خانه / راز ثروتمندان / سیدحسین عباس منش کیست؟ روانشناسی ثروت چیست؟

سیدحسین عباس منش کیست؟ روانشناسی ثروت چیست؟

عباس منش دانلود ، دانلود فایل صوتی عباس منش ، خرید محصولات عباس منش ، دانلود روانشناسی ثروت عباس منش ، سایت عباس منش رایگان

سید حسین عباس منش متولد ۱۳۵۹ است.

اینکه مدرک تحصیلی حسین عباس منش چیست در هیچ جای سایت عنوان نشده است.

هیچ آدرس و نشانی از محل فعالیت عباس منش در سایتش ذکر نشده است.

برای تماس با گروه عباس منش فقط یک شماره موبایل وجود دارد.

کانال تلگرام عباس منش سایت عباس منش روانشناسی ثروت راز پولدار شدن دانلود روانشناسی ثروت عباس منش خرید محصولات عباس منش پولدار شدن در ايران بیوگرافی سیدحسین عباس منش ایده های کسب درآمد ایده های پولساز من آموزش پولدار شدن

حسین عباس منش خودش را چنین معرفی کرده است:

گروه تحقیقاتی عباس منش با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط استاد سیدحسین عباس منش در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.

حسین عباس منش فعالیت خود را از سال۱۳۸۴ در بندرعباس و از ۱۳۸۷ در تهران آغاز کرده و تاکنون بیش از هزار همایش و کارگاه با موضوعات عمومی و تخصصی در تهران و تمام نقاط کشور برگزار کرده است.

تا به حال استقبال کم نظیری از برنامه های ایشان شده است (بالغ بر بیش از ۱۰۰.۰۰۰ نفر شرکت کننده حضوری و صدها هزار نفر شرکت کننده غیر حضوری)

نتایجی که شرکت کنندگان با استفاده از آموزه‌های این کارگاه‌ها با موضوعاتی چون: موفقیت فردی و شغلی، قانون جذب، اعتماد به نفس، ارتباطات مؤثر، رواشناسی ثروت، تندخوانی و تقویت حافظه و قرآن و قانون جذب ، کسب نموده‌اند! به معجزه می‌ماند.

روش کاملاً متفاوت، عملی، مؤثر و منحصر به فرد ایشان در برگزاری و آموزش کارگاه‌ها و همایش‌ها باعث شده که بتوان ایشان را یک پیشرو و پیشگام برای سایر اساتید در زمینه علم موفقیت و علم ثروت برشمرد.

از این نظر می‌توان به روش ارائه خلاقانه، کاربردی و تأثیرگذار عباس منش تحت عنوان کارگاه‌های زیر برای اولین بار در ایران اشاره نمود:

۱٫ برگزاری دوره‌های ۲۱ جلسه ای موفقیت در تمام جنبه های زندگی
۲٫ برگزاری کارگاه‌های ۷ جلسه ای با عنوان “قانون جذب به زبان ساده ”
۳٫ برگزاری کارگاه‌های موفقیت مالی تحت عنوان ” کارگاه روانشناسی ثروت”
۴٫ برگزاری کارگاه عملی – کاربردی در زمینه آموزش مهارت‌های زندگی با عنوان “دوره قانون آفرینش ”
۵٫ تهیه محصولات فوق العاده تأثیر گذار مانند ” کارگاه غیرحضوری روانشناسی ثروت “، ” کارگاه غیرحضوری قانون آفرینش”

کانال تلگرام عباس منش سایت عباس منش روانشناسی ثروت راز پولدار شدن دانلود روانشناسی ثروت عباس منش خرید محصولات عباس منش پولدار شدن در ايران بیوگرافی سیدحسین عباس منش ایده های کسب درآمد ایده های پولساز من آموزش پولدار شدن

دوره روانشناسی ثروت ۳ چیست؟

عباس منش دلایل زیرا برای لایق بودنش برای تولید روانشناسی ثروت۳ و آموزش مدیریت کسب و کار عنوان کرده است:

به این دلیل ۳ سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در کسب و کارهای موفق سراسر جهان و تولید روانشناسی ثروت۳ نمودم تا به شما توانایی شناسایی فرصت‌هایی را آموزش دهم که هر کدام شان یک کسب و کار پر درآمد باشد. مهم نیست در ایران باشی، آمریکا، افغانستان یا هر جای دیگری از این دنیا!

