خانه / آخرین اخبار / غذای رز رضوی در بارسلون اسپانیا سوژه شد! + عکس

غذای رز رضوی در بارسلون اسپانیا سوژه شد! + عکس

سوژه شدن غذای رز رضوی در اسپانیا

رز رضوی بازیگر سریال مختارنامه و معمای شاه مدتی پیش به شهر بارسلون اسپانیا سفر کرده و تصاویری از حضورش در این شهر را با مردم به اشتراک گذاشته است.
علاوه بر تصویر این خانم بازیگر عکسی از یک غذای محلی شهر بارسلون در صفحه رز رضوی منتشر شد که بسیار سوژه برانگیز بود و این بازیگر سریال ملکوت را وادار به واکنش کرد.

همسر رز رضوی بیوگرافی رز رضوی اینستاگرام رز رضوی اینستاگرام بازیگران

غذایی محلی شهر بارسلون در صفحه رز رضوی

رز رضوی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :غذاهای دریایی خیلی جذاب و خوشمزه و مفید هستند. خیلی خوبه که بتونیم در کنار وعده های غذاییمون از گوشت قرمز پرهیز کنیم.

اما بعد از انتشار این عکس غذای محلی شهر بارسلون که رز رضوی تصویری از آن را منتشر کرده موج جدیدی از نظرات درباره این غذا و این بانوی بازیگر شکل گرفت و رز رضوی را وادار به توضیح کرد.

همسر رز رضوی بیوگرافی رز رضوی اینستاگرام رز رضوی اینستاگرام بازیگران

رز رضوی بازیگر سریال معمای شاه

رز رضوی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی دیگر در اینستاگرامش نوشت :دوستای عزیزم در باب غذای دیروز یک توضیح کوچولو براتون بدم که اونایی که تو عکس دیدین صدفه نه سوسک…

و یک غذای کاملا سنتی و محلی اسپانیا به اسم پائیا است که از میگو و ماهی و صدف و برنج تهیه شده …. همانطور که اونا به کله پاچه ما احترام میزارن ما هم به غذاهای سنتی دیگر کشورها باید احترام بزاریم….

بنده هدفم از گذاشتن عکس معرفی و آشنایی شما عزیزان با غذای محلی شهر بارسلون بود و استفاده از غذاهای دریایی که تنوع بسیار زیادی داره مثل ماهی سفید خودمون….

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*