند آپ کمدی اش را با موضوع کار کردن اجرا کرد.
مجید افشاری و علی ضیایی در گروه چهارم در مرحله سوم خنداننده شو امشب با یکدیگر به رقابت می پردازند.

ترتیب اجرای کمدین های خنداننده شو به شرح زیر است :

گروه اول :میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی.
گروه دوم :سید مریم کشفی و حسین شاهرخ نیا.
گروه سوم :رضا بهمنی، محمد معتضدی .
گروه چهارم :مجید افشاری، علی ضیایی.

یک نظر ثبت شده

  1. واقعا در کمال بی عدالتی بود.رضا بهمنی بسیار ماهر بود و واقعا حقش است که یک کمدین باشد.محمد معتضدی از دیالوگ های خنده دار کمتر از رضا بهمنی استفاده کرد اما به دلیل اینکه مردم را احساساتی کرد و اشک همه را درآورد،به او رای دادند و رای آورد.در حالیکه که این جایگاه حق رضا بهمنی بود.از این گذشته،طرز انتخاب افراد اشتباه بود.مثلا میثم درویشان پور با ۷۰۰هزار رای نفر اول شد و رای آورد و وارد مرحله بعد شد اما رضا بهمنی با ۹۸۰هزار رای به مرحله بعد وارد نشد:Oواقعا اشتباه بود.باید مسابقه بین هر ده نفر اجرا می شد و بعد ۴ نفر که رای بیشتری آوردند به مرحله بعد .وارد می شدند.رضا بهمنی بعد از محمد معتضدی بیشترین رای را آورد…واقعا بی عدالتی است…امیدوارم رامبد جوان و دیگر دست اندرکاران برنامه خندوانه متوجه شده باشند…من با تمام وجود آرزوی موفقیت رضا بهمنی را دارم و همه می دانند که این حقش نبود./

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*