خانه / جالب و خواندنی / فخرفروشی زن پولدار، صدای کاربران را درآورد + تصاویر

فخرفروشی زن پولدار، صدای کاربران را درآورد + تصاویر

زن مالزیایی که با انتشار تصاویری از ثروتش در شبکه های اجتماعی قصد خودنمایی و فخر فروشی داشت خشم کاربران را برانگیخت. این زن ۴۵ ساله ” سری اوتمن ” نام دارد و رئیس یک شرکت محصولات مراقبت از پوست و زیبایی در مالزی است و به دکتر ” ویدا ” معروف است.

فخر فروشی زن ثروتمند زن پولدار دختر مالزیایی خودنمایی زنان خودنمایی چیست اخبار مالزی datuk vida

یکی از تصاویر  منتشر شده وی را در وان حمام پر از جواهرات و پول نشان می دهد. در  یکی دیگر از تصاویر وی  در حالی که در لامبورگینی اسپورت خود نشسته است دیده می شودد. این زن همچنین با تهیه یک ویدئو از ثروت، جواهرات، منزل و ماشینش، آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود.

فخر فروشی زن ثروتمند زن پولدار دختر مالزیایی خودنمایی زنان خودنمایی چیست اخبار مالزی datuk vida

پس از انتشار این ویدئو و تصاویر، برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی مالزی، این کار را تنها  یک سرگرمی قلمداد کردند، اما برخی  دیگر  آن  را فخرفروشی دانستند و خشم و انزجار خود را به این زن ابراز کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : ” این زن ثروتمند نیست بلکه مریض است. با اینکه پول زیادی دارد اصلا پرستیژ و کلاس ندارد. ”

فخر فروشی زن ثروتمند زن پولدار دختر مالزیایی خودنمایی زنان خودنمایی چیست اخبار مالزی datuk vida

عکس العمل شدید کاربران مالزیایی، واکنش این زن را نیز در  پی داشت. او در توضیحی کوتاه هدف از تهیه این تصاویر و ویدئو را  تشویق مردم مالزی برای سخت کار کردن به منظور کسب ثروت اعلام کرد.

گفتنی است؛ در حالی این اتفاق در کشور مالزی موجب خشم مردم شده است که بنا به گفته یک اقتصاددان مالزیایی میزان فقر در این کشور  با برخی کشورهای آفریقایی مقایسه می شود. بنا به گفته این اقتصاددان  اگرچه تنها ۱ درصد از مردم این کشور در فقر شدید به سر می برند، ۴۰ درصد از مردم این کشور را خانواده های کم درآمد تشکیل می‌دهند.

فخر فروشی زن ثروتمند زن پولدار دختر مالزیایی خودنمایی زنان خودنمایی چیست اخبار مالزی datuk vida فخر فروشی زن ثروتمند زن پولدار دختر مالزیایی خودنمایی زنان خودنمایی چیست اخبار مالزی datuk vida

یک نظر ثبت شده

  1. … إِنَّ اللَّـهَ لَا یُحِبُّ مَن کَانَ مُخْتَالًا فَخُورً‌ا ﴿٣۶﴾ «نساء» …که خدا کسى را که متکبر و فخرفروش است دوست نمى‌دارد: (۳۶)
    وَلَئِنْ أَذَقْنَاهُ نَعْمَاءَ بَعْدَ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُ لَیَقُولَنَّ ذَهَبَ السَّیِّئَاتُ عَنِّی ۚ إِنَّهُ لَفَرِحٌ فَخُورٌ ﴿١٠﴾ «هود» و اگر -پس از محنتى که به او رسیده- نعمتى به او بچشانیم حتماً خواهد گفت: «گرفتاریها از من دور شد!» بى‌گمان، او سرمست و فخرفروش است. (۱۰)
    وَلَا تُصَعِّرْ‌ خَدَّکَ لِلنَّاسِ وَلَا تَمْشِ فِی الْأَرْ‌ضِ مَرَ‌حًا ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ مُخْتَالٍ فَخُورٍ‌ ﴿١٨﴾ «لقمان» و از مردم [به نِخوت‌] رُخ برمتاب، و در زمین خرامان راه مرو که خدا خودپسند مغرور را دوست نمى‌دارد. (۱۸)
    فَبِأَیِّ آلَاءِ رَ‌بِّکُمَا تُکَذِّبَانِ ﴿١٣﴾ خَلَقَ الْإِنسَانَ مِن صَلْصَالٍ کَالْفَخَّارِ‌ ﴿١۴﴾ «رحمن» انسان را از گل خشکیده‌اى سفال مانند، آفرید. (۱۴)
    اعْلَمُوا أَنَّمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَزِینَهٌ وَتَفَاخُرٌ‌ بَیْنَکُمْ وَتَکَاثُرٌ‌ فِی الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ ۖ کَمَثَلِ غَیْثٍ أَعْجَبَ الْکُفَّارَ‌ نَبَاتُهُ ثُمَّ یَهِیجُ فَتَرَ‌اهُ مُصْفَرًّ‌ا ثُمَّ یَکُونُ حُطَامًا ۖ وَفِی الْآخِرَ‌هِ عَذَابٌ شَدِیدٌ وَمَغْفِرَ‌هٌ مِّنَ اللَّـهِ وَرِ‌ضْوَانٌ ۚ وَمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلَّا مَتَاعُ الْغُرُ‌ورِ‌ ﴿٢٠﴾ لِّکَیْلَا تَأْسَوْا عَلَىٰ مَا فَاتَکُمْ وَلَا تَفْرَ‌حُوا بِمَا آتَاکُمْ ۗ وَاللَّـهُ لَا یُحِبُّ کُلَّ مُخْتَالٍ فَخُورٍ‌ ﴿٢٣﴾ «حدید» بدانید که زندگى دنیا، در حقیقت، بازى و سرگرمى و آرایش و فخرفروشى شما به یکدیگر و فزون‌جویى در اموال و فرزندان است. [مثَل آنها] چون مثَل بارانى است که کشاورزان را رستنى آن [باران‌] به شگفتى اندازد، سپس [آن کشت‌] خشک شود و آن را زرد بینى، آنگاه خاشاک شود. و در آخرت [دنیا پرستان را] عذابى سخت است و [مؤمنان را] از جانب خدا آمرزش و خشنودى است، و زندگانى دنیا جز کالاى فریبنده نیست. (۲۰)تا بر آنچه از دست شما رفته‌اندوهگین نشوید و به [سبب] آنچه به شما داده است شادمانى نکنید، و خدا هیچ خودپسند فخرفروشى را دوست ندارد: (۲۳)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*