خانه / بورس و سهام / اطلاعیه مهم شفاف سازی “اخابر” ، “پتروشیمی مارون” و “شپمچا”

اطلاعیه مهم شفاف سازی “اخابر” ، “پتروشیمی مارون” و “شپمچا”

شرکت مخابرات ایران پیرو اطلاعیه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی، پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 1392 تغییری نخواهد داشت.

پتروشیمی مارون پیرو نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص عرضه عمومی 20 درصد از سهام پتروشیمی سلمان فارسی اعلام کرده است، پس از شرکت در مزایده برگزار شده در تاریخ 1392،11،13 نسبت به خرید سهام پتروشیمی فارس اقدام نمود.

شرکت مذکور ظرفیت تولید 450 هزار تن پروپیلن در سال می باشد که با توجه به کمبود خوراک واحد PP شرکت پتروشیمی مارون، خرید انجام شده در راستای تامین کسری خوراک واحد مذکور می باشد. با توجه به اینکه شرکت پتروشیمی سلمان فارسی در مرحله پروژه بوده و هنوز به بهره برداری نرسیده است، بنابراین سودی از بابت آن شرکت شناسایی نمی گردد و سود هر سهم برای سال مالی منتهی به 1392،12،29 همان مبلغ 6،915 ریال می باشد.

شرکت پارس پامچال اعلام کرده است، با توجه به تغییرات قیمت و حجم معاملات در روزهای اخیر به اطلاع می رساند، تاکنون هیچگونه تغییر با اهمیتی در پیش بینی اطلاعات و سود هر سهم سال مالی منتهی به 1392،12،29 ایجاد نشده است. همچنین سهامداران عمده و این شرکت هیچگونه دخالتی درمعاملات و نوسانات بازار ندارند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*