از موفقیت‌هایی صحبت نمی‌کنم که قرار است در آینده کسب کنم، بلکه از نتایجی می گویم که  همین الان آن‌ها را دارم. با اینکه کسب و کارهای بسیار موفق در سراسر جهان را زیر ذره بین گذاشته‌ام، اما کمتر افرادی را یافته‌اند که هم کسب و کار موفقی داشته باشند و هم سایر جنبه‌های زندگی‌شان عالی باشد. افرادی را دیده‌ام که کسب و کارشان بسیار موفق بود اما هیچ زمان آزادی برای گذراندن با خانواده‌شان نداشتند. افرادی که لحظه‌ای نمی‌توانستند موبایلشان را از خود دور کنند و حیات کسب و کارشان منوط به حضور فیزیکی خودشان بوده است. افرادی که برای گرفتن نتیجه، مجبورند از خانواده‌شان دور باشند. بزرگ شدن فرزندشان را نبینند و حتی روابط خانوادگی‌شان با خطراتی همراه شود.

اما زندگی من نه تنها در کسب و کار، بلکه در تمامی جنبه‌هایش، اعم از روابط، سلامتی، آرامش و ارتباط با خدایم، زیبا و موفق است.

من تجربه ساختن میلیاردها تومان سرمایه از یک ایده ساده را دارم که با تجربه‌های بازار، آن را ایده‌ای شکست خورده نامیده بودند.

توانسته‌ام در کسب و کارم سیستمی هماهنگ را رهبری کنم که هر بخش از آن در جایی از دنیا مستقر، اما کاملاً با هم هماهنگ است. به این دلیل قادرم نحوه مدیریت کارکنان، ایجاد سیستم خودکار، نحوه استخدام نیروهای مناسب و … را به شما بیاموزم.

لیاقت دارم به شما بگویم، چگونه کسب و کار شخصی‌ات را راه بیندازی و به آزادی مالی برسی.

روانشناسی ثروت۳، فقط فرمول یک کسب و کار موفق را در اختیارت نمی‌گذارد بلکه شما را به سمت کسب و کاری هدایت می‌کند که در تمام جنبه‌های زندگی ات راضی کننده باشد.

تمرینات این دوره  به گونه‌ای طراحی شده تا کانون تمرکز شما را بر روی مسائل اساسی کسب و کار بگذارد. این تمرینات باوری به شما می‌دهد تا بتوانی همه مسائل حیاتی کسب و کارت را  با آن باورهای قدرتمند کننده، بررسی و اثر بخش ترین تصمیم ممکن برای کسب و کارت را اتخاذ نمایی.

تعداد جلسات دوره روانشناسی ثروت ، ۱۹ جلسه (هر جلسه حدود یک ساعت) است و بصورت غیرحضوری و دانلود فایل صوتی و تصویری است.

هزینه شرکت در این دوره ۱۹ ساعته رقم شگفت انگیز  ۹ میلیون و نهصد هزار تومان است.

***

هزینه دوره ۱۰ ساعته روانشناسی ثروت ۲  : ۲.۵۹۹.۰۰۰ تومان

***

هزینه دوره روانشناسی ثروت ۱ : ۴,۹۹۰,۰۰۰ تومان

شما می توانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودتان را مورد عباس منش و محصولات و دوره های آموزشی عباس منش بیان نمایید.

۲۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. محمد کریمزاده

  سلام . من به عنوان یکی از شاگرد های استاد عباس منش که افتخار ۴ سال اشنای با ایشون دارم و تمام محصولات استاد عباس منش را استفاده کردم میتونم بگم استاد عباس منش نه در ایران بلکه در دنیا نفر اول کار خودشون هستند و به زودی منتظر نتایج بزرگ ایشون در دنیا هستیم .
  به نظر من هر فایل ۱ ساعته استاد عباس منش ۹ میلیون ارزش مادی داره حرف من را دوستانی تائید میکنند که از محصولات استاد عباس منش استفاده کردن و نتایج فوق العاده ای گرفتن . باارزوی سلامتی خوشبختی و ثروت

  • درسته نمیشه ارزش مادی گذاشت روی فایلاشون ولی هزینه ش خیلی بالاس و بخاطر همبن من نتونسم از محصولاتشون استفاده کنم
   ولی از روی نتایجی ک کاربران این دوره گرفتن ایشون واقعا در نوع خودشون منحصر ب فردن

