خانه / آخرین اخبار / نتیجه بازی دیشب بارسلونا و یوونتوس +خلاصه بازی

نتیجه بازی دیشب بارسلونا و یوونتوس +خلاصه بازی

آبی و اناری ها که فصل گذشته در نیمه نهایی این رقابت ها با همین نتیجه مغلوب بیانکونری شده بودند، در دیدار امشب نمایش به مراتب بهتری داشتند و در نهایت به یک پیروزی باارزش رسیدند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود. اولین موقعیت بازی را دی شیلیو با شوت تماشایی ایجاد کرد؛ اما تراشتگن با یک واکنش به موقع، توپ را به بیرون فرستاد.

بازی متعادل دنبال می شد که در دقیقه ۱۶، یک اشتباه از بازیکنان یووه، یک ضدحمله خطرناک را نصیب بارسا کرد اما حضور به موقع بوفون، دروازه یووه را بسته نگه داشت.

در ادامه بازیکنان بارسا تا اندازه ای بازی را در اختیار گرفتند و هرچه به دقایق پایانی این نیمه نزدیک می شدیم، حملات این تیم شدت می گرفت  تا اینکه در دقیقه ۴۵، سرانجام تیم میزبان به گل رسید.

روی همکاری عالی مسی و سوارز بود که ستاره آرژانتینی در محوطه جریمه یووه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا نیمه اول با برتری بارسا به پایان برسد.

نتیجه بازی بارسلونا نتایج دیشب لیگ قهرمانان اروپا فهرست بازیکنان یوونتوس جدول لیگ قهرمانان اروپا 2017 بازی امشب بارسلونا ساعت چند است اخبار یوونتوس اخبار بارسلونا

نیمه دوم را یووه بهتر آغاز کرد و دیبالا می توانست در همان دقایق ابتدایی کار را به تساوی بکشاند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما بازیکنان بارسا خیلی سریع ابتکار عمل را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه ۵۲ به گل دوم برسند؛ ولی ضربه مسی به تیر دروازه یووه برخورد کرد.

فشار حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۵۶ این تیم به گل دوم رسید. روی حرکت عالی مسی و دفع ناقص مدافع یووه، توپ به راکیتیچ رسید و او هم با ضربه ای مطمئن، حساب کار را ۲-۰ کرد.

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بار دیگر بارسا به تیم برتر میدان تبدیل شد و پس از اینکه سوارز یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد، مسی در دقیقه ۶۹ حساب کار را ۳-۰ کرد.

ستاره آرژانتینی بارسا که در این دیدار غیرقابل مهار شده بود، با یک فرار عالی خود را به پشت محوطه جریمه یووه رساند و با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه بوفون فرستاد.

نتیجه بازی بارسلونا نتایج دیشب لیگ قهرمانان اروپا فهرست بازیکنان یوونتوس جدول لیگ قهرمانان اروپا 2017 بازی امشب بارسلونا ساعت چند است اخبار یوونتوس اخبار بارسلونا

در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه ۳-۰ به سود آبی اناری ها به پایان برسد.

یک نظر ثبت شده

  1. وَلَقَدْ آتَیْنَا مُوسَىٰ وَهَارُ‌ونَ الْفُرْ‌قَانَ وَضِیَاءً وَذِکْرً‌ا لِّلْمُتَّقِینَ ﴿۴٨﴾ الَّذِینَ یَخْشَوْنَ رَ‌بَّهُم بِالْغَیْبِ وَهُم مِّنَ السَّاعَهِ مُشْفِقُونَ ﴿۴٩﴾ «انبیاء» و در حقیقت، به موسى و هارون فرقان دادیم و [کتابشان‌] براى پرهیزگاران روشنایى و اندرزى است. (۴۸) [همان‌] کسانى که از پروردگارشان در نهان مى‌ترسند و از قیامت هراسناکند. (۴۹)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*