خانه / آخرین اخبار / اعتراض رسمی باشگاه استقلال به داور دربی ۸۵

اعتراض رسمی باشگاه استقلال به داور دربی ۸۵

باشگاه استقلال طی نامه‌ای نسبت به قضاوت بیژن حیدری در دربی هشتاد و پنجم که با برتری پرسپولیس به پایان رسید، اعتراض کرد.

در این نامه به اخراج نشدن کمال کامیابی نیا اشاره شده است. کامیابی نیا در ‌دقیقه ۳۴ دیدار استقلال و پرسپولیس روی ابراهیمی مرتکب خطا شد ولی داور به اشتباه به ربیع‌خواه کارت داد.

کامیابی نیا در ‌دقیقه ۷۸ نیز مرتکب خطا شد که با کارت زرد بیژن حیدری روبه‌رو شد. استقلالی‌ها معتقدند که اگر کارت اول به درستی به او داده می‌شد، این بازیکن باید در ‌دقیقه ۷۸ از زمین اخراج می‌شد.

بیژن حیدری، دربی هشتاد و پنج را قضاوت کرد و البته در پایان بازی مورد اعتراض هر دو طرف قرار گرفت. پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند حرکات روزبه چشمی و میلاد زکی پور و حتی امید ابراهیمی می‌توانست با کارت او همراه باشد و در سمت مقابل نیز استقلالی‌ها اعتقاد به اخراج کمال کامیابی نیا دارند.

حیدری در خصوص قضاوت در این دیدار می‌گوید: همیشه دوست داشتم این دیدار بزرگ را داوری کنم و خوشحالم که برای قضاوت آن به من اعتماد شد.

وی در مورد جو شکل گرفته درباره او بعد از این بازی گفت: کارشناسان داوری باید در مورد قضاوتم نظر بدهند و به شخصه تمام تلاشم را به کار بردم تا بهترین تصمیمات را بگیرم.

حیدری در مورد صحنه‌های بحث برانگیز این بازی گفت: من نمی‌خواهم درباره صحنه‌های بازی حرف بزنم و این حق را ندارم و بهتر است کارشناسان درباره آن نظر بدهند. اما در مورد صحنه‌ای که حرف و حدیث درباره آن شکل گرفته و معتقدند کمال باید اخراج می‌شد، باید بگویم که ابتدا ربیع خواه امید ابراهیمی را با دست شارژ کرد و خطا گرفتم و بعد از آن هم کامیابی نیا تکل رفت. نمی‌توانستم در آن صحنه به هر دو بازیکن کارت بدهم و ربیع خواه جریمه شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*