 2. قانون جذب چیزی جز خواستن و اقدام و عمل نیست. کتاب راز خانم راندا برن برای کسب این دانش کافیه. باقیش اقدام هست.
  در کمال احترام برای استاد عباس منش انتقادات زیادی را به ایشون قابل توجه میدونم.
  فراموش نکنید ایشون در دوره ای این کارو شروع کردن که اوج بحث قانون جذب در دنیا بود و برای ایرانی تازه به نظر میرسید. تنها و یکه تاز بازار افکار عمومی را جذب خود کردن.
  اگر امروز استاد عباس منش میخواست شروع به تدریس کنه قطعا حرفی برای گفتن نداشت.
  ما وقتی پدیده جالب و جدیدی را از کسی میشنویم و بعد از آن تکرار میشود او را قهرمان موضوع میکنیم. این کارکرد ذهن است.
  ما امروز در راه اندازی کسب و کار به قانون جذب با نگاه روانشناسی نیاز داریم. ما امروز به اندازه کافی آگاهی داریم. فقط در اقدام و عمل ضعف داریم. در سال ۸۴ شاید این یک دانش بود و برای برند شدن کافی بود. امروز کاربر ایرانی ده ها بار بیشتر میداند و دیگر این مفاهیم دانش نیست. او به دنبال راهکار عملی است به سبک نوین و با شناخت قانون جذب از دیدگاه ایرانی.

 3. استاد عباس منش نمونه بارز یک انسان واقعیهِ
  کسی که اول خودش به حرفهاش عمل کرده و نتیجه گرفته بعد اومده به دیگران آموزش داده فقط کافیه یکی از محصولات ایشون رو تهیه کنید و سه ماه فقط سه ماه با تمام وجود عمل کنید اونوقت متوجه نتایج شگفت انگیزش میشید مخصوصا دوره بی نظیر روانشناسی ثروت که خودم یکی از کسانیم که خریداری کردم و این رو هم بگم تمام حرفهای ایشان در قرآن تایید شده و دیدگاهی کاملا جدید و متفاوت را از کتاب قرآن ارائه میکنند که نشاندهنده مطالعات عمیق ایشان در قرآن هست .
  برای ایشان سلامتی و موفقیت روز افزون رو از خداوند خواهانم

 4. با سلام
  دوستان عزیز من الان که دارم این نوشته هارو مینویسم بعد از ۵ سال مطالعه آثار آقای عباسمنش هستش.
  من با تمام وجودم به ایشون ایمان داشتم ولی الان بعد برسی مسیری که ایشون در کسب و کارشون طی کردن تا به اینجا رسیدن به شما میگم ایشون هم مثل هر فردی که به دنبال رسیدن به موفقیت در کسب وکارش هست اقدام کردن . ایشون دارن مسیری رو طی میکنن که بهش میگن تولید محتوای آموزشی .
  ولی متاسفانه ایشون در مورد افرادی که دچار مشکل در زندگی هستن به جای اینکه کمک کنه تا افراد موفق بشن باعث میشن افراد توهم موفقیت پیدا کنن.
  لطفا مراقب هزینه های که می کنید باشید . …

 5. استاد عباس منش تنها کسی بودن که روحیه خیلی از ماهارو به قدری قوی کردن تا خیلی از کسایی که دست فروش بودن و روزی هزار بار ارزوی مرگ میکردنو به مغازه داری و ثروت و ارامش رسوند خوده بنده تو اوج افسردگی بودم که با کلاس های ایشون اشنا شدم و الان جز بهترین و شادترین انسانهام .خدایا شکرت

 6. آقای عباس منش بچه قم محله ۲۰ متری شهید بهشتی . خیابان ۱۰ متری امیرالمومنین هستند. که خوب یکی از محله های متوسط به پایین شهر می باشد. یعنی جایی با فرهنگ متوسط به پایین است.

  مدرکشان هم فوق دیپلم کامپیوتر است.
  ولی خوب اینها مورد مهمی نیستند. چیزی که مرا از خرید محصولات ایشان دور کرد یکی قیمت بالای محصولاتشان بود که حس منفی به من می داد. دوم اینکه از گفتن بچه قم بودن امتناع می کردند. حالا شاید اصالت دیرینه آنها لر باشد ولی گوش و خون ایشان در شهر قم به عمل آمده.
  ایشان احساس شرم دارند از اینکه بگویند بچه قم هستند. شاید فکر می کنند مشتریهایش کمتر بشود.
  کسی که خود آموزش اعتماد به نفس می دهد.

