خانه / حوادث / اسارت چند روزه دختر ۱۹ساله در خانه مرد شیطان‌صفت

اسارت چند روزه دختر ۱۹ساله در خانه مرد شیطان‌صفت

مرد میان‌سالی که در فضای مجازی به دروغ خود را جوان ۲۵ساله‌‌ای معرفی کرده و در قرار صوری دختر ۱۹ساله‌ای را ربوده و در اسارت چند روزه مورد آزار و اذیت قرار داده بود به دام پلیس افتاد.

در تاریخ ١٩ شهریور ١٣٩۶، پرونده‌ای به دستور قاضی اصغرزاده، رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران، در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که در آن شاکی اعلام کرده ‌بود دختر ١٩ساله‌اش مورد آزار و اذیت فردی به نام «شاهین» قرار گرفته است.

 

شاکی پرونده با حضور در اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در تاریخ دوم شهریور ١٣٩۶ دخترم برای اخذ کارنامه‌اش از خانه خارج شد و دیگر به خانه برنگشت که بلافاصله درباره فقدان دخترم طرح شکایت کردیم و پرونده‌ای دراین‌باره در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان تشکیل شد. شاکی ادامه داد: پس از گذشت چند روز به ما اطلاع دادند دخترم در بیمارستان بستری است؛ پس از ترخیص دخترم از بیمارستان و در تحقیقاتی که در پلیس آگاهی بهارستان انجام شد، اطلاع پیدا کردیم او از سوی شخصی که خودش را به دخترم شاهین معرفی کرده، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. دختر شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از طریق شبکه مجازی با فردی که خودش را شاهین (٢۵ساله) معرفی کرده بود، آشنا شدم؛ ارتباط من با شاهین حدودا دو ماه صرفا به صورت اینترنتی ادامه داشت و در این مدت شاهین چندین تصویر از خودش برای من ارسال کرد و بارها پیشنهاد ازدواجش با من را مطرح می‌کرد تا اینکه در تاریخ دوم شهریور ١٣٩۶ به قصد گرفتن کارنامه از خانه خارج شدم. این دختر ادامه داد: تصمیم گرفتم تا با شاهین ملاقات کنم و برای همین با او قرار ملاقات گذاشتم؛ در محل قرار ملاقات، درحالی‌که منتظر آمدن شاهین بودم، مردی حدودا ۴۵ساله سراغ من آمد و مدعی شد که از طرف شاهین آمده است.

دختر گفت: این شخص به بهانه بردن من نزد شاهین، مرا سوار یک دستگاه خودرو سواری پژو کرد؛ در حین حرکت یک خوراکی شبیه به ساندویچ به من تعارف کرد که به محض خوردن قسمت کوچکی از آن بیهوش شدم؛ نمی‌دانم چه مدت بیهوش بودم و در  این مدت چه اتفاقی افتاد، فقط زمانی‌ که چشمانم را باز کردم متوجه شدم داخل یک خانه هستم. این دختر ادامه داد: همان مرد ۴۵ساله داخل خانه بود؛ زمانی که متوجه شدم از سوی این شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، با او درگیر شدم؛ قصد خارج‌شدن از خانه را داشتم که او مرا مورد ضرب و جرح قرار داد؛ چندین روز با تهدید و کتک مرا مجبور کرد کارهای خانه‌اش را انجام بدهم و… . تا اینکه یک روز با خوردن یک لیوان نوشیدنی دوباره بیهوش شدم؛ این بار زمانی که به هوش آمدم، متوجه شدم در بیمارستان بستری هستم و [طبق اظهارات پرسنل بیمارستان] حدودا یک هفته در کما بودم؛ در بیمارستان گفتند من را به صورت بیهوش در داخل پارک پیدا کرده و به بیمارستان آورده‌اند. کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی فردی به نام «ناصر. ش» (متولد ١٣۴٨) در خیابان کارگر شدند.

 

ناصر در تاریخ ٢۵ شهریور ١٣٩۶ در خانه‌اش دستگیر شد و پس از مواجهه حضوری با دختر ١٩ساله مورد شناسایی قرار گرفت. در تحقیقات از ناصر، وی در اعترافاتش صراحتا عنوان کرد که در فضای مجازی و با استفاده از تصاویر متعلق به سایر افراد خودش را با نام دروغین شاهین ٢۵ساله معرفی کرده و به این حیله و ترفند با شاکی آشنا شده است. سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم به منظور صدور قرار قانونی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران اعزام شد و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی اصغرزاده و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*