خانه / آخرین اخبار / برخورد قاطع خانم مجری با یک مزاحم + عکس

برخورد قاطع خانم مجری با یک مزاحم + عکس

مژده لواسانی مجری برنامه های تلویزیون روزهای گذشته در اینستاگرامش از ایجاد مزاحمت و ایجاد صفحاتی به نام او صحبت کرد. این مزاحمت ها تا جایی ادامه پیدا کرد که این مجری کشورمان را مجبور به برخورد قاطع کرد.

مژده لواسانی با انتشار عکس هایی از شکایت خود نوشت:

اگر خاطرتون باشه هفته ی گذشته چندین پیج فیک به نام من و با ایجاد مزاحمت فراوان،باز شد و این مزاحمت ها ادامه پیدا کرد و فقط به چند صفحه ی جعلی ختم نشد!
من برای اولین بار و با توجه به اینکه تذکرهای وارده به فرد مزاحم تأثیری نداشت،شکایت کردم و ظرف مدت ۲۴ ساعت با تلاش و جدّیت پلیس فتا ،متهم شناسایی و احضار شد و پرونده به مرجع قضایی ارجاع و قرار مناسب صادر گردید.
طی چند روز آینده،پرونده در دادگاه مربوطه بررسی میشه و لازم به ذکره که با توجه به جنبه ی عمومی این نوع جرائم،حتی با رضایت بنده به عنوان شاکی هم پرونده مختومه نمیشود و با مجرم طبق قانون برخورد خواهد شد
تکمله یک:
بینهایت ممنونم از پلیس فتا،خاصه رئیس پلیس محترم فتای تهران،سرهنگ کاکوان و جانشین ایشان سرهنگ گودرزی،که با لطف و حمایت و پیگیری فوری باعث شدن در مدت بسیار کوتاهی فرد مورد نظر بازداشت شود
به تمام دوستان هنرمندم توصیه میکنم که اینگونه مزاحمت ها و حتی توهین ها رو حتماً از طریق پلیس فتا و با انجام شکایت به طور قانونی پیگیری کنند تا متخلفین مجازات شوند
تکمله دو:
باید به طور ویژه از حضرت پدر جان عزیز دل تشکر کنم که با وجود تمام گرفتاریها و پرونده های سنگینی که این روزها دارند،مثل همیشه ی زندگیم پشت و پناه من بودند…
حضرت پدر، ممنونم که حتی ثانیه ای نمیذاری آرامشِ خانواده ی کوچک ما به خطر بیفته…شما نه فقط وکیل این پرونده،که بعد از خدا، وکیل تمام زندگی منی…تا هستم و خواهم بود

پلیس فتا بیوگرافی مژده لواسانی اینستاگرام مژده لواسانی اینستاگرام مجریان

یک نظر ثبت شده

 1. …ۚ وَأَن تَعْفُوا أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ ۚ وَلَا تَنسَوُا الْفَضْلَ بَیْنَکُمْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِیرٌ ﴿٢٣٧﴾ «بقره»…و گذشت کردنِ شما به تقوا نزدیکتر است. و در میان یکدیگر بزرگواری را فراموش مکنید، زیرا خداوند به آنچه انجام می‏دهید بیناست. (۲۳۷)
  …وَالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ ۗ وَاللَّـهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ ﴿١٣۴﴾ «آل عمران»…و خشم خود را فرو مى‌برند؛ و از مردم در مى‌گذرند؛ و خداوند نیکوکاران را دوست دارد. (۱۳۴)
  …فَاعْفُ عَنْهُمْ وَاصْفَحْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ یُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ ﴿١٣﴾ «مائده »… پس، از آنان درگذر و چشم پوشى کن که خدا نیکوکاران را دوست مى‌دارد. (۱۳)
  خُذِ الْعَفْوَ وَأْمُرْ‌ بِالْعُرْ‌فِ وَأَعْرِ‌ضْ عَنِ الْجَاهِلِینَ ﴿١٩٩﴾« اعراف»گذشت پیشه کن، و به [کار] پسندیده فرمان ده، و از نادانان رخ برتاب. (۱۹۹)
  …وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا ۗ أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ‌ اللَّـهُ لَکُمْ ۗ وَاللَّـهُ غَفُورٌ‌ رَّ‌حِیمٌ ﴿٢٢﴾ «نور» و باید عفو کنند و گذشت نمایند. مگر دوست ندارید که خدا بر شما ببخشاید؟ و خدا آمرزنده مهربان است. (۲۲)
  وَمَا أَصَابَکُم مِّن مُّصِیبَهٍ فَبِمَا کَسَبَتْ أَیْدِیکُمْ وَیَعْفُو عَن کَثِیرٍ‌ ﴿٣٠﴾ «شوری» و هر [گونه‌] مصیبتى به شما برسد به سبب دستاورد خود شماست، و [خدا] از بسیارى درمى‌گذرد. (۳۰)
  وَجَزَاءُ سَیِّئَهٍ سَیِّئَهٌ مِّثْلُهَا ۖ فَمَنْ عَفَا وَأَصْلَحَ فَأَجْرُ‌هُ عَلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الظَّالِمِینَ ﴿۴٠﴾ «شوری » و جزاى بدى، مانند آن، بدى است. پس هر که درگذرد و نیکوکارى کند، پاداش او بر [عهده‌] خداست. به راستى او ستمگران را دوست نمى‌دارد. (۴۰)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*