خانه / حوادث / جوان انتقامجو هم خودش را کشت و هم نامزدش را!

جوان انتقامجو هم خودش را کشت و هم نامزدش را!

پسرجوان وقتی از زندان پس از طی شدن محکومیتش به دلیل اختلافات خانوادگی آزاد شد، هم جان نامزدش را گرفت و هم جان خودش را!

بعدازظهر سه شنبه ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان فسا از وقوع یک مورد جنایت در این شهرستان باخبر شدند. ماموران پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله به محل جنایت که یکی از محلات فسا بود عزیمت کرده و جسد دختر جوانی را در حالی که غرق در خون روی زمین افتاده بود مشاهده کردند.

ماجرا از این قرار بود؛ پسر جوانی که با دختری نامزد بود در جنایتی هولناک خون بهپا کرد.بعدازظهر سهشنبه بود که مردی در حال عبور از یکی از کوچه های فسا جسد غرق در خون دختری را مشاهده می کند و موضوع را به پلیس گزارش داده و به حرکت خود ادامه می دهد،زمانی که رهگذر وارد کوچه دیگری میشود با جسد غرق در خون یک مرد جوان در خودرو پراید نیز روبهرو شده و کنار جسد یک اسلحه کمری می بیند.

بنابراین شاهد ماجرا با دیدن این صحنه هولناک بار دیگر با پلیس و اورژانس تماس می گیرد.

با حضور مأموران و اورژانس در محل مشخص شد مرد جوان پس از شلیک مرگبار به سوی دختر جوان دست به خودکشی زده که اورژانس پس از معاینه وی مرگش را تأیید
می کند.

انگیزه جنایت

هنوز مشخص نبود که چرا مرد مسلح دست به جنایت زده و پس از آن خودکشی کرده است. کارآگاهان سرگرم تحقیق شدند و توانستند در ابتدا،حقیقت ماجرا را کشف کنند. آنچه مسلم بود عامل قتل، جوانی بود که از سالیان قبل عاشق قربانی شده و با او نامزد بود.
چند سال قبل وقتی ماجرای خواستگاری و ازدواج را مطرح کرد، با هم نامزد کردند اما بعد از مدتی اختلافات آنها بالا گرفت تا اینکه مدتی قبل با چاقو نامزدش را زخمی می کند. پس از این ماجرا خانواده نامزدش از او شکایت کردند و وی به زندان افتاد. همین باعث شد که مرد جوان از آنها کینه به دل بگیرد. طبق اطلاعات به دست آمده، چند روز قبل وی پس از پایان دوران محکومیتش از زندان آزاد شده و در صدد انتقام جویی بر می آید.

شواهد حکایت از این دارد که وی با نقشه قبلی نامزدش را از محل کار تعقیب کرده و در نزدیکی منزل، او را به ضرب گلوله به قتل می رساند و پس از آن سوار خودرو شده و چند کوچه آن طرف تر اسلحه را به سمت خود گرفته و با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده است.به دستور بازپرس دادسرای جنایی شیراز،جسد این دو نفر به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز و فاش شد که این دو نفر با هم اختلاف داشته از این رو زمان حادثه با قصد و نیت قبلی به محل جنایت رفته و ابتدا مرد جوان، دختر مورد علاقه اش را گلوله باران کرده و پس از اطمینان از قتل او به زندگی خودش نیز پایان داده است. این پرونده هم اکنون برای بررسی زوایای پنهان جنایت در دست بررسی است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*