خانه / بورس و سهام / بررسی وضعیت 9 ماهه “کارخانجات تولیدی شهید قندی”

بررسی وضعیت 9 ماهه “کارخانجات تولیدی شهید قندی”

به گزارش ساتین : شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی طی دوره 9 ماهه با اختصاص 69 ریال سود به ازای هر سهم معادل 68 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

،شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 92 را در اسفند ماه 91،مرداد،مهر و آذر ماه 92 معادل 100 ریال و در بهمن ماه سال جاری مبلغ 102 ریال اعلام کرده است و طی دوره 9 ماهه با اختصاص 69 ریال سود به ازای هر سهم معادل 68 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

بر اساس این گزارش هیئت‌مدیره این شرکت در نظر دارد 50 درصد از سود خالص را جهت تقسیم میان سهامداران به مجمع عمومی عادی سالیانه سال 92 پیشنهاد کند.

“بکام”پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 280 ریال و در آخرین پیش بینی به مبلغ 45 ریال اعلام کرده بود که بر اساس صورتهای مالی حسابرسی شده در پایان سال مبلغ 118 ریال سود هر سهم محقق شده است.

این شرکت همچنین پیش‌بینی تلفیقی سود هر سهم سال مالی 91 را در اسفندماه 90 مبلغ 286 ریال اعلام کرده بود که بر اساس صورتهای مالی حسابرسی شده به مبلغ 76 ریال محقق شد و تاکنون پیش‌بینی تلفیقی سود هر سهم سال مالی92 از سوی آن شرکت به بازار ارائه نشده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*