خانه / بورس و سهام / عرضه دوباره بلوک ۵۰ درصدی “پالایش نفت لاوان”

عرضه دوباره بلوک ۵۰ درصدی “پالایش نفت لاوان”

به گزارش ساتین : عرضه دوباره ۵۰ درصد بعلاوه یک سهم شرکت پالایش نفت لاوان بابت رددیون دولت به تامین اجتماعی به تصویب هیات واگذاری رسید.

 در جلسه اخیر هیات واگذاری که با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد قیمت پایه و شرایط واگذاری 50 درصد بعلاوه یک سهم شرکت پالایش نفت لاوان از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی ملی صنایع پتروشیمی بابت رددیون به سازمان تامین اجتماعی از طریق فرابورس به صورت نقد و اقساط، 100 درصد سهام شرکت ذغال سنگ البرز شرقی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از طریق فرابورس به صورت نقدو اقساط و 48.27 درصد سهام شرکت تولید کاشی گرانیت و کاشی لعاب زهره کاشمر از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بابت رددیون به بانک تجارت از طریق فرابورس به صورت نقد و اقساط به تصویب رسید.
همچنین در این جلسه با انحلال شرکت تولید روغن دانه ارجان گستر از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موافقت شد.
مصوبه انحلال شرکت ملی فولاد نیز در جلسه هیات واگذاری لغو و با انتقال این شرکت از گروه یک به دو واگذاریها موافقت شد و مقرر گردد این پیشنهاد به هیات وزیران ارائه شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*