  من ابتدا با دروس ایشان آشنا شدم. و بهترین فایل ایشان ترجمه دعای کمیل بود که بارها و بارها گوش کردم و گوش می کنم. هر چند در این ترجمه هم در قسمتهایی ایشان مخصوصا قسمت توسل باور اشتباهی دارند و توسل به ائمه را زیر سوال می برند. ولی خوب بقیه قسمتهای این فایل خوب است و توصیه می کنم دوستان گوش کنند.
  جهت کسانی که می خواهند خرید کنند توصیه می کنم در ابتدا تمام فایلها رایگان استاد را گوش کنند.
  مطالب پولی ایشان تفاوت زیادی با مطالب رایگان ندارند.
  اگر به منبع اصلی ایشان هم علاقه مند باشید به سایت استاد زان بفوسیان مراجعه بفرمایید. که متوجه می شوید ۸۰ درصد مطالب از این استاد بازاریابی می باشد.
  و اما انتخاب خودم:
  من بعد از آن وارد دوره استاد امیر شریفی شدم. و به دوستان هم توصیه می کنم.
  دوره قانون آفرینش و دوره ثروت ۱ و اعتماد به نفس استاد عباس منش مساوی است با دوره امیر شریفی. که در حال حاضر کمتر از ۱ میلیون تومان است.
  و مطمئن هستم که اثر گذاری آن بیشتر از اوست.
  این را کسی می گوید که از هر دو استفاده کرده است.
  ببخشید طولانی شد. ولی خواستم راهنمایی کرده باشم.

 7. در ضمن یک نکته هم فراموش کردم که اضافه می کنم.
  بهترین کتابی که باعث موفقیت من شد (البته بعد از ورود به سایت استاد عباس منش و دیدن اسم کتاب در سایت) کتاب معجزه سپاس گذاری خانم راندا برن می باشد. که صمیمانه ترین و خالصانه ترین دعاهای من بدرقه ایشان باد. از خداوند تمام خیرها را برای ایشان می خواهم.
  واقعا این کتاب چشمان مرا باز کرد. و نگاه من تغییر کرد. و در حال حاضر سعی می کنم در هر فصل حداقل یک بار این کتاب را بخوانم.
  زندگی من از نطر روحی آرامش و مالی تغییر زیادی کرد.
  به دوستان شدیدا این کتاب ارزان را توصیه می کنم.
  اگر به این کتاب عمل کنید ۱۰۰ میلیون پول دوره های عباس منش و امثال آن در جیبتان خواهد ماند.
  با تشکر و سپاس فراوان.

 8. با سلام، بنظر بنده آقای عباسمنش یک انسان هستند،هر انسانی به معنی انسانیت نیست، ایشون در زندگیشون سختی های زیادی کشیدن و خیلی ها اینو میدونن و حتی با چشم خودشون دیدن، اطرافیان و دوستانشون و…اما روزی تصمیم گرفتن که آیا فقط زنده بمونن یا ( زندگی ) کنه، مسیری که ایشون رفتن ما هم باید حداقل پنج سال بریم شایدم بیشتر کلی کتاب بخونیم و تحقیق کنیم و … ایشون دارن صادقانه به تمام مردم میگن که چکار کنیم که زندگیمون دنیامون زیباتر بشه، اصلا من کار ندارم به کسب و کارشون این خودش نهایت انسانیت هست که راز موفقیتت رو به دیگران بگی و اگر بابتش پول هم بگیری حلال هست چون براش زحمت کشیده، الان دکتر و مهندس و هنرمند و همه و همه بابت کارشون پول میگیرن ، من به شخصه برای تمام افرادی که به هر طریقی موفق و بزرگ هستن، ثروتمند هستند احترام قائلم، چرا؟ چون زرنگ بودن، فهمیده بودن ذهن و افکاراتشون متفاوت بوده و صد در صد زحمت کشیدن که موفق شدن، همشون انسانهای بزرگی هستند زیرا ذهنشون بزرگ بوده و هست، اینجور آدمها بنظر من ارزش زیادی دارن و ما باید فچقدرشون رو بدونیم ، باید افتخار کنیم که بین این همه ثروتمند و موفق که بیل گیتس و هنری فورد و مایکل دل و استیوجابز و انتونی رابینز و …هستند یه ایرانی خودساخته هم هست، حداقل اسم یه ایرانی به عنوان ثروتمند و بزرگ توی دنیا هست، ما چرا نتونیم؟ اونا چرا تونستن؟ هیچ ربطی به محل زندگی و سرمایه و این چیزا نداره هرکی بخواد پیشرفت کنه و موفق بشه حتما میشه،هرکی ذهنش بزرگ باشه خودشم بزرگه زندگیشم بزرگه بزرگ فکر کنید، بزرگ عمل کنید نتیجه هم بزرگ خواهد شد، کیفیت ذهنت کیفیت زندگیت را میسازد . واقعا خسته نباشید میگم آای عباسمنش عزیز منکه از پیشرفت و قدرتت خوشحالم خدا بیشتر بده بهت داداشم ، من پول ندارم فایلهاتو بخرم اما فایل رایگانت که توی کانال هات هستند هم حال منو فوق العاده میکنه، یاعلی مدد

