خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی آدام همتی ،بازیکن پرسپولیس +عکس

بیوگرافی آدام همتی ،بازیکن پرسپولیس +عکس

مادر آدام همتی ، عکس ادم همتی ،آدام همتی نوه نوش آفرین ،آدام همتی نوه سعید راد ، دختر سعید راد

آدم همتی (ADAM HEMATI) کیست؟

چندی است صحبت از حضور “ادم همتی” جوان و دورگه ایرانی-کانادایی ، در تمرینات پرسپولیس خبرساز است. ادم همتی نوه دختری “سعید راد” بازیگر پیشکسوت ایرانی ، ۲۱ سال سن داشته و ظاهرا توسط پدربزرگش سعید راد به برانکو ایوانکویچ معرفی شده است.

دختر سعید راد خانواده سعید راد خانواده آدام همتی بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی سعید راد بیوگرافی آدام همتی اسامی بازیکنان پرسپولیسی ADAM HEMATI

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص ادم همتی گفته است: «”ادم همتی” بازیکنی با دانش و کیفیت خوب است و از حضور او در تیمم استقبال میکنم. همتی از نظر فنی مورد تایید من است.» آدام همتی که ۲۱ سال سن دارد، سهمیه زیر ۲۱ سال پرسپولیس بوده و سایر سهمیه های تیم را اشغال نمی کند از این رو، خرید خوبی به نظر می رسد به خصوص که به واسطه پدربزرگش، سایبان حمایتی بزرگی نیز از سوی هواداران و رسانه ها خواهد داشت. ادام همتی با توانایی بازی در خط هافبک، در رده های پایه ای نیس فرانسه و لیگ یک کانادا تجربه بازی دارد. پست اصلی ادام هافبک هجومی (نفوذی) بوده و چند روزی در کنار پرسپولیسی ها تمرین کرد و مورد توجه کادرفنی قرار گرفت سپس به کانادا برگشت تا با کالجی که در آن درس می خواند و برای آن فوتبال بازی می کند، تسویه حساب کرده و به پرسپولیس برگردد.

با تایید برانکو ایوانکویچ نام ادم همتی در لیست بازیکنان حاضر برای بازی در سوپرجام (پرسپولیس – نفت تهران) در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ ، قرار داده شد.

آدام همتی متولد ۲۲ ژانویهٔ ۱۹۹۵ در تورنتو، کانادا است، (قد: ۱٫۷۷ متر)

دختر سعید راد خانواده سعید راد خانواده آدام همتی بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی سعید راد بیوگرافی آدام همتی اسامی بازیکنان پرسپولیسی ADAM HEMATI

سعید راد در تمرینات پیشین پرسپولیس

عکس ادم همتی

یک نظر ثبت شده

  1. آدم (ع) 25 بار در قرآن

    أعوذُ بِاللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ
    إِنَّ اللَّـهَ اصْطَفَىٰ آدَمَ وَنُوحًا وَآلَ إِبْرَ‌اهِیمَ وَآلَ عِمْرَ‌انَ عَلَى الْعَالَمِینَ ﴿٣٣﴾ «آل عمران» به یقین، خداوند، آدم و نوح و خاندان ابراهیم و خاندان عمران را بر مردم جهان برترى داده است. (۳۳)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*