خانه / آخرین اخبار / بازیگران سریال شب دهم +عکس و زمان پخش

بازیگران سریال شب دهم +عکس و زمان پخش

شبکه آی فیلم هم زمان با فرا رسیدن محرم سریال تلویزیونی «شب دهم» را برای نمایش از کانال انگلیسی این شبکه، انتخاب کرده است.

کانال انگلیسی این شبکه دوبله انگلیسی مجموعه تلویزیونی «شب دهم» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی حسن بشکوفه را برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

نام حسین یاری در سریال شب دهم فیلم و سریال آی فیلم سریال شب دهم جدول پخش آی فیلم بازیگران شب دهم

سریال «شب دهم» در خلاصه اینگونه روایت می‌شود: جوان شروری به نام حیدر خوش مرام (حسین یاری) عاشق یکی از شاهزاده‌های قجری (کتایون ریاحی) می‌شود. حیدر خوش مرام که از لوطی‌های طهران قدیم هست می‌خواهد با این شاهزاده ازدواج کند اما شاهزاده نمی‌پذیرد. اما با اصرارهای حیدر خوش مرام مواجه می‌شود و وقتی که می‌بیند این شخص دست بردار نیست، شرط می‌گذارد که اگر بتوانی ۱۰ شب تعزیه در زمان حکومت نظامی رضاخان برگزار کنی با تو ازدواج خواهم کرد.

دلیل این شرط شاهزاده بعدها مشخص می‌شود که به دلیل خاطراتی است که از این مراسم در دوران کودکی خود داشته است، حیدر به اتفاق دوست خوب خود، یاور و بقیه نوچه‌هایش این مراسم را برگزار می‌کنند تا اینکه در شب دهم و پایانی اتفاقات تلخی رخ می‌دهد و عاشق به معشوقش نمی‌رسد.

نام حسین یاری در سریال شب دهم فیلم و سریال آی فیلم سریال شب دهم جدول پخش آی فیلم بازیگران شب دهم

بازیگران سریال شب هم

حسین یاری
کتایون ریاحی
رویا تیموریان
ثریا قاسمی
پرویز پورحسینی
محمود پاک نیت
پرویز فلاحی‌پور
صدیقه کیانفر
اکرم محمدی
شکرخدا گودرزی
شهین علیزاده
محمد ورشوچی
مظفر مقدم
ناصر گیتی جاه
حسین خانی بیگ
علاالدین قاسمی
ابراهیم آبادی
فرشید صمدی‌پور
عباس ظفری
محمد رضا قاسمی
امیر آتشانی
آتش تقی‌پور
حمید افشار
حسین افشار
منوچهر آذر

این مجموعه تلویزیونی از یکشنبه، ۲ مهرماه هر شب ساعت ۰۲:۳۰ به وقت تهران (۲۲:۰۰ به وقت  GMT) پخش می شود و تکرار آن نیز در ساعت های ۰۸:۳۰، ۱۴:۳۰ و ۲۰:۳۰  به نمایش گذاشته می شود.

شب دهم مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی حسن فتحی است که به مناسبت ماه محرم در سال ۱۳۸۰ از شبکه ۱ پخش شد. موسیقی این مجموعه ساخته فردین خلعتبری و خواننده تیتراژ آن علیرضا قربانی است.

بازیگر سریال شهرزاد گفت: برخی نقش‌ها برای مردم ماندگار می‌شود و بازی من در نقش “یاور” در سریال “شب دهم” از آنجا که خود سریال هم یکی از ماندگارترین سریال‌های مناسبتی بود دو چندان در خاطره‌ها ماند.

پرویز فلاحی‌پور بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص بازی در سریال “شب دهم” و ماندگاری آن نقش گفت: برخی نقش‌ها برای مردم ماندگار می‌شود و بازی من در نقش “یاور” در سریال “شب دهم” از آنجا که خود سریال هم یکی از ماندگارترین سریال‌های مناسبتی بود دو چندان در خاطره‌ها ماند و هنوز هم که هنوز است برخی مرا با آن نقش به یاد می آورند.

وی افزود: بازی در سریال “شب دهم” برای شروع کار حرفه‌ای من در تلویزیون اتفاق ویژه ای بود. مردم آن اثر را دوست داشتند و مناسبتی بودن آن در ایام شهادت “امام حسین(ع)” ارادت مردم را چندین برابر کرده بود. برای هر بازیگری قرارگیری در چنین شخصیتی و در یاد و دل مردم ماندن آرزویی بزرگ است.

بازیگر سریال “شهرزاد” درباره کم‌کاری خود بعد از سریال شب دهم تاکید کرد: البته بعد از شب دهم چون تازه به عرصه تصویر آمده بودم و کسی از من شناخت نداشت همه پیشنهادات به من برای نقشی شبیه همان نقش یاور و به نوعی تکرار آن شخصیت بود که از لحاظ بازیگری کار درستی نیست.

وی در همین راستا ادامه داد: خیلی از دوستان بازیگر نسبت به این انتخاب‌ها در قبال نقش‌ها شاکی هستند. به طور مثال وقتی یک بازیگر در نقش مامور شهرداری خوب بازی می کند، از آن به بعد همه فقط برای نقش مامور شهرداری به وی زنگ می‌زنند. من هم در آن زمان با این مشکل روبرو شدم ولی تن به تکرار ندادم.

فلاحی پور با تاکید بر حضور خود در نقش‌های متفاوت خاطرنشان کرد: آن روزها بعد از مدتی دوری از تصویر و نه گفتن به اکثر کارها صبر کردم تا در کاری متفاوت بازی کنم. می خواستم به آنها بفهمانم که من بازیگر هستم و نمی‌خواهم یک نقش را هر قدر خوب تکرار کنم. نقشم در سریال “شب دهم” غیر قابل تکرار است و به همین دلیل دوست نداشتم با تکرار، خاطره‌اش را خراب کنم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*