خانه / حوادث / دعوا و درگیری در الیگودرز لرستان با ۱۷ کشته و زخمی!

دعوا و درگیری در الیگودرز لرستان با ۱۷ کشته و زخمی!

نزاع و درگیری در روستای ملک آباد شهرستان الیگودرز سبب قتل ۵ نفر و زخمی شدن ۱۲ نفر شد.
حبیب‌ا… خجسته‌پور در رابطه با نزاع مرگبار شهرستان الیگودرز اظهارداشت: روز جمعه حدود ساعت ۴۰: ۱۰ دقیقه درگیری در روستای ملک آباد شهرستان الیگودرز رخ می‌دهد که متاسفانه پنج نفر به قتل می‌رسند و ۱۲ نفر زخمی می‌شوند. وی با اشاره به اینکه اکثرا افراد نسبت فامیلی دارند، افزود: زخمی‌های این اتفاق نیز در بیمارستان بستری‌اند و حسب گزارش‌های اولیه کسانی که مظنون در قتل هستند تحت نظر پلیس و در بازداشت هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: روز جمعه به محض اطلاع از این اتفاق، با هماهنگی استاندار به شهرستان الیگودرز رفتیم و با حضور اعضای شورای تامین تمام جوانب کار را بررسی کردیم. وی بیان کرد: با توجه به اینکه احتمال دادیم این قضیه ادامه پیدا کند و نیاز به ظرفیت افراد متنفذ، روحانیت و ریش سفیدان باشد با حضور امام جمعه شهرستان جوانب کار بررسی توصیه‌های لازم انجام گرفت. خجسته پور به قتل پنج مرد در این نزاع اشاره کرد و گفت: اکنون امنیت کاملی در منطقه برقرار است، جنازه‌ها نیز مراحل پزشکی قانونی را طی کرده‌اند و به احتمال زیاد تا دیروز ظهر جهت تشییع تحویل خانواده‌ها شوند.
وی تصریح کرد: تا صبح دیروز تعداد بازداشت‌شدگان هفت نفر بوده است، اما تعدادی از مجروحان نیز به محض ترخیص به بازداشت‌شدگان اضافه می‌شوند اکنون نیز به نوعی در بیمارستان تحت کنترل هستند. معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان اظهارداشت: روز جمعه در حضور اعضای شورای تامین یک برنامه‌ریزی انجام شد تا مراقبت لازم انجام و مراسم تشییع در کمال آرامش برگزار شود و در همین نقطه موضوع درگیری‌ها ختم شود. وی افزود: برای ایجاد فضای صلح در منطقه با جمعی از بزرگان صحبت شد تا فضای هیجانی از منطقه خارج شود، افراد درگیر و مظنون به قتل در چنگال دستگاه قضا و عدالت هستند تا از طریق قانونی موضوع فیصله پیدا کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*