خانه / بازار / قیمت وانت پادرا ،بهترین جایگزین برای وانت نیسان آبی

قیمت وانت پادرا ،بهترین جایگزین برای وانت نیسان آبی

پادرا نسل جدیدی از وانت های تک کابین است که به تازگی تولید و وارد بازار شده و از لحاظ فنی و زیبایی در کلاس خودروهای نیمه سنگین، خودنمایی می کند.

براساس استراتژی سایپا مبنی بر توسعه محصول و افزایش ایمنی و کیفیت محصولات در راستای بالابردن رضایت مشتریان، شرکت زامیاد از گروه خودرو سازی سایپا اقدام به تولید خودرو جدید وانت پادرا کرده است.پادرا از جمله محصولاتی است که امکان استفاده در کاربری های مختلف برای ارگان ها و سازمان ها متناسب با نیازشان را دارا است.

وانت نیسان وانت پادرا دوگانه سوز مشخصات وانت پادرا قیمت وانت پادرا قیمت محصولات سایپا قیمت انواع وانت بار ثبت نام وانت پادرا بهترین وانت برای کار بهترین وانت ایران

این خودرو به عنوان جایگزین نیسان آبی توانسته با رفع عیوب و افزایش توانمندی های جدید در زمینه فنی و رفاهی، شرایطی خوبی را برای رانندگانی که در ساعات طولانی از این خودرو استفاده می کنند فراهم آورد.

این خودرو در ایران به عنوان یک خودرو کاربردی در شهرها و روستاها در کلاس خودروی باری سبک جایگاه ویژه ای دارد.

پادرا با استفاده از گیربکس ۶ دنده راحتی بیشتری در مسافت های بین شهری برای سرنشین آن فراهم می کند.

در پادرا امکان حمل بار تا سه برابر محصولات مشابه امکان پذیر است و این یکی از نقاط مثبت و متفاوت نسبت به خودروهای هم سطح خود است. مصرف سوخت کمتر نسبت به محصولات رقیب از دیگر امتیازات این محصول محسوب می شود .

وانت پادرا دارای موتوری از نوع انژکتوری- بنزینی با تعداد سوپاپ ۴ سیلندر خطی است که از حجم موتور ۲۳۸۹ سی سی با استاندارد آلایندگی زیست محیطی یورو ۴ بهره می برد. این محصول از لحاظ ابعاد و اندازه دارای طول ۵۱۸۵ و عرض ۱۶۹۰ میلی متر است و وزن پادرا ۱۶۸۵ کیلو گرم است که امکان حمل ۲۱۰۰ کیلو گرم بار را دارد.

فرمان هیدرولیک، ترمزABS، آینه های جانبی برقی، ایموبلایزر به همراه سیستم کولر از جمله ویژگی های دیگر این محصول است.

وانت نیسان وانت پادرا دوگانه سوز مشخصات وانت پادرا قیمت وانت پادرا قیمت محصولات سایپا قیمت انواع وانت بار ثبت نام وانت پادرا بهترین وانت برای کار بهترین وانت ایران

گروه خودروسازی سایپا با همکاری زامیاد و پارس خودرو فروش فوری به صورت نقدی وانت پادرا به صورت محدود را آغاز کردند.

قیمت تعیین شده برای این خودرو ۴۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان است که ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تخفیف شامل حال این شرایط خرید در نظر گرفته شده و بعد از ۴۵ روز پس از ثبت نام وانت پادرا به مشتریان تحویل داده می‌شود. تنها رنگ سفید این وانت عرضه شده است.

پیش روی متقاضیان خرید وانت نیسان زامیاد نیز سه گزینه پیش فروش نقدی، پیش فروش اعتباری یا اقساطی وجود دارد که در پیش فروش نقدی خریداران می‌توانند ۱۰ الی ۱۸ میلیون به عنوان پیش پرداخت بپردازند؛ سود مشارکت ۲۴ الی ۲۶ درصد و سود انصراف سالیانه ۲۲ الی ۲۴ درصد در نظر گرفته شده است و زمان تحویل نیسان زامیاد در این گزینه مهر ماه ۹۶ خواهد بود.

در پیش فروش اعتباری نیز دو تیپ تک سوز و دوگانه سوز نیسان عرضه خواهد شد و حداکثر سقف تسهیلات در این گزینه خرید ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مشخص شده است. از سوی دیگر گزینه اقساطی با بازپرداخت‌های ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۴ یا ۳۶ ماهه بدون بهره تا نرخ ۲۰ درصد بهره تعیین شده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*