 9. تقلید کردن از کتابهای کاترین پاندر و وین دایر و امثالهم و تبدیل آن ب چند cd و رنگ و لعاب خاص خودش و فروختن این مطالب ب مردم ساده لوح کشورم خیانتی بیش نیست.شما یک … بیش نیستی ک از سادگی مردم بیچاره سوءاستفاده میکنی و با این پولهای … میری کل دنیا رو میچرخی و حالشو میبری و پز اتوبوس شخصی رو ب مردم میدی.یکم انسان باش

 10. من روانشناسی ثروت ۳ را خریداری کردم. بسیار پشیمان هستم. در حراج خریدم مبلغ ۵ میلیون تومان. تکرار مکررات… بیخودی ۲۰ جلسه درست کرده… بارها به ایشون ایمیل زدم و درخواست بازگشت وجه کردم ولی نه خودشون پاسخگو بودند و نه متشی ایشون. این بستع اموزشی انچیزی نبود که ایشون اینقدر تبلیع میکردند.

  • سلام آسمان عزیز
   من به خودم تعهد دادم که فقط و فقط ورودی هایی که عباس منش گفته رو به ذهنم بدم. داشتنم تو اینترنت چرخ میزدم و دیدم ناخودآگاه اومدم تو این صفحه و به تمریناتم عمل نمیکنم… معلوم نیست تا الان چقدر مزخرفات به خورد ذهنم دادم تو این مدت که حواستم نبود و ناخودآگاهم ذهنم و عملم رو به دست گرفته بود. واقعا حالا میفهمم عباس منش میگه اصل باورهاست.

   به خاطر اینکه به خودم کمک کنم که کامنت و ورودی نامناسبی که به ذهنم دادم از ذهنم پاک بشه و به شما هم کمکی کرده باشم این کامنت رو ربراتون مینویسم و امیدوارم باور کنید که حق مطلب رو میگم و باور کن که برای کمک به خودم دارم این رو مینویسم و تو اصلا میتونی قبولش نکنی، تصمیم با خودنه.

   خود عباس منش بارها و بارها گفته که محصولات آموزشی من قرص و آمپول نیست که بزنید و یک شبه زندگیتون عوض بشه. باید با تعهد تمریناتش رو اجرا کنید. با باور ها رو تغییر بدید. باید ورودی های ذهن رو کنترل کنید. باید یک بار برای همیشه با ایمان این روند رو شروع کنید و تا سه ماه ادامه بدید تا نتایج بسیار بسیار قابل ملموس که نسبت به الاتون رویا هست رو دریافت کنید.

