خانه / بورس و سهام / افزایش قیمت خودرو در سال ۹۳ قطعی شد !

افزایش قیمت خودرو در سال ۹۳ قطعی شد !

به گزارش ساتین : احمد نعمت بخش در گفت و گو با خبرنگار اکونیوز با بیان مطلب فوق افزود: خودروسازان در دو سال اخیر با ضعف مدیریتی ، تحریم ها، عدم خرید مردم به دلیل افزایش قیمت و افت کیفیت دست و پنجه نرم کرده اند که سبب شده است خودروسازان با ضرر هنگفت روبرو شوند.
وی در ادامه عنوان کرد : شرکت ایران ایران خودرو از ۶ ماه پیش ۴۵۰ میلیارد تومان و سایپا در گزارش ۹ ماهه خود به بورس ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام زیان کرده اند.
رئیس انجمن خودروسازان تاکید کرد : وقتی کالایی کم تر از قیمت واقعی در اختیار مردم قرار می گیرد ، دولت متعهد می شود که زیان تولید کننده را به نحوی جبران نماید اما نه تنها در دولت قبل بلکه دولت جدید نیز با تمام وعده ها و جلسات متعدد این وعده محقق نشده که دلیل این مسئله کمبود نقدینگی اعلام شده است.
نعمت بخش در ادامه به سفر پاتریک بلین ، رئیس انجمن جهانی خودروسازان جهان اشاره کرد و اظهار داشت: در گفت وگو با وی علاوه بر تحریم ، استاندارهای ایمنی و کیفیت خودرو نیز مورد بحث گذاشته خواهد شد.
وی در پایان یادآور شد: ما تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی را نخواهیم داشت ولی از سال جدید افزایش جزیی برای خودور در نظر گرفته شده است.

یک نظر ثبت شده

  1. مردم چه گناهی دارندکه متحمل زیان این خودرو سازان بشوند !!! مسیولین محترم خودتون قضاوت کنید آیا واقعا با این وضعیت باز هم افزایش قیمت به صلاح هست؟؟! آیا کسی پیدا نمی شه که جلوی این خود کامگی و خود رایی این خودرو سازان بایسته؟! مسیولین رده بالای دولتی لطفا نظرات مارو هم بخوانید و بیینید که واقعا مردم هستن که در حال حاضر عملا زیان این تولید کنندگان خودرو را متحمل می شوند… پس حمایت از مصرف کننده چه می شه؟ دایما قیمت ها صعودی و در آمدها راکد! بازم می شه گفت که حق خریداران ضایع نشده!؟؟ کاملا مشهوده که قیمت حال حاضر خودرو بالاست! باز هم افزایش قیمت؟؟ به خاطر چی؟ نرخ دلار که به ثبات رسیده افزایش قیمت یعنی جبران زیان دهی و این به معنای جبران ضرر از طریق مصرف کننده…

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*