خانه / آخرین اخبار / دومین سبد کالای تدبیر و امید در سال۹۳ توزیع می شود !

دومین سبد کالای تدبیر و امید در سال۹۳ توزیع می شود !

بنابر اخبار موثق و تایید شده، تا پایان سال ۹۲ حدود ۵ تا ۶ میلیون نفری که از فهرست سبد کالا جا افتادند، سبد خود را در فاز دوم دریافت می کنند و توزیع سبد کالای دوم به سال ۹۳ موکول شده است.
 به گزارش ساتین ، بهمن عبداللهی مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مصرف کارکنان دولت با تایید این خبر گفت: مرحله اول سبد کالا  در دو فاز توزیع می‌شود, در فاز اول حدود 9میلیون نفر دریافت می‌کنند که تا کنون بخشی عمده ای از این 9میلیون  این سبد را دریافت کرده‌اند, در فاز دوم مرحله اول سبد کالا حدود 5 تا 6میلیون نفر به مشمولان اضافه می‌شوند.وی ادامه داد: یعنی در توزیع سبد اول حدود 6 میلیون در فاز دوم مشمول سبد می‌شوند اما چون لیست آنها در فاز اول آماده نبود, سبد خود را در فاز دوم دریافت می‌کنند.

عبداللهی تاکید کرد: درمرحله اول توزیع سبد کالا باید 15میلیون نفر مشمول این سبد می‌شدند که 9میلیون در فاز اول و 5تا 6میلیلون در فاز دوم دریافت می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مصرف کارکنان دولت تاکید کرد:مرحله دوم توزیع سبد کالا احتمال زیاد سال آینده  خواهد بود و امسال دیگر سبد جدیدی توزیع نمی‌شود. سبدی که در روزهای آینده توزیع می‌شود ادامه توزیع مرحله اول سبد کالا است و از آنجایی که جامعه هدف به طور کامل مشخص نشده بود, سبد مرحله اول در دو فاز توزیع شد.

همچنین یکی دیگر از مدیران اتحادیه‌ها که نخواست نامش فاش شود، در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با تایید این خبر گفت: توزیع اولین سبد کالا در دو گروه صورت خواهد گرفت. در  مرحله نخست 9 میلیون و 700 هزار خانوار برای دریافت سبد کالا معرفی شدند و در مرحله دوم نیز 7 میلیون نفر از کارگران, بازنشستگان و کارمندان دولت که در دور اول از دریافت سبد کالا بازمانده‌اند , مشمول خواهند.

وی تصریح کرد که در سال جاری غیر از این سبد اول که برخی گرفتند و برخی هم که نگرفتند در فاز بعدی می گیرند، سبد دومی توزیع نخواهد شد.

این در حالی است که پیش از این حاجعلی مدیر اجرایی طرح توزیع سبد کالا از توزیع دو سبد در سال جاری خبر داده بود که احتمالاً به دلیل جا افتادن عده‌ای از سبد اول و بازنگری دولت برای توزیع سبد بین جاافتادگان، دولت زمان کافی برای توزیع سبد دوم در سال 92 ندارد و به همین دلیل تصمیم گرفت، توزیع سبد دوم را به سال 93 موکول کند.

منبع: تسنیم

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. رسول پناهي چاابي

    سبدکالاا به من تتلق نگرفته بااينکه درامد خيلي کمي هم دارم!؟:’

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*