خانه / آخرین اخبار / بازیگران سریال دوقلوها +عکس و زمان پخش

بازیگران سریال دوقلوها +عکس و زمان پخش

سریال تلویزیونی «دوقلوها» ساخته حسین سهیلی زاده که پیش‌تر از شبکه دو سیما پخش شده بود، در ۲۵ قسمت پخش می‌کند.
«دوقلوها» که ایرج محمدی و مهران مهام تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته اند، داستان خواهر و برادر دوقلویی است که در ظاهر شباهتی به یکدیگر ندارند.

دوقلوهای نوجوان متوجه نیروی خارق العاده‌ای می‌شوند که در وجود خود دارند و به وسیله آن می‌توانند کارهای غیرممکن انجام دهند.
لاله صبوری، علی عمرانی، فرزان خدوی و شادی گلستان بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیونی فانتزی به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم و سریال آی فیلم جدول پخش آی فیلم بیوگرافی فرزان خدوی بیوگرافی شادی گلستان بازیگران سریال دوقلوها

از دیگر عوامل سازنده این مجموعه تلویزیونی عبارت اند از: مسعود شاه محمدی نویسنده فیلم نامه، کیوان معتمدی تصویربرادر، محمد گنجوی طراح صحنه و لباس، علی تهرانی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز و نوشا عبدالله زاده منشی صحنه.
مجموعه تلویزیونی «دوقلوها» هرروز ساعت ۱۷: ۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می‌شود. تکرار این سریال نیز در ساعت‌های ۰۱: ۰۰ و ۰۹: ۰۰ روز بعد به روی آنتن خواهدرفت.

فیلم و سریال آی فیلم جدول پخش آی فیلم بیوگرافی فرزان خدوی بیوگرافی شادی گلستان بازیگران سریال دوقلوها

این سریال کاری فانتزی برای کودکان است در هر قسمت اتفاقاتی رخ می دهد که معمولا باعث به وجودآمدن طنز موقعیت می شود وی در ادامه گفت : اتفاقات را دختر و پسر بچه ای دوقلو به وجود می آورند که در ظاهر شباهتی به یکدیگر ندارند پدر آنها )علی عمرانی ( شیرینی فروش و مادرشان )لاله صبوری ( معلم است . دوقلوها در۱۲ ،۱۳ سالگی متوجه می شوند نیروی خارق العاده ای دارند و می توانند کارهای غیرممکن انجام دهند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*