خانه / آخرین اخبار / از دستگیری مجری تلویزیون خبری ندارم

از دستگیری مجری تلویزیون خبری ندارم

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: درباره دستگیری مجری معروف اطلاعی ندارم، برای متهم اصلی پرونده قتل «بنیا»، قتل عمد صادر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من هم مثل شما از صبح در این مراسم حضور داشتم و اطلاعی از دستگیری مجری معروف صدا و سیما در بدو ورود به ایران ندارم.

لو رفته آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اخبار تهران

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر درباره حکم نهایی متهمان پرونده قتل طفل هشت ماهه نیز گفت: برای متهم ردیف اول کیفرخواست قتل عمد صادر شده و متهم ردیف دوم فقط در سرقت مشارکت داشته است.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند!

  2. گیریم ایشون به تزویر و ریا و …دیگه اعتراف کرد،هر کسی میخواد خودشو حلق آویز کنه،کافر بشه،چادرشو بندازه کنار،فرصت رو از دست نده!ببخشید که مجوز کشف حجاب و سایر آزادیهاتون دست ایشون نیست،ما از طرف ایشون از اینکه اینهمه مدت با چادر سر کردنشون باعث انحراف گمراهی و تباهی ملتی شدند،ملتی رو … و … فرض کردن عذر خواهی کرده و امید توسط سایر چهرگان و سرشناسان هدایت شده و هر چه سریعتر به جرگه آزادیخواهان بپیوندند،فقط تأکید که اگه از ترکستان سر در اوردند به خودشون ارتباط داره و ایشون ….

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*