خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی خلیل نظری ،مدیرعامل کارخانه چسب هل +قوانین کارخانه

بیوگرافی خلیل نظری ،مدیرعامل کارخانه چسب هل +قوانین کارخانه

شاید آگهی که در یک روزنامه منتشر شد توجه ما را برای اولین بار جلب کرد یا شاید هم همزمان خبری در اینستاگرام شرکت چسب سازی هل. این خبر از یک اختراع جهانی خبر می داد و ما هم پیگیرش شدیم تا رسیدیم به خلیل نظری. او متولد ۱۳۶۰ در شهر تبریز و مالک صنایع شیمیایی و چسب سازی هِل است که از سال ۷۵ به همراه پدر که شغل دوم وی فعالیت در فروشگاه رنگ و  ابزار و چسب بوده، همزمان با تحصیل در رشته فیزیک کار را شروع کرده است.

سوابق خلیل نظری چسب هل بیوگرافی خلیل نظری استخدام کارخانه چسب هل اخبار هریس اخبار تبریز اخبار آذربایجان شرقی

چسب سازی هل چگونه آغاز به کار کرد؟ آیا انتخاب نام هل برای کارخانه به دلیل استفاده از این دانه گیاهی بوده؟
نظری:
کارخانه چسب هِل از سال ۷۹ با تولید انواع چسب و مواد شیمیایی با نام صنایع شیمیایی و چسب سازی هِل فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۸۴ اولین محصول خود را با نام چسب دوقلو فولاد هل به بازار عرضه کردیم. در سال ۹۰ در آزمایشگاه های تحقیقاتی صنایع موفق به تولید چسب بی نظیر گیاهی هل شدیم. در سال ۹۵-۹۴ با ارتقا و گسترش سالن جدید تولید در این صنایع، همزمان ۳ محصول جدید در چسب هل با نام های چسب زه خودرو، چسب لیزر مخصوص شیشه و چسب توربو واشرساز حرارتی تولید کردیم. ما در زمینه به کارگیری نیروی انسانی، موفق به استخدام بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل دارای مدارک بالای تحصیلی شده ایم.
ما با توجه به سیستم مدیریت کیفیت محصولات خود در زمینه بازاریابی فروش توانسته ایم  در شرکت های بزرگ و کوچک داخلی و خارجی به موفقیت هایی دست پیدا کنیم. همچنین موفق به دریافت نشان استاندارد آلمان و اروپا و مدرک   I.S.Oاز Q.A.L و T.U.V شدیم.

آقای دکتر نظری شما در جشنواره و مسابقات بزرگ اختراعات INPEX در آمریکا توانستید عنوان اختراع برتر را برای چسب گیاهی برپایه نشاسته گندم به دست آوردید. برای خوانندگان ما از انگیزه حضور خود و طرح مورد اشاره بگویید.
نظری
: با توجه به اینکه این طرح در راستای حفظ و سلامت محیط زیست و حل چالش آلودگی است، من لازم دانستم این طرح را معرفی کنم.
همانطور که گفتید این طرح مربوط به تولید نوعی چسب گیاهی بر پایه نشاسته گندم با تکنولوژی بالا است. این چسب به طور کامل با محیط زیست سازگار بوده و سبب مهار شدن و جلوگیری از پراکنده شدن ریزگردها و شن های روان در محیط خواهد بود.

جالب است با توجه به معضلات روز زیست محیطی کشور، این طرح دقیقا چگونه عمل می کند؟
نظری:
این چسب از مزایای بسیار زیادی در راستای حفظ محیط زیست برخوردار است. ازجمله:
– گیاهی بودن و سازگاری با محیط زیست و حتی سبب حاصلخیز شدن خاک نیز می شود.
– قیمت این چسب از مالچ نفت ارزانتر است.
– از مقاومت بالایی در برابر باد و شرایط جوی و  U.Vبرخوردار است.
– مواد این چسب در ایران موجود است.
-.به حشرات و موجودات زنده محیط زیست آسیب نمی رساند.
– بی بو و بی رنگ می باشد.
– باعث آلوده شدن آبهای زیر زمینی نمی شود.
– حتی نشاسته موجود در این چسب به عنوان کود نیز عمل می کند.
– اشتعال پذیر هم نیست.

روند این پروژه چگونه است ؟

این چسب گیاهی بوده و بر پایه نشاسته گندم با تکنولوژی بالا میباشد. با توجه به اینکه این چسب باید با آب مخلوط شود، به سه طریق مختلف میتوان بر روی خاک اسپری نمود.

-از طریق کامیون های قیر پاش.

-از طریق هواپیما مخصوصا هواپیمای آتش نشانی.

-اسپری کردن با روش بوستر

همچنین میزان ویسکوزیته و  یا غلظت چسب با توجه به گرِید(درجه)خاک متغیر هست. در واقع پس از اعمال این پوشش گیاهی بر روی خاک یا شن های روان، شاهد تثبیت شدن کامل شن ها خواهیم شد.

