خانه / آخرین اخبار / نتیجه مسابقه ادابازی گروه احسان کرمی با گروه صدا سیما

نتیجه مسابقه ادابازی گروه احسان کرمی با گروه صدا سیما

برادران تاچی بانا مغلوب گروه صدا سیما در مسابقه ادابازی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۱۴ شهریورماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب گذشته میزبان دو گروه از شرکت کننده های مسابقه ادابازی بود که توانسته بودند با شکست رقیبشان در مرحله اول به مرحله دوم مسابقه ادابازی راه یافته بودند.

رقابت گروه صداسیما با برادران تاچی بانا در ادابازی

در شب دوم از مرحله دوم مسابقه ادابازی خندوانه محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه صدا سیما با احسان و آرین کرمی در گروه برادران تاچی بانا به رقابت پرداختند. در بخش آول مسابقه یعنی کری خوانی ، گروه صدا سیما با ۹۴ رای از سوی تماشاگران توانست گروه برادران تاچی بانا را با ۸۰ رای از سوی تماشاگران شکست دهد و با یک امتیاز وارد مسابقه شود.

محمد معتضدی از گروه صدا سیما در برابر احسان کرمی از گروه برادران تاچی بانا

بعد از رقابت تنگاتنگی که بین دو گروه وجود داشت و نتیجه امتیازات که تا بخشی از مسابقه برابر بود، هر دو گروه با آمادگی و قدرت در برابر حرف ظاهر شدند ، گروه صدا سیما با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو توانست با امتیاز ۵۷ از گروه برادران تاچی بانا با حضور آرین و احسان کرمی با امتیاز ۵۱ پیشی بگیرد و برنده شب دوم از مرحله دوم مسابقه ادابازی در خندوانه باشد.

نتایج ادا بازی خندوانه محمد معتضدی خنداننده شو خندوانه دیشب بیوگرافی احسان کرمی بهزاد قدیانلو ادابازی خندوانه آرین کرمی

آرین کرمی از گروه برادران تاچی بانا در برابر بهزاد قدیانلو از گروه صدا سیما

برادران تاچی بانا و صدا سیما در مرحله اول ادابازی

در شب سوم از مرحله اول پیمان عباسی و مجید واشقانی در گروه ژن خوب در برابر آرین و احسان کرمی در گروه برادران تاچی بانا به رقابت پرداختند که گروه برادران تاچی بانا با ۴٧ امتیاز برنده مسابقه شد.

شب چهارم از مرحله اول مسابقه ادابازی با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه “صدا سیما” و علی ضیایی و بابک رفاهی در گروه “افسانه سه برادر به جز فرهانشون ” برگزار شد و گروه افسانه سه برادر با ۳۹ امتیاز مغلوب گروه صدا سیما شد.

یک نظر ثبت شده

  1. وَمَا هَـٰذِهِ الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلَّا لَهْوٌ وَلَعِبٌ ۚ وَإِنَّ الدَّارَ‌ الْآخِرَ‌هَ لَهِیَ الْحَیَوَانُ ۚ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُونَ ﴿۶۴﴾ «عنکبوت» این زندگى دنیا جز سرگرمى و بازیچه نیست، و زندگى حقیقى همانا [در] سراى آخرت است؛ اى کاش مى‌دانستند.(۶۴)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*