   آسمان جان، اگه الان بسته روانشناسی ثروت رو گوش میدی و میگی این بدرد نمیخوره ازش نتیجه نمیگیری، این قانونه که اگه به نکات منفی توجه کنی و باورش کنی از همون جنس اتفاقات رو در زندگیت میبینی. ماها فکر میکنیم که خانوادتا بدبختیم یا خانوادتا شانس نداریم یا تو این مملکت که نمیشه کار کرد یا همه … بردار شدن یا … هزاران مورد دیگه. به نظرتون تو این مملکت آدم هایی وجود ندارن که بوفق العاده با انصاف و ثروتمند هستن؟ با ایمان هستن و پولدار؟ آیا واقعا این جهانی که یک موشک رو میشه زمان تخمین رسیدنش به یک سیاره دیگه رو محاسبه کرد شانسی بوجود اومده؟! یا همه ی مملکت ازشون … برداری میشه یا فقط یک عده بدبخت صبح تا شبشون روبه هم دوختن و هیچ نتیجه ای هم نمیگیرن؟! آیا رفتار ما شبیه به پدر و مادرمون و خانوادمون نیست؟! این همه نشانه واضح چرا نمیبینیم که خودمون با دست خودمون زندگیمون رو میسازیم؟! ولی ناآگاهانه داریم این کار رو میکنیم و بعد میگیم شانس و اقبال!

   آسمان جان، باور های ما حاصل تکرار هزاران بار یک فکره، تکرار هزاران بار تجربیات گذشتمون که لمسشون کردیم، دردش رو کشیدیم، شادیش رو دیدم، نکرار هزاران بار حرف هایی که شنیدیم، چیزهایی که دیدیم و … اگه میخوایم نتیجه تغییر کنه باید اول قبلو داشته باشیم که خودمون داریم با نوع زاویه دیدمون و باورهامون زندگیمون رو رقم میزنیم و باید این قانون مهم زندگی کردن رو باور داشته باشیم. آخه مایی که دینمون رو خودمون انتخاب نکردیم چون تو خانواده مسلمون یا … به دنیا اومدیم، نشون میده هزاران چیز دیگه رو هم خودمون انتخاب نکردیم و مهم ترینش باورهای ما هست که کل زندگیمون رو شکل میده. وضعیت مالیمون اگر به خانوادمون نگاه کرده باشیم عین همون هاست. اگر تو سرمون زده باشن و قبول کرده باشیم بدبختیم وضعیتمون همونطوریه. اگه عزت نفس داشته باشیم و ایمان و باور داشته باشیم که موفق میشیم همونطوری شدیم. هادی ساعی، بیل گیتس، وارن بافت، جیمز بزوس و … همه این ها رو که نگاه میکنی متوجه نشانه های کیسان تو زندگیشون میشی. اونها قبل از اینکه به موفقیت برسن هم امید و امان و باورهای درستی تو زمینه خودشون داشتن.. اینها اتفاقی نیست اینها دارن با افکار خودشون زندگیشون رو خلق میکنن. باور هاشون فرکانس هایی رو تولید میکنه که روز به روز موفق تر میشن و اگه همونها هم از این قانون اشتباه استفاده کنن ناموفق میشن. شانسی وجود نداره.

   یک مثالی میزنم که دیگه خیلی واضحه!!! تو یک خانواده دو تا خواهر یا برادر چرا انقدر مکنه نتایج متفاوت بگیرن؟‌یکی تو ورزش موفقه یکی تو درس یکی تو جفتش. یکی آشپز خوبیه یکی نه. چرا واقعا؟! چون استعداد ندارن؟!!! استعداد چی هست اصلا؟! ایتها همش باوره! یکی میگه من میتونم و حرکت میکنه و یادمیگیره یکی میگه من نمیتونم و هر چقدر هم تلاش یکنه چون در باورش این هست که نمیتونه، نمیتونه!!!

   استعداد فقط یک باور ذهنیه. من خودم میگفتم تو زندگیم نمیتونم خوب ورزش کنم، الان از بهترین ورزکارا هم بهتر ورزش میکنم چون فقط باورم رو تغییر دادم که میتونم. یک شبه اتفاق نیفتاد، یک ماه بیشتر طول کید و هر روز تمرین کردم و گفتم من میتونم. تمرین رو ادامه میدادم چون میگفتم من میتونم!!! و آخرشم تونستم و الان مدت هاست بدن فوق العاده ای دارم.

