خانه / آخرین اخبار / استفاده جنجالی از یک زن در تبلیغ صابون + عکس

استفاده جنجالی از یک زن در تبلیغ صابون + عکس

تبلیغ صابون برند مشهور جنجالی به پا کرد

شرکت “داو” که اغلب برای تبلیغ محصولاتش از ایده های متفاوت و جذاب استفاده می کند بار دیگر هم با یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی صابون پوست صورت در میان آگهی های بازرگانی دیگر پخش شد اما اینبار نه تنها مشتریان جذب محصول نشدند بلکه با دید منفی واکنش های تندی نسبت به آن از خود نشان دادند.
همانطور که تصویر این تبلیغات را مشاهده می کنید یک زن سیاه پوست بعد از استفاده از این صابون مایع دچار تغییر می شود ، زن سیاه پوست با درآوردن تیشرت تیره رنگش تبدیل به یک زن سفید پوست می شود.

نژاد پرستان نژاد پرست ترین مردم دنیا صابون های داو تبلیغات عجیب بهترین صابون انواع تبلیغات

تصویر تبلیغ جنجالی صابون “داو” با تغییر رنگ پوست زن سیاه پوست

این تبلیغ که برای نشان دادن تغییر قابل لمس بعد از مصرف شوینده از این ایده استفاده کرده بود با واکنش های تندی مواجه شد ، اکثر کاربران فضای مجازی این آگهی تبلیغاتی را یک حرکت نژادپرستانه خواندند و خواستار تحریم این محصول شدند.

منبع : نمناک

یک نظر ثبت شده

  1. یَا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاکُم مِّن ذَکَرٍ‌ وَأُنثَىٰ وَجَعَلْنَاکُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَ‌فُوا ۚ إِنَّ أَکْرَ‌مَکُمْ عِندَ اللَّـهِ أَتْقَاکُمْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ عَلِیمٌ خَبِیرٌ‌ ﴿١٣﴾ «حجرات» اى مردم، ما شما را از یک مرد و زن آفریدیم، و شما را ملّت ملّت و قبیله قبیله گردانیدیم تا با یکدیگر شناسایى متقابل حاصل کنید.[و اینها ملاک امتیاز نیست] قطعاً ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست. بى‌تردید، خداوند داناى آگاه است. (۱۳)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*