خانه / بورس و سهام / کدام سهامداران بورس برنده شدند؟

کدام سهامداران بورس برنده شدند؟

خرید از صف فروش و یا در زمان نزول قیمت ها کاری بسیار سخت بوده است و سهامداری با روحیات ریسک پذیری بالایی را طلب می کند.

اکنون که اغلب سهام با رسیدن به مرحله اشباع فروش بار دیگر ضرب آهنگ صعود را می نوازند سرمایه گذارانی برنده این بازی خواهند بود که جو احساسی دو هفته گذشته آنها را نفریفته باشد و همچنین سهامدارانی که با شجاعت از صف فروش ها اقدام به خرید نموده اند.

به گزارش ساتین : سهامدارانی برنده خواهند بود که با ایمان به برگشت شرایط مثبت در روزهای گذشته بدون دردسر به راحتی خرید خود را انجام داده اند.
در روزهای گذشته که پیشنهادات خرید دو سهم دارویی دسبحا و دجابر و همچنین کطبس و غپاک ارائه گردید برخی برافروختند که در بازار منفی و نزولی خرید کنیم؟؟!!

و همچنین بسیار مطالبی که از پایان روند اصلاحی و رسیدن به مرحله اشباع فروش بیان گردید؛ سرمایه گذاری در بورس پروسه و روندی میان مدت می باشد ولی خرید و فروش کوتاه مدت نیز اجتناب ناپذیر خواهد بود.

پس اگر سرمایه گذاری قصد سرمایه گذاری میان مدت را دارد نمی بایست نوسانات کوتاه مدت را در نطر گیرد و در غیر این صورت بایستی با دید کوتاه مدت در صورت برگشت روند اصلاحی و فعال شدن حد ضرر اقدام به خروج نماید تا بلکه در صورت اصلاح قیمت ها در محدوده اشباع فروش اقدام به جایگزینی مجدد سهام خود نماید.

سهامداران بایستی با تمرین های فراوان در این بازار و افزایش آستانه تحمل زیان عادت به پذیرش حد ضرر نمایند و زیان های 5 تا 10 درصدی تحلیل های کوتاه مدت را جهت جلوگیری از تبدیل شدن به زیان 30 تا 50 درصدی قبول نمایند.

یقینا فروش در محدوده اشباع قیمت ها در روند اصلاحی بدترین ترید ها محسوب می گردد زیرا حداقل با شروع روند صعودی می توان با قیمت های بهتری اقدام به نقد شدن سرمایه نمود.

امیدواریم که سرمایه گذاران دیدگاه کوتاه و میان مدت را به طور کامل برای خود تبیین نموده و شرایط و قوانین هر نوع سرمایه گذاری را بپذیرند تا در این فعالیت اقتصادی با کسب تجربه حرفه ای گردیده و بر موفقیت های خود بیافزایند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*