خانه / حوادث / لحظه خودکشی دختر جوان در اتوبان آهنگ تهران + عکس

لحظه خودکشی دختر جوان در اتوبان آهنگ تهران + عکس

صبح امروز دختر جوان اقدام به خودکشی نافرجام از روی پل عابر پیاده اتوبان آهنگ در پایتخت،کرده است.تصویری از این حادثه مشاهده کنید.

عکس خودکشی خودکشی در تهران خودکشی دختر تهرانی حوادث تهران اخبار خودکشی

یک نظر ثبت شده

 1. ایمان-توکل-استعاذه-ذکر-تقوا-صبر-نماز

  فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ ۚ وَکَذَٰلِکَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ ﴿٨٨﴾ «انبیاء» پس [دعاى‌] او را برآورده کردیم و او را از اندوه رهانیدیم، و مؤمنان را [نیز] چنین نجات مى‌دهیم. (۸۸)
  فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ ﴿١۵٩﴾ «آل عمران» بر خدا توکل کن، زیرا خداوند توکل‌کنندگان را دوست مى‌دارد. (۱۵۹)
  وَقُل رَّ‌بِّ أَعُوذُ بِکَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ ﴿٩٧﴾ وَأَعُوذُ بِکَ رَ‌بِّ أَن یَحْضُرُ‌ونِ ﴿٩٨﴾ «مؤمنون» و بگو: «پروردگارا، از وسوسه‌هاى شیطانها به تو پناه مى‌برم. (۹۷) و پروردگارا، از اینکه [آنها] به پیش من حاضر شوند به تو پناه مى‌برم.» (۹۸)
  فَاذْکُرُونِی أَذْکُرْکُمْ وَاشْکُرُوا لِی وَلَا تَکْفُرُونِ ﴿١۵٢﴾ «بقره» پس مرا یاد کنید، تا شما را یاد کنم و شکرانه‏ام را به جای آرید و با من ناسپاسی نکنید. (۱۵۲)‌
  فَاصْبِرْ ۖ إِنَّ الْعَاقِبَهَ لِلْمُتَّقِینَ ﴿۴٩﴾ «هود» پس شکیبا باش که فرجام [نیک‌] از آنِ تقواپیشگان است. (۴۹)
  ثُمَّ نُنَجِّی الَّذِینَ اتَّقَوا … ﴿٧٢﴾ «مریم» آنگاه کسانى را که پرهیزگار بوده‌اند مى‌رهانیم،…(۷۲)
  وَجَعَلَنِی مُبَارَ‌کًا أَیْنَ مَا کُنتُ وَأَوْصَانِی بِالصَّلَاهِ وَالزَّکَاهِ مَا دُمْتُ حَیًّا ﴿٣١﴾ «مریم» [عیسی(ع) گفت] و هر جا که باشم مرا با برکت ساخته، و تا زنده‌ام به نماز و زکات سفارش کرده است، (۳۱)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*