به بخشی از طرح ها و اختراعات قبلی خود نیز اشاره کنید و توضیح دهید.

از اختراعات قبلی می توان به اختراع چسب قابل تراش به صورت دوقلو که دو قطعه فولاد را طوری میچسباند که تحت فشار گیره خم میشود ولی جدا نمیشود و بر یک سانتی متر مربع ۲۷۰ کیلوگرم تحمل دارد که در نوع خود بی نظیر بوده و نمونه داخلی و خارجی ندارد.

چه طرح هایی برای آینده در پیش رو دارید؟

ساخت بزرگترین کارخانه چسب در ایران ، در منطقه هریس آذربایجان شرقی به مساحت ۱۵۰۰ هکتار .

ماجرای قوانین کارخانه چسب هل

ماجرا از انتشار یک عکس شروع شد. در عکس، جمعی از کارگران پشت ‌سر امام جماعت مسجد ایستاده‌اند. تا اینجا مسئله‌ای نیست. دیوارهای سمت چپ نمازگزاران اما به پارچه‌های زرد و سبزی مزین شده‌اند، با قوانین و دستورهای کارفرما بر آنها: اجباری‌بودن اقامه نماز ، ممنوعیت ورود کارگران به دفتر مدیریت که مصداق «جابه‌جایی بی‌مورد» است ، اخراج کارگران در صورت نزاع فیزیکی و اخراج کارگر کمتر بهره‌ور در صورت نزاع لفظی و کدهای اخلاقی‌ای از این قبیل.

سوابق خلیل نظری چسب هل بیوگرافی خلیل نظری استخدام کارخانه چسب هل اخبار هریس اخبار تبریز اخبار آذربایجان شرقی

بیش از ٢٠ دقیقه در دستشویی ماندن ممنوع است؛ نباید وسایل مربوط به یک ماشین را در نقطه‌ای دورتر از آن قرار داد، چون مصداق «جابه‌جایی بی‌مورد» است.

صحبت‌کردن و نظردادن در کار دیگران ممنوع است؛ پوشیدن لباس گرم در زمستان الزامی است و تقاضای بخاری تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که شخص لباس مناسب پوشیده باشد؛ کارگران در صورت «فرار بی‌موقع» هنگام آتش‌سوزی اخراج خواهند شد؛ هنگام ورزش سر کارکنان باید پایین باشد و فقط حق دارند به کسی که تمرین می‌دهند، نگاه کنند.

مکالمات تلفنی کارگران ضبط می‌شود و هر سه ماه یک‌ بار به صورت تصادفی در سالن پخش می‌شود (پس کارگران باید مراقب مکالمات خود باشند)؛ موقع کار سر کارکنان باید پایین باشد، چون نگاه‌کردن به کارفرما یا سرگروه‌ها مصداق سعی در کم‌کاری و تنبلی است.

این مقررات بخشی از دفتر قوانین کارخانه هستند که دور تا دور کارگران، در سالن کارخانه حک شده‌اند.

سوابق خلیل نظری چسب هل بیوگرافی خلیل نظری استخدام کارخانه چسب هل اخبار هریس اخبار تبریز اخبار آذربایجان شرقی

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. بیش از ده دقیقه ماندن در دستشویی ممنوع است
    یه همچین جایی من بدبخت کار میکردم که به دلیل های الکی مختلف کارگران رو اخراج میکنه و بعد ار اخراج خلیل نظری فیلم میگیره و فحش میده به کارگر اخراج شده خدا به حق امام زمان ازش نگذره

  2. چقدر مردم خار شدن که برای سیر کردن شکمشون باید این خفتها رو تحمل کنند

  3. خدایی با بعضی کاراش داره عادت های بد رو از سر کارگراش میندازه،کسی که بیست دقیقه توی دستشویی گیر میکنه یه موردی داره یا داره گل میکشه یا کارای دیگه.. با اون یکی کارش داره غیبت کردن و خودشیرینی کردن جلوی سرپرست رو جمع میکنه و..

  4. این کارا رو میکنه که تیتر بشه بدبخت فلک زده.که البته تاحدودی هم شده.اگه نه یه نگاه به قیافه مفلوکش بندازین قیفش به اینحرفا نمیخوره

  5. یکی از مدیرای فروش فولاد مبارکه میگفت که مشتری خارجی اروپایی فولاد مبارکه اول کار میاد در مورد نحوه رفتار مدیریت با پرسنل رو ارزیابی میکنه بعد تصمیم به خرید میگیره . یعنی اگه این شرکت تو اروپا بود الان تار عنکبوت بسته بود

  6. این میخواد با این داستان تبلیغاتی در این وسعت بدون هزینه یعنی مجانی چسب هل رو به مردم معرفی کنه که البته موفق هم عمل کرده این ما هستیم که باید با نخریدن این برند راه این حقه بازی و کلک زدن هاروببندیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*