خانه / آخرین اخبار / بازیگران سریال سقوط یک فرشته +عکس و زمان پخش

بازیگران سریال سقوط یک فرشته +عکس و زمان پخش

سقوط یک فرشته، سریالی است که در ماه رمضان سال ۱۳۹۰ از شبکه اول سیما پخش شد.

عوامل تولید

کارگردانان این سریال بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان بودند.

این سریال که دنباله روی سریال او یک فرشته بود محسوب می‌شود در شبهای ماه رمضان ۱۳۹۰ روی آنتن شبکه اول سیما رفت. جذابیت اصلی این سریال بیان داستان از زبان شیطان (محمدرضا علیمردانی) به عنوان راوی قصه‌است که تاکنون سابقه نداشته‌است خصوصاً که از قسمت‌های میانی این سریال هویت اصلی او مشخص می‌شود.

فیلم و سریال آی فیلم فیلم خاطره اسدی جدول پخش آی فیلم بیوگرافی خاطره اسدی بازیگران سقوط یک فرشته

بازیگران سقوط یک فرشته

مسعود رایگان
فریبا کوثری بازیگر نقش ریحانه
مهرداد صدیقیان بازیگر نقش نیما صراف
خاطره اسدی بازیگر نقش سارا
هدی زین العابدین بازیگر نقش فاطمه
امین ایمانی
شبنم مقدمی
فرخ نعمتی
داریوش کاردان

ساعت پخش و تکرار سریال سقوط یک فرشته از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته از سه شنبه ۱۶ آبان ماه ۹۶ هر شب ساعت ۲۱ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن، روز بعد ساعت ۵ بامداد و تکرار دوم آن ساعت ۱۳ بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود. لازم به ذکر است پنجشنبه ها به دلیل پخش فیلم سینمایی سریال سقوط یک فرشته پخش نمی شود.

داستان

موضوع داستان در رابطه با پیرمردی با ایمان به نام حاج حبیب است که دختری به نام سارا دارد. حاج حبیب با همسر دوست قدیمیش که سال‌ها پیش از دنیا رفته یعنی ریحانه ازدواج می‌کند. ریحانه نیز دختری همسن و سال سارا به نام فاطمه دارد. در این میان سر و کله نیما صراف پیدا می‌شود و با شدت گرفتن دوستی نیما و سارا مشکلات زیادی برای این خانواده پدید می‌آید و قرآن خطی امامزاده مطیب که مادر فاطمه متولی آنجاست دزدیده می‌شود. کمی بعد ریحانه، همسر حاج حبیب نیز بر اثر سکته قلبی می‌میرد. به تدریج نیما سارا را به قرص‌های روان گردان معتاد می‌کند و مشخص می‌شود که او پسر شریک حاج حبیب است که در گذشته اختلافاتی با آنان داشته و بر سر همین اختلافات مادر نیما به وسیله پدرش کشته شده است.

نیما که قصد انتقام دارد، سارا را از خانه اش بیرون می‌اندازد. در این میان شیطان نیز خود را به شکل چای خانه‌داری به نام اصغر استاد در می‌آورد و با نشان دادن قرآن مسروق به حاج حبیب ادعا می‌کند که آن را از دختر محجبه‌ای به نام فاطمه خریده است. از سوی دیگر نیز شیطان سعی دارد به شکل جوانی مؤمن به نام پارسا که روانپزشک است به فاطمه نزدیک شود. سارا نیز به دنبال مصرف قرص‌های توهم زا با تحریک نیما حاج حبیب را با اتومبیل زیر می‌گیرد.

به دنبال این تصادف نیما تحت تعقیب قرار گرفته و پارسا (شیطان) وانمود می‌کند که به فاطمه برای پیدا کردن حاج حبیب و بهبود حال سارا کمک می‌کند. این در حالی است که سارا می‌داند که او شیطان است. به دنبال این وقایع پارسا، فاطمه را ترغیب می‌کند که با کشتن نیما به مشکلات خانواده اش پایان دهد، فاطمه نیز در حالی که با اتومبیل به سمت نیما حرکت می‌کند، متوجه می‌شود که پارسا شیطان است و اتومبیل را منحرف می‌کند. اتومبیل به ته دره سقوط کرده و فاطمه به طرز معجزه آسایی نجات پیدا می‌کند. در انتهامشخص می‌شود که هدف شیطان از ابتدا فاطمه بوده است، چون قرار بوده کلیددار امام زاده شود و الگوی سایر دختران محله قرار گیرد!

فیلم و سریال آی فیلم فیلم خاطره اسدی جدول پخش آی فیلم بیوگرافی خاطره اسدی بازیگران سقوط یک فرشته

فیلم و سریال آی فیلم فیلم خاطره اسدی جدول پخش آی فیلم بیوگرافی خاطره اسدی بازیگران سقوط یک فرشته

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*