خانه / آخرین اخبار / علت اختلالات گسترده اینترنت در کشور چیست؟

علت اختلالات گسترده اینترنت در کشور چیست؟

اختلال اینترنت ایرانسل ، اختلال در اینترنت مخابرات ، اختلال اینترنت تهران ، علت کندی سرعت اینترنت در روزهای اخیر ،قطعی ایرانسل امروز ، کندی اینترنت ، قطعی اینترنت ایرانسل امروز ، علت کم شدن سرعت اینترنت در چند روز اخیر

براساس گزارش‌ها، از حدود ۴ روز پیش چندین استان کشور با اختلال اینترنت مواجه هستند و این اختلال برای حدود ۷ شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت محسوس است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مشترکان اینترنت از اختلال گسترده اینترنت در کشور خبر می‌دهند.

براساس گزارش‌های رسیده، اکنون نیز چندین استان کشور با اختلال مواجه هستند و برای حدود ۷ شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت این اختلال محسوس بوده است.

برای مثال یکی از شرکت‌های اینترنتی به فارس، گفت: از روز چهارشنبه پهنای باند گیت شیراز تقریبا نصف شده است.

در نتیجه این اختلال افت کیفیت در دسترسی به سایت‌های داخلی کمتر بوده و عمده کندی در دسترسی به سایت‌های خارجی احساس می‌شود.

شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به پیگیری خبرنگار فارس، هرگونه اختلال و کندی اینترنت در کشور در ۴ روز گذشته را رد کرد و تاکید کرد: هم‌اکنون نیز ارتباطات بدون اختلال در جریان است.

***

قطعی و اختلال وسیع اینترنت دیتا اپراتور دوم (ایرانسل) که سریع ترین اینترنت کشور را نیز داراست در حالی وارد سومین روز خود شده است که پشتیبانی این شرکت بعد از هر بار تماس، قول برطرف شدن این مشکل را در کمترین زمان می دهد.

این اتفاق در حالی بدون سابقه و اعلام قبلی رخ داده است که مشترکین بشدت از این وضع گله مند هستند.

این در حالیست که مشترکین ارومیه بیشترین اختلال را ظرف روزهای اخیر شاهد بوده‌اند و از مسوولین تقاضای رسیدگی دارند.

گفتنی است، هم اکنون در بخشی از ظهر دیتای این اپراتور قطع و در بخش دیگری از شهر گرچه اتصال بصورت ۴G است ولی دچار اختلال و قطع و وصلی است.

*****

اگر در هر جای کشور قطعی یا اختلال در اینترنت وجود دارد در قسمت نظرات بیان نمایید

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ظاهرا این مصیبت به قم هم سرایت کرده

  2. سلام. اینترنت تریجی و فورجی ایرانسل روستای درگس واقع در بخش دشتیاری شهرستان چابهار از تیر ماه سال جاری تا امروز نهم آذر نود و شش قطع هستش هیچکس هم پیگیر نیست صد بار گزارش دادیم نامه زدیم ولی درست نشده هنوز ایرانسل فقط میگه داریم پیگیری میکنیم ولی در عمل هیچکاری نمیکنه لازم به ذکره ک روستای درگس با توابع آن تقریبا ده هزار نفر جمعیت داره .

  3. شاهرود در استان سمنان با اختلال مواجه است

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*