خانه / آخرین اخبار / داماد سید رضا افتخاری (مدیرعامل استقلال) کیست؟

داماد سید رضا افتخاری (مدیرعامل استقلال) کیست؟

دختر مدیرعامل استقلال عروس نماینده سابق  ، علیخانی داماد افتخاری استقلال فرزند کیست؟

دختر مدیرعامل استقلال عروس نماینده سابق مجلس شورای اسلامی است. داماد سید رضا افتخاری فرزند شیخ قدرت الله علیخانی است. علیخانی نماینده مردم قزوین در دوره های ششم، هفتم و هشتم بود. عادل فردوسی پور امشب در برنامه نود اشاره به ژن خوب داماد افتخاری کرد…

عادل فردوسی پور امشب در برنامه نود به ژن خوبی اشاره کرد که از سید رضا افتخاری در استقلال حمایت می کند. او در گفتگو با سید رضا افتخاری، به ماجرای حمایت از او به خاطر دامادش کنایه زد و از آن با عنوان ژن خوب یاد کرد.

گفته می شود دختر سید رضا افتخاری همسر مهدی علیخانی پسر شیخ قدرت الله علیخانی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی است.

بنا بر این گزارش، افتخاری در پاسخ به فردوسی پور گفت:

ژن خوب هیچ کمکی به من نکرده است. من از روابطم استفاده می کنم از دولت کمک بگیرم تا بتوانم به استقلال به کمک کنم. فکر می کنید من این پول ها را از کجا برای استقلال آوردم؟ زمانی که من به استقلال آمدم این ژن خوبی که می گویید اصلا در جریان نبود. من به اصرار گودرزی به استقلال آمدم.» این ماجرای ژن خوب همان ماجرای داماد افتخاری است که فرزند قدرت علیخانی است . افتخاری سپس گفت دولت از این تیم کمک نکرده و اگر قرار بود به او کمک کند باید الان این تیم دولتی بدون بدهی می ماند.

مدیرعامل استقلال تهران فرزندان شیخ قدرت علیخانی ژن خوب دختر سیدرضا افتخاری خانواده سیدرضا افتخاری پسر قدرت الله علیخانی بیوگرفی سیدرضا افتخاری بیوگرافی قدرت الله علیخانی برنامه نود دیشب اصلاح طلبان چه کسانی هستند اخبار باشگاه استقلال تهران

قدرت الله علیخانی از چهره های اصلاح طلب مجلس هشتم بود که پس از شکست در انتخابات به ساختمان مرمر واقع در خیابان جامی رفت و مشاور پارلمانی هاشمی رفسنجانی شد.

محمد علیخانی و مهدی علیخانی فرزندان شیخ قدرت علیخانی هستند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*