خانه / بورس و سهام / گاز برخی پتروشیمی‌ها قطع شد

گاز برخی پتروشیمی‌ها قطع شد

به گزارش ساتین : مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به قطع یا محدودسازی گازرسانی به برخی از مجتمع‌های پتروشیمی، اعلام کرد: با وجود کمبود خوراک، مشکلی در تامین نیازهای بازار به محصولات پلیمری وجود ندارد.

عباس شعری‌مقدم، درباره آخرین وضعیت گازرسانی به پتروشیمی‌ها در روزهای سرد زمستانی گفت: در روزهای گذشته چند مجتمع پتروشیمی به علت افزایش مصرف گاز خانگی و تجاری با توقف یا کاهش تولید مواجه شده‌اند اما تدابیر لازم برای جبران کاهش خوراک پتروشیمی‌های گازی اندیشیده شده است و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افزود: تولید در روزهای آتی و با میزان کاهش برودت هوا و در پی آن کاهش مصرف گاز به حالت عادی باز خواهد گشت ولی تا آن زمان، با تدابیر اتخاذشده کنترل‌های لازم بر بازار و میزان عرضه با جدیت ادامه می‌یابد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تاکید کرد: مجتمع‌های پتروشیمی دارای ذخایر مطلوبی هستند و هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد. این مقام مسوول همچنین از مذاکره با شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی نفت مناطق نفت‌خیز جنوب برای تامین خوراک مورد نیاز مجتمع‌های پتروشیمی ادامه دارد، اظهار کرد: تفاهم‌های خوبی تاکنون انجام شده است.

مرجع : مهر

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*