خانه / آخرین اخبار / محمدعلی فلاحتی نژاد (قهرمان وزنه برداری) درگذشت +علت بیماری

محمدعلی فلاحتی نژاد (قهرمان وزنه برداری) درگذشت +علت بیماری

علت مرگ و فوت شدن محمدعلی فلاحتی نژاد

محمدعلی فلاحتی نژاد، قهرمان سابق وزنه برداری که در سال ۲۰۰۳ به مدال طلای جهان در دسته ۷۷ کیلوگرم رسیده بود، بعد از تحمل یک بیماری سخت امروز دار فانی را وداع گفت.

قهرمان وزنه برداری علت مرگ ورزشکاران بیوگرافی محمدعلی فلاحتی نژاد بیماری محمدعلی فلاحتی نژاد اخبار وزنه برداری

این قهرمان وزنه برداری به دلیل نارسایی کلیه در یک ماه اخیر وضع خوبی نداشت و امروز در بیمارستان امید تهران برای همیشه دیده بر جهان فروبست.
این قهرمان خوشنام که متواد تیرماه سال ۱۳۵۵ بود، در بازی های آسیایی ۲۰۰۲ بوسان به مدال برنز رسید و یک مدال نقره از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۰۳ نیز در کارنامه دارد. او چند سال بعد از دوران قهرمانی خود به کادرفنی تیم ملی وزنه برداری در دوران ریاست حسین رضازاده اضافه شد و حتی مدتی در سال ۸۹ سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفت.

به گفته خیلی از کارشناسان وزنه برداری فلاحتی نژاد،‌نقش ویژه ای در پیشرفت کیانوش رستمی و بهداد سلیمی که قهرمانان کنونی وزنه برداری محسوب می شوند،‌ایفا کرد.

سال ۲۰۱۲ بود که فلاحتی نژاد به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری عراق مشغول به کار شد اما انگار عجل مهلتش نداد که بعد از ۴۱ سالگی و در دوران پختگی بتواند به وزنه برداری ایران خدمت کند.

در چند روز اخیر وزیر ورزش بعد از ملاقات از این قهرمان ارزنده، دستور داده بود با همکاری وزارت بهداشت برای بهبود وی تلاش ویژه صورت بگیرد اما این اقدامات هم موثر نبود تا جامعه ورزش کشور در غم از دست دادن او سیاهپوش شود.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*