خانه / آخرین اخبار / نتیجه مسابقه ادابازی گروه دیو و دلبر با گروه ارژنگ امیر فضلی

نتیجه مسابقه ادابازی گروه دیو و دلبر با گروه ارژنگ امیر فضلی

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) ، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر) بود.

ابتدا ابرنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند، برای هم کری بخوانند. در این بخش کری خوانی سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

نتایج ادا بازی خندوانه خندوانه دیشب بیوگرافی نیما شعبان نژاد بیوگرافی محمد نادری بیوگرافی محمد زیکساری بیوگرافی ارژنگ امیر فضلی بازیگران خندوانه ادابازی خندوانه

در مرحله اول ،گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )۲۲امتیاز ، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر)۱۴ امتیاز کسب کردند.
این دو گروه با هیجان خاصی اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند، .البته در مرحله دوم ادابازی هردو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده هیچ کدام نتوانستند امتیازی کسب کنن بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشتند یک امتیاز منفی به آنها تعلق گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه کری خوانی با یکدیگر داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی کلماتی در گوی قرار داده بودند و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند دو گروه اختلاف بسیاری با هم داشتند تا این مرحله گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )۳۰امتیاز ، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر)۱۹ امتیاز کسب کردند‌.

در نهایت گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )۳۰امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.

گزارش از الهام قبادی /باشگاه خبرنگاران

یک نظر ثبت شده

  1. اعْلَمُوا أَنَّمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَزِینَهٌ وَتَفَاخُرٌ‌ بَیْنَکُمْ وَتَکَاثُرٌ‌ فِی الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ ۖ کَمَثَلِ غَیْثٍ أَعْجَبَ الْکُفَّارَ‌ نَبَاتُهُ ثُمَّ یَهِیجُ فَتَرَ‌اهُ مُصْفَرًّ‌ا ثُمَّ یَکُونُ حُطَامًا ۖ وَفِی الْآخِرَ‌هِ عَذَابٌ شَدِیدٌ وَمَغْفِرَ‌هٌ مِّنَ اللَّـهِ وَرِ‌ضْوَانٌ ۚ وَمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلَّا مَتَاعُ الْغُرُ‌ورِ‌ ﴿٢٠﴾ «حدید» بدانید که زندگى دنیا، در حقیقت، بازى و سرگرمى و آرایش و فخرفروشى شما به یکدیگر و فزون‌جویى در اموال و فرزندان است. [مثَل آنها] چون مثَل بارانى است که کشاورزان را رستنى آن [باران‌] به شگفتى اندازد، سپس [آن کشت‌] خشک شود و آن را زرد بینى، آنگاه خاشاک شود. و در آخرت [دنیا پرستان را] عذابى سخت است و [مؤمنان را] از جانب خدا آمرزش و خشنودى است، و زندگانى دنیا جز کالاى فریبنده نیست. (۲۰)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*