خانه / حوادث / قاتل اهورا قاسمی ،دختری به سن کودک بیگناه دارد +عکس

قاتل اهورا قاسمی ،دختری به سن کودک بیگناه دارد +عکس

قاتل اهورا ۲ ساله که به او تجاوز کرده بود، خودش دختری به سن این کودک بی گناه دارد!

رضا جعفری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان در گزارشی از در روند ماجرا قرار داشت و گزارش وقوع کودک آزاری را به دستگاه قضایی اعلام کرد.

طی گزارش واصله به خط ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در تاریخ ۲۲ مهرماه توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص کودک اهورا قاسمی، ۲/۵ ساله، که به علت ضربه مغزی در کما بود، تیم اورژانس بهزیستی به این بیمارستان اعزام شد.

تجاوز جنسی به کودکان اهورا قاسمی اخبار گیلان اخبار رشت

طی مصاحبه ای که با پزشک بخش ترومای بیمارستان پورسینا انجام گرفت ایشان بیان داشتند که بعلت ضربه شدید مغزی، کودک دچار خونریزی مغزی شده؛ همچنین طی عکسبرداری که از بدن کودک انجام گرفت محرز شد که ریه کودک به علت نامعلومی به شدت آسیب دیده است.

طی مصاحبه ای که با مادر کودک هم انجام گرفت او هم اظهار داشت زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته است.

ناپدری هم در خصوص چرایی این اتفاق بیان داشت که کودک زمان رفتن به سرویس بهداشتی تعادل خود را از دست داده و محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده است.

ناپدری اهورا در خصوص ازدواج اول خود که منجر به طلاق شد هم به کارشناسان ما توضیح داد که از ازدواج قبلی خود یک دختر ۲/۵ ساله دارد که حضانتش با همسر اولش است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان توضیح داد که متهم فعلی پرونده کودآزاری اهورا، در پاسخ به سوال کارشناس اورژانس اجتماعی در خصوص جدایی از همسر اول خود بیان داشت که علت جدایی از همسراولش به دلیل اعتیاد زنش بود.

طی معاینه کارشناسان وقوع کودک آزاری جنسی تایید شد.

متاسفانه بدلیل  شدت و عمق آسیب، اهورا پس از ساعاتی که در کما بود فوت کرد و گزارش پرونده توسط کارشناس تیم اورژانس به حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت ارسال شد و ایشان گزارش مربوطه را به شعبه ۶ بازپرسی ارجاع؛ و توسط کارشناس، پرونده در اختیار شعبه ۶ بازپرسی قرار گرفت.

یک نظر ثبت شده

 1. قرآن-ایمان-توکل-استعاذه-اخلاص-نماز-ذکر-تقوا

  فَإِذَا قَرَ‌أْتَ الْقُرْ‌آنَ فَاسْتَعِذْ بِاللَّـهِ مِنَ الشَّیْطَانِ الرَّ‌جِیمِ ﴿٩٨﴾ إِنَّهُ لَیْسَ لَهُ سُلْطَانٌ عَلَى الَّذِینَ آمَنُوا وَعَلَىٰ رَ‌بِّهِمْ یَتَوَکَّلُونَ ﴿٩٩﴾ إِنَّمَا سُلْطَانُهُ عَلَى الَّذِینَ یَتَوَلَّوْنَهُ وَالَّذِینَ هُم بِهِ مُشْرِ‌کُونَ ﴿١٠٠﴾ «نحل» پس چون قرآن مى‌خوانى از شیطان مطرود به خدا پناه بر، (۹۸) چرا که او را بر کسانى که ایمان آورده‌اند، و بر پروردگارشان توکل مى‌کنند، تسلّطى نیست. (۹۹) تسلّط او فقط بر کسانى است که وى را به سرپرستى برمى‌گیرند، و بر کسانى که آنها به او [خدا] شرک مى‌ورزند. (۱۰۰)
  وَلَقَدْ صَدَّقَ عَلَیْهِمْ إِبْلِیسُ ظَنَّهُ فَاتَّبَعُوهُ إِلَّا فَرِ‌یقًا مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ ﴿٢٠﴾ وَمَا کَانَ لَهُ عَلَیْهِم مِّن سُلْطَانٍ إِلَّا لِنَعْلَمَ مَن یُؤْمِنُ بِالْآخِرَ‌هِ مِمَّنْ هُوَ مِنْهَا فِی شَکٍّ ۗ وَرَ‌بُّکَ عَلَىٰ کُلِّ شَیْءٍ حَفِیظٌ ﴿٢١﴾ «سبأ» و قطعاً شیطان گمان خود را در مورد آنها راست یافت. و جز گروهى از مؤمنان، [بقیه‌] از او پیروى کردند! (۲۰) و [شیطان‌] را بر آنان تسلطى نبود، جز آنکه کسى را که به آخرت ایمان دارد از کسى که در باره آن در تردید است باز شناسیم. و پروردگار تو بر هر چیزى نگاهبان است. (۲۱)
  قَالَ فَبِعِزَّتِک لَأُغْوِینَّهُمْ أَجْمَعِینَ ﴿۸۲﴾ إِلَّا عِبَادَک مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ ﴿۸۳﴾ «ص» [شیطان‌] گفت: «پس به عزّت تو سوگند که همگی را جداً از راه به در می‌برم، (۸۲) مگر آن بندگان پاکدل تو را.» (۸۳)
  اتْلُ مَا أُوحِیَ إِلَیْکَ مِنَ الْکِتَابِ وَأَقِمِ الصَّلَاهَ ۖ إِنَّ الصَّلَاهَ تَنْهَىٰ عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنکَرِ‌ ۗ وَلَذِکْرُ‌ اللَّـهِ أَکْبَرُ‌ ۗ وَاللَّـهُ یَعْلَمُ مَا تَصْنَعُونَ ﴿۴۵﴾ «عنکبوت» آنچه از کتاب به سوى تو وحى شده است بخوان، و نماز را برپا دار، که نماز از کار زشت و ناپسند باز مى‌دارد، و قطعاً یاد خدا بالاتر است، و خدا مى‌داند چه مى‌کنید.(۴۵)
  إِنَّ الَّذِینَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّیطَانِ تَذَکَّرُ‌وا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُ‌ونَ ﴿٢٠١﴾ «اعراف» در حقیقت، کسانى که [از خدا] پروا دارند، چون وسوسه‌اى از جانب شیطان بدیشان رسد [خدا را] به یاد آورند و بناگاه بینا شوند. (۲۰۱)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*