خانه / آخرین اخبار / از روز شنبه توزیع “سبد کالای رایگان” توسط مغازه دار ها انجام می شود !

از روز شنبه توزیع “سبد کالای رایگان” توسط مغازه دار ها انجام می شود !

به گزارش ساتین : افزایش انتقادها از نحوه توزیع سبد کالا به ویژه تشکیل صف های طولانی در فروشگاههای زنجیره ای باعث شده است تا مسئولان به فکر رفع این مشکل بیفتند، در همین ارتباط رئیس شورای اصناف کشور از توزیع سبد رایگان کالا توسط واحدهای صنفی سراسر کشور از روز شنبه خبر داد.

 قاسم نوده فراهانی رئیس شورای اصناف کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: بنا بر دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت که ظهر امروز به شورای اصناف اعلام شد از روز شنبه توزیع سبد رایگان کالا از سوی واحدهای صنفی سراسر کشور انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای سپردن وظیفه توزیع سبد رایگان کالا باید واحدهای صنفی مورد شناسایی قرارگیرند اظهار داشت: تا روز شنبه شناسایی این واحدها از سوی اتحادیه ها انجام می شود و ما شاهد توزیع سبد کالا توسط واحدهای صنفی مورد تایید اتحادیه ها خواهیم بود.

رئیس شورای اصناف کشور درخصوص برگزاری نمایشگاه های بهاره گفت: این نمایشگاه ها طبق روال هر سال از پنجم تا 25 اسفند ماه در تمامی استان های کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ها کالاهایی نظیر مواد غذایی پوشاک لوازم التحریر و برخی کالاهای مصرفی خانواده ها با تخفیف حداقل 20 درصدی عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی کالاهای عرضه شده در نمایشگاه های بهاره، ایرانی است مگر آنکه کالاهایی که تولید داخلی نداشته باشند و مورد نیاز خانواده ها باشند.

رئیس شورای اصناف همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه های بهاره امسال تهران از 7 تا 17 اسفند ماه برپا می شود اظهار داشت: همانند سال های قبل نمایشگاه های بهاره تهران در فرهنگسرای خاوران، پارک ارم، بوستان ولایت و حکیمیه تهرانپارس برپا می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*