خانه / حوادث / معمای جسد سوخته زنی در جاده بهشت‌ زهرا +عکس

معمای جسد سوخته زنی در جاده بهشت‌ زهرا +عکس

ساعت ۱۱ صبح دوشنبه گذشته مردی در تماس با پلیس از کشف جسدی سوخته در جاده بهشت‌ زهرای تهران خبر داد.

پس از این تماس، تیمی از ماموران کلانتری ۱۷۱ تهران در محل حاضر شده و با جسد سوخته زنی روبه‌رو شدند.

مردی که جسد را کشف کرده بود، در تحقیقات گفت: من در این حوالی زمین کشاورزی دارم. امروز صبح در حال رفتن به زمین کشاورزی‌ام بودم که متوجه جسد سوخته شده و با پلیس تماس گرفتم. زمانی که جسد را پیدا کردم، هیچ فردی در این حوالی نبود. فکر کنم شب گذشته او را به آنجا منتقل کرده‌اند.

در ادامه تیمی از کارآگاهان اداره دهم همراه قاضی جنایی در محل حاضر شدند. در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، جسد متعلق به دختری ۱۹ ساله است که پس از قتل در جایی دیگر به آن محل منتقل شده و با بنزین به آتش کشیده شده است.

با توجه به این‌که مقتول لباس به تن نداشت، تیم جنایی احتمال دادند او قربانی جنایتی سیاه شده است. نبود آثار جراحت روی بدن مقتول این فرضیه را مطرح کرد که او خفه شده است.

پس از تحقیقات در محل جنایت، جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا با معاینات تخصصی علت و زمان مرگ مشخص شود. همچنین کارآگاهان ویژه قتل تهران با بررسی پرونده افراد ناپدید شده در تهران، تجسس برای شناسایی هویت مقتول را آغاز کردند تا از این طریق بتوانند راز قتل را فاش کنند.

با گذشت چهار روز از جنایت، شکایتی درباره ناپدید شدن زنی با مشخصات مقتول هنوز در پلیس آگاهی ثبت نشده است و تحقیقات جنایی برای رازگشایی از قتل ادامه دارد.

حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی

یک نظر ثبت شده

  1. خطوات الشیطان(جمع خطوة) گامهای شیطان

    یَا أَیُّهَا النَّاسُ کُلُوا مِمَّا فِی الْأَرْضِ حَلَالًا طَیِّبًا وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ ﴿١۶٨﴾ «بقره» ای مردم، از آنچه در زمین است حلال و پاکیزه را بخورید، و از گامهای شیطان پیروی مکنید که او دشمن آشکار شماست. (۱۶۸)
    یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا ادْخُلُوا فِی السِّلْمِ کَافَّهً وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ ﴿٢٠٨﴾ «بقره» ای کسانی که ایمان آورده ‏اید، همگی به اطاعت [خدا] درآیید، و گامهای شیطان را دنبال مکنید که او برای شما دشمنی آشکار است. (۲۰۸)
    وَمِنَ الْأَنْعَامِ حَمُولَهً وَفَرْ‌شًا ۚ کُلُوا مِمَّا رَ‌زَقَکُمُ اللَّـهُ وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ ﴿١۴٢﴾ «انعام» و [نیز] از دامها، حیوانات بارکش و حیوانات کرک و پشم‌دهنده را [پدید آورد]. از آنچه خدا روزیتان کرده است بخورید، و از پى گامهاى شیطان مروید که او براى شما دشمنى آشکار است. (۱۴۲)
    یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ ۚ وَمَن یَتَّبِعْ خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ فَإِنَّهُ یَأْمُرُ‌ بِالْفَحْشَاءِ وَالْمُنکَرِ‌ ۚ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّـهِ عَلَیْکُمْ وَرَ‌حْمَتُهُ مَا زَکَىٰ مِنکُم مِّنْ أَحَدٍ أَبَدًا وَلَـٰکِنَّ اللَّـهَ یُزَکِّی مَن یَشَاءُ ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢١﴾ «نور» اى کسانى که ایمان آورده‌اید، پاى از پى گامهاى شیطان منهید، و هر کس پاى بر جاى گامهاى شیطان نهد [بداند که‌] او به زشتکارى و ناپسند وامى‌دارد، و اگر فضل خدا و رحمتش بر شما نبود، هرگز هیچ کس از شما پاک نمى‌شد، ولى [این‌] خداست که هر کس را بخواهد پاک مى‌گرداند و خدا[ست که‌] شنواى داناست. (۲۱)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*