خانه / آخرین اخبار / درآمد راننده اسنپ و تپسی (تاکسی آنلاین) چقدر است؟

درآمد راننده اسنپ و تپسی (تاکسی آنلاین) چقدر است؟

کی از موارد مورد بحث و البته سوال (از جانب کسانیکه می خواهند تازه کار در اسنپ و تپسی را شروع کنند) میزان درآمد در اسنپ است. در این نوشته به بررسی میزان درآمدی که راننده ها می توانند از کار در شرکت های تاکسی اینترنتی/آنلاین مانند اسنپ کسب کنند- با بررسی نظرات و تجربه های رانندگان اسنپ- می پردازیم.

مشکلات رانندگان اسنپ کار در اسنپ سایت تاکسی یاب راننده اسنپ ثبت نام در اسنپ تپسی یا اسنپ تاکسی tap30 اسنپ چیست

درخصوص میزان درآمد رانندگان اسنپ دیدگاه های مختلفی از سوی راننده های اسنپ مطرح شده است –مواردیکه در زیر ذکر می شود هم از منابع اینترنتی هم براساس گفتگو با خود رانندگان اسنپ گرفته شده اند:

برخی از راننده های اسنپ از مبلغ درآمد که پس از کسر کمیسیون شرکت اسنپ و هزینه های دیگر بدست می آورند، راضی هستند اما مواردی نیز بوده است که راننده های اسنپ گفته اند با توجه به هزینه های استهلاک، بنزین و غیره مبلغ کرایه دریافتی از مسافران اسنپ راضی کننده نیست. دراین خصوص می توان این نتیجه را گرفت که درآمد در اسنپ به عمر ماشین، نحوه و الگوی رانندگی راننده اسنپ و اینکه چه زمانی راننده فعالیت می کند(مثلا اگر در زمان اوج سفرها باشد –یعنی صبح های زود یا بعداز ظهرها- قطعا مسافر بیشتری وجود دارد) و دیگر عوامل بستگی دارد و قطعا اگر الگو رانندگی اصولی و مناسبی راننده اسنپ داشته باشد، می تواند درآمد خوبی کسب کند- بواسطه دیگر مزیت هایی که این مدل از تاکسی و مسافرکشی دارد.

نکته دیگر درخصوص درآمد راننده اسنپ این است که چون کمیسیون شرکت اسنپ از کرایه هر سفر مسافران اسنپ کم می شود، درآمد آنها در هر سفر دقیق مشخص نیست اما مزیت شرکت اسنپ این است که هر یک روز در میان با راننده تسویه می نماید.

ضمن اینکه با توجه به اینکه اسنپ همچنان مایل به جذب راننده است، پاداش هایی را برای معرفی یک راننده جدید توسط رانندگان اسنپ در نظر گرفته است که از ۲۵ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان متغیر است.

در مجموع از لحاظ میزان درآمد رانندگان اسنپ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما طبق نظرات موجود در وبسایت ها و گفتگو با رانندگان اسنپ، بسته به میزان فعالیت و تعداد سفرهایی که هر راننده می رود می تواند تا ماهیانه ۴ میلیون تومان (اسنپ معمولی و نه اسنپ VIP) درآمد داشته باشد. در واقع در شهری مانند تهران یک راننده اسنپ با حدود ۱۰ سفر(یا ۱۰ مسیر) در روز می تواند میانگین درآمد روزانه ۱۰۰ هزار تومان داشته باشد- البته همانطور که ذکر شد از این درآمد باید هزینه های بنزین و استهلاک ماشین کم شود که بخش عمده ای از آن به نحوه و الگوی رانندگی راننده اسنپ بستگی دارد.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ۱۰ سفر در یک روز فوقش ۵۰تومان درآمد داره که ۲۰تومانش بنزینه و استهلاک ماشین هم بهش اضاف میشه که پس از چندماه کارکرد باید از جیب مبارک خرج ماشین شود البته باید خیلی به طرح ترافیک و…دقت کنید جریمه نشوید علاوه بر اینها رانندگی باعث مشکلات جسمی گردن درد سیاتیک ناراحتی های چشمی و تنش های عصبی می شود و از اونجایی که هیچ حمایت بیمه ای از راننده نیست باعث شده این کار بسیار پر ریسک باشد گاهاً مشاهده شد مسافری پول کامل پرداخت نکرده یا وعده کارت به کارت می دهد درحالیکه وقتی ترافیک باشد کرایه زیادتر و کمیسیون نیز زیادتر می شود اما اغلب مسافران اهمیتی به این موضوع نمیدهند و این خیلی زشته که مسافری بجای سلام و احترام فقط میگه عجله دارم حرکت کن انتظار فرش قرمز درب منزلشان دارند و فکر میکنند با پرداخت ۵هزار تومان ماشین را خریدند که ۶نفره سوار و از غرب تهران به شرقش بروند

    • اره به خدا منم رفتم ثبت نام کردم/چندتا مسیر رفتم ولی متاسفنه واسه چندرغاز برخورد بعضی از مسافرا اینقدر بد بود که خودم از خودم خجالت کشیدم که با مدرک فوق لیسانس باید این رفتارها رو ببینم.طرف کلا ۱۰ هزار تومان کرایه اش میشه/چهار نفر سوار شدن کلی هم مسیر تو ترافیک و گرما/کلی هم دستور میده.واقعا کرایه ها پایینه و اصلا به صرفه نیست و کلا اعصاب و روانت داغون میشه/ماشین هم که جایه خود داره

  2. من راننده اسنپ هستم و حق الزحمه مارا در ایام عید و ماه رمضان و ماههای دیگر نصف میکنن و حقوق شبانه روزی ما که بیشتر از صد تومن نمیشه در بعضی ماه ها چهل تا پنجاه تومن میشه که بجز پول بنزین و استهلاک ماشین در آمد ما حتی به اندازه جریمه ماشین نمیشه از مسئولین محترم اسنپ و تپسی خواهش دارم که در بعضی ماه ها بجز کمیسیونی که برمیدارند حق الزحمه رانندگان را کم نکنند و حداقل اگر این کار ها را میکنند ما را بیمه کنن با توجه به اینکه رانندگی کار پر خطری محسوب میشود.بخصوص تپسی که اگر به اشتباه دستمان روی پذیرش مشتری بخورد و لغوش کنیم دو هزارتومان کم میکنند واقعا بی انصافی است.

  3. ۴ میلیون درآمد راننده اسنپ؟!!! اینها رو از کجا آوردی نوشتی؟با ۸ تا ۱۰ ساعت کار ۱۵۰۰تا ۱۷۰۰ تازه باید هزینه بنزین .استهلاک ماشین. جریمه . تصادف احتمالی و غیره هم حساب کنین.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*