خانه / آخرین اخبار / نتیجه مسابقه ادابازی گروه حسین رفیعی با گروه ارژنگ امیرفضلی

نتیجه مسابقه ادابازی گروه حسین رفیعی با گروه ارژنگ امیرفضلی

شب گذشته برنامه خندوانه، میزبان دو گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده (خوشحال و شاد خندان) و ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا) بود.

در آغاز، رامبد جوان درباره تغییرات قوانین مرحله سوم مسابقه ادابازی توضیح داد.

در این مرحله از رقابت، دو گروه نشان‌هایی را که از مرحله قبل به دست آورده بودند، همراه خود داشتند. آنها می‌توانستند از این نشان‌ها، برای دریافت زمان بیشتر و دو برابر کردن امتیازهایشان استفاده کنند.

برای شروع مسابقه، دو گروه سه دقیقه برای کری‌خوانی زمان داشتند. در این بخش، در یک رقابت نزدیک، گروه جویندگان طلا اولین امتیاز را کسب کرد.

نتایج ادا بازی خندوانه خندوانه دیشب بیوگرافی محمد نادری بیوگرافی حسین رفیعی بیوگرافی امیر کربلایی زاده بیوگرافی ارژنگ امیر فضلی ادابازی خندوانه

در مرحله اول، هر دو گروه باید ضرب‌المثل‌هایی را حدس می‌زدند. در پایان این مرحله، گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده ۲۲ امتیاز و ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری ۲۵ امتیاز کسب کردند.

در مرحله بعد، هر یک از گروه‌ها بر اساس کلمه‌های داخل پاکت، اسم و فامیل را روی برگه‌ای می‌نوشتند و برای هم گروهی خود با ادا اجرا می‌کردند. تا این قسمت مسابقه، گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری۴۷ امتیاز و حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده هم ۴۷ امتیاز کسب کردند. در این مرحله امتیازها برابر شد و رقابت برای بخش بعدی مسابقه ادابازی، به اوج خود رسید.

در مرحله پایانی لحظات جذابی را شاهد بودیم. دو گروه با پوشیدن لباس‌های بادی کلماتی را انتخاب کردند و باید با این شرایط مسابقه را اجرا می‌کردند. در این بخش امتیاز گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده به ۷۰ و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری به ۸۴ رسید.

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا) با ۸۴ امتیاز به فینال مسابقه ادابازی صعود کردند.

 

گزارش از الهام قبادی /باشگاه خبرنگاران

یک نظر ثبت شده

  1. وَإِذَا سَمِعُوا اللَّغْوَ أَعْرَ‌ضُوا عَنْهُ … ﴿۵۵﴾«قصص» و چون لغوى بشنوند از آن روى برمى‌تابند …(۵۵)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*