خانه / آخرین اخبار / رابطه سند ۲۰۳۰ و آتنا اصلانی /واکنش ها در شبکه های اجتماعی

رابطه سند ۲۰۳۰ و آتنا اصلانی /واکنش ها در شبکه های اجتماعی

آتنا هفت ساله از پیش پدر دستفروشش در خیابان به خانه برمی‌گشته که همسایه رنگرزشان او را میدزدد و بعد از تجاوز او را می‌کشد.

قاتل آتنا اصلانی عکس آتنا اصلانی سند 2030 یونسکو تجاوز جنسی در آمریکا تجاوز جنسی به کودکان 2030 education agenda

واکنش ها به ماجرای قتل آتنا اصلانی در شبکه های اجتماعی

قاتل آتنا اصلانی عکس آتنا اصلانی سند 2030 یونسکو تجاوز جنسی در آمریکا تجاوز جنسی به کودکان 2030 education agenda قاتل آتنا اصلانی عکس آتنا اصلانی سند 2030 یونسکو تجاوز جنسی در آمریکا تجاوز جنسی به کودکان 2030 education agenda

saramaleklo عزیز من اگر دختر بچه و چه بسا خانوادش میدونستن که نباید دخترشون در سنی که دقیقا به قول شما دفاع و آگاهی نسبت به بیماری های جامعه اش نداره با مردی در محیط تنها بشه،اگر خانواده اش میدانستند هر مرد غریبه ای عمو و دایی خطاب نشه،اگر میدونستن که فرزندان آسیب و آزار جنسی رو از افراد مورد اعتماد و اصولا آشنا بنابر در دسترس بودنشون میخورند،و اگر این دختر بی گناه میدانست که بدنش حریم خصوصی و هر کسی نباید لمسش کنه و نباید بجز در کنار خانوادش در کنار مرد دیگری قرار بگیره شاید الان آتنا و امثال آتنا زنده بودن،درد جامعه ما بی آگاهی و جا دادن ترس به دل فرزندانمان است،اگر آگاهی داشتن خانواده و خود آتنا شاید زنده بود

abcdbcdcd  جالبه که بعضیا میگن بدن دختر حریم خصوصیه و نباید لمس بشه درصورتی که خودشون به راحتی عکس میزارن از بدنشون تا لایک بگیرن

قاتل آتنا اصلانی عکس آتنا اصلانی سند 2030 یونسکو تجاوز جنسی در آمریکا تجاوز جنسی به کودکان 2030 education agenda

شعارهای فریبنده ، آزادی‌های بی قید و بند
همه و همه خبر از تغییر الگوی زندگی برخی از افراد جامعه می‌دهد تغییری خطرناک که شاید تاثیر وحشتناکی در تربیت نسل آینده کشور داشته باشد.
حضور لجام گسیخته افراد جامعه در فضای مجازی و شهوت دیده شدن در برخی موارد ممکن است باعث انجام کارهای محیر‌العقولی از سمت آنها شود .
کالای جنسی در هر جامعه طرفداران خود را دارد مخصوص ایران هم نیست وقتی بیحیایی در یک جامعه نهادینه شد باید انتظار آسیب‌های آن را نیز داشت .
حریم خصوصی و حریم اجتماعی دو مقوله جدا از هم هستند باید آنها را از یکدیگر تفکیک کرد و فرهنگ این مهم را به جامعه آموخت .
جوانان جویای نام هستند گاهی با ورزش گاها با طی مدارج علمی و برخی نیز با نشان دادن ناهنجاریها در شبکه‌های اجتماعی به دنبال کسب شهرت هستند.
وقتی فیلم ادای خودکشی فلان دختر برای جلب ترحم فلان خواننده در شبکه‌های اجتماعی با استقبال گسترده کاربران مواجه می‌شود.
و یا وقتی برهنگی به عنوان ارزش و روشنفکری در جامعه شناخته می‌شود کم کم نگاه‌ها تغییر می‌کند و آن جوانی که اسیر این فرهنگ شده و نمی‌تواند به خواسته‌های خود از طریق درست برسد.
مطمئنا رو به انجام اعمال منافی عفت عمومی می‌آورد.

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. این دختر خواسته از خودش دفاع کنه اما اون هرزه کثیف با دستای نجسش خفش کرده..هیس دختر ها فریاد نمیزنند دیگه چیه مگه بچه در طولانی مدت ازار دیده و دم نزده؟؟؟همون موقع که خواسته ازارش بده سرو صدا کرده طفل معصوم
  سند بیست سی!!!!بله دیگه دست مایه خوبی شد …
  خانواده این بچه باید به بچه اموزش میدادن خیلی ازشون دور نشه…اون ادم پدوفیلیه…و متاسفانه این اتقاق افتاده
  دقیقااااا سند بیست سی این وسط چه نقشی داشت؟؟؟بچه ازار جنسی دیده و نتونسته از خودش دفاع کنه؟؟؟بچه ازار دیده و نمیدونسته این یه مسأله جنسیه و نباید به زور با یه بچه انجامش داد؟؟؟
  به بیست سی چه ربطی داره اخه؟؟؟

 2. آخه چرا قاطی میکنید به ۲۰۳۰چه ربطی داره ؟؟؟یه ذره فکر کنید آخه اولا اگر مسئله فریب خوردن دختر کوچولو بوده که خانواده باید یاد میدادن دوما اگر بحث دزدیده شدن بوده که خدا به داد برسه اگر یه کسی قصد کنه یه زن رو هم بدزده باز اون زن چه کار میتونه بکنه با این که اون مسائل رو هم می دونه
  آموزش بی اعتمادی ابتدایی ترین وظایف خانواده هست و دزدیده شدن هم بدترین اتفاقی که با هیچ سندی نمیشه جلوش رو گرفت چون به اجبار و زوره

 3. ای بابا!همه چی رو باهم قاطی نکنید!!
  این سند ۲۰۳۰ هم برای بعضیا خوب شدا!!
  با سند ۲۰۳۰ امام حسینمون (ع) رو خاستن بگیرن!!
  بچه ها دچار بلوغ زودرس میشدن!!و خیلی مشگلات دیه!!
  نه افراط نه تفریط!!
  اولا خونواده باید ب فرزندشون اموزش بده!!
  دوما میتونن مدارس اموزش بدن!! چیزای ابتدایی!نه هرچیز رو!! هرماه ساعتی محدود رو مختص این اموزش بزارن!!نه اینک ..

 4. اینو که مطمئنم کامل انتشار نمیدید آخه ملعون با دست دهن بچه رو یهویی گرفته بردتش آتاق پشتی. ۲۰۳۰ یا هر سند کثیف دیگه که دنیای کودکانه بچه هارو به لجن میکشه و باعث میشه همین بچه ها در نوجوانی خودشون تبدیل بشن به همچین متجاوز هایی از این قبیل بشن هیچ اثر مثبتی نداره. آدم شبهه روشن فکر بیسواد! برو تحقیق کن ببین تمامی این مریض های جنسی و متجاوز ها کسانی بودن که در کودکی به نوعی متوجه مسایل جنسی شدن(خواه از طریق فهمیدن رابطه بین پدر مادر یا سو استفاده جنسی توسط اطرافیان یا …) برو سند ۲۰۳۰ رو کامل بخون کتاب لکلکی در کار نیست رو دانلود کن و ببین آموزش کامل آمیزش جنسیه. من یادمه وقتی کوچیک بودیم یه عکس عضله مثانه که در آخر کتاب علوم بود چقدر برای ما تحریک کننده و مضر بود.
  (نگو مسایل جنسی عادی شدنیه و اصطلاح چشم دل سیری رو بکار نبر که اگه مسایل جنسی عادی شدنی بود یه مثال ساده، الان پشت پرده شبکه های ماهواره ای که همه دم از آزادی و بیقیدی میزنن این همه تجاوز وحشیانه به مجری های زن وجود نداشت اونم با این آمار وحشتناک!)
  پیامبر فرمودن بچه ای که در سنین کودکی متوجه رابطه جنسی ببن پدر و مادرش بشه هرگز سعادتمد نخواهد شد. ای کاش ظرفیت و سواد کافی داشتی تا میتونستم بهت تفهیم کنم که این سند با هدف نابودی و تخریب نسل آینده به ایران عرضه شد. فکر میکنی چند کشور اروپایی باشن که این سند شکست خورده رو در کشورشون اجرا کرده باشن و برو تحقیق کن اگه زبان بلدی (که نیستی مثل رئیس جمهور محبوبتون که این همه سال تو خارج بود و حتی قادر نیست یک جمله انگلیسی بصورت سلیس صحبت …)
  اعترافاتشون رو که چه بهای سنگینی پرداختن، حالا ما بیایم سندی که گندش دراومده و همه فهمیدن چه پیامد هایی داره تو کشور اجرا کنیم، افسوس که امثال تو اهل تحقیق و مطالعه نیستن، بعبارتی حوصله شون نمیکشه. بیشتر با مهمونی ها و میتینگهای پر از چشم و هم چشمی های ابلهانه وقتشونو پر میکنن و اطلاعات ناقص و غلطشونو باهم تبادل و تایید میکنن. تو اگه خیلی مایلی آروغ روشنفکری جاهلانه بزنی خودت به بچه خودت همه چیزو از سیر تا پیاز توضیح بده( آیا کسی جلوتو گرفته؟؟؟؟؟؟)
  ولی حق نداری راجع به بچه های عزیز ما و دیگرون که مستقیما به آیندشون مربوط میشه و اثرات هولناکش در آینده ظاهر میشه نظر بدی. ما این اجازه رو به امثال تو متوحش مدرن نمیدیم. اینهارو گفتم به امید اینکه این دفاعت از ۲۰۳۰ از روی جهل بوده باشه ، امیدوارم از روی خیانت نباشه که این محتمل تره که امثال تو در قبال گرفتن مبلغی ناچیز این حمایت تمام قد رو از این کاپیتولاسیون فرهنگی میکنید و کشورو به هیچ میفروشید و از بی اطلاعی مردم ایران که پایین ترین سرانه مطالعه رو بین کشورها دارن، سو استفاده میکنید. در تاربخ این کشور امثال تو زیاد بوده و هست و متاسفانه بر رأس کار هم هست.

  • برو یه کم کتب تاریخ بدون سانسور و بدون ممیزی که تحریف هم نشده باشن مطالعه کن ای عقب مانده ی بدبخت جیره خور که فقط دهن گشادتو باز کردی و همینطور ور میزنی و با تمام دنیا سرجنگ دارید شماها.همون ..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*