   برای ثروت هم همینطوریه. وقتی میگیم پول در آوردن سخته، هر کی ثروتمنده … برداره، تا خودمون این شرایط رو تجربه نکنیم ثروتمند نمیشیم. یعی باید … بردار بشیم تا ثروت بدست بیاریم. روان شناسی ثروت ۳ به نظر من قرص و آمپول نیست و باید مطالبش رو از قلبمون باور کنیم و نتیجه باور هم حرکته! نه اینکه بشینیم و بگیم باور کردم دیگه خب پس چرا نتیجه عوض نشد؟! اگه باور کنی مداوم تو ذهنت اون حرف رو تکرار میکنی انقدر که ایمان بیاری بهش و حرکت کنی. اگه هنوز نشستی و عملی انجام نمیدی یعنی باور نداری و به همین خاطر هم نتیجه نمیگیری. اگه هنوز تمرین نمیکنی یعنی باور نداری خودت رو گول نزن. برو بشین بی قضاوت ببین داره چی میگه و تمرین کن و عمل کن و میبینی یکی از بهترین نعمات زندگیت رو خدا بهت رسونده و وقتی نتیجه میگیری که باور کنی عباس منش داره راست میگه.
   برو و شروع کن و موفق تر شو. یا برو و همون روند قبلی رو ادامه بده و نتیجه هم همانطوری خواهد بود.

 11. واقعا نتیجه بخشه من همین دیروز با این سایت آشنا شدم کلی روحیاتم فرق کرده….

 12. سلام دوستان منم قانون جذب رو قبول دارم و واقعا قانون درستیه .ولی شما میتوانید با خرید فقط کتاب شکر گزاری راندابرن که حدود ۲۰ هزار تومن هست به همه ارزوهاتون برسین و زندگی پر از ارامش داشته باشین .واقعا سپاسگزاری اثری عجیب توی زندگی داره

 13. من خودم از کسانی هستم که استاد عباسمنش راه زندگیمو عوض کرد…..هیچوقت نمیشناختمشون ولی چون در مسیرششون بودم باهاشون آشنا شدم و واقعا زندگیم متحول شد……ایشالا خداوند نگهدارش باشه…..ارزش واقعی محصولاتش واقعا بیش از اینه و این قیمتی هم که هست بالاخره بهاییه که باید برای موفقیت پرداخت……

 14. استاد!!! عباس منش اگر میخواستند این cd ها را در هر جای دنیا بفروشند، هیچ وقت موفق نمی شدند، تنها جایی که در دنیا مردم ساده لوح و ببخشید احمق اینقدر فراوان است که هرچقدر قیمت کزایی روی این مطالب سطحی بگذارد، مردم حریص تر می شوند، ایران است!!! کاش مردم ما کمی عقل و دانش و بینش داشتند و پولِ بی زبان را خرج این مطالب تکراری که در تمام کتابها (از جمله کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، دوره رواشناسی ثروت کپی همین کتاب است، بگیرید بخوانید و ۱۰ میلیون پس انداز کنید) می باشد، نمی کردند. ایشان چه تخصصی در این زمینه دارند؟؟ چه پژوهشی در این زمینه انجام دادند؟؟ چه مقاله ی علمی ای از ایشان ثبت شده؟؟ این حرف را کسی داره می زنه که خودش دانشجوی دکترای روانشناسی بالینی هست…
  التماس تفکر…

 15. فقط یه مشت چرت و پرته که چهارتا آدم ساده لوح تنبل برای به دست آوردن پول بدون زحمت دورش هستن
  تنها کسی که از این حرفا به نتیجه رسیده و پول درآورده خود عباس منش هست خخخخخخخ حالا برو بهش پول بده ساده لوح!

 16. با سلام. من حدو سه ماه پیش در حالی که بسیار ناامید و افسرده بودم با قایل های صوتی قانون آفرینش آشنا شدم. بسیار به جهت گیری صحیح در زندگی و روحیه و اعتماد بنفس من کمک کرد. از اون روز سعی کردم حرف کسی روم تاثیر نذاره و فقط قوانین این کارگاه رو دنبال کنم تا به الان اتفاقات خوبی تو زندگیم افتاده که بابتش از خدا ممنونم. فقط اینو بگم نباید ناامید بشید هر وقت افکار منفی اومد سراغون برید و چیزای مثبتی که دوست دارین بهشون برسین رو تو دفترچه یادداشت کنید و بهشون فکر کنید.
  ضمنا از نظر بنده با توجه به احترامی که برای استاد عباس منش قائلم کارگاه های ثروت ایشون بی دلیل خیلی گرونن. یعنی اگه سه تاشو بخواین بخرین تقریبا ۲۰ میلیون میشه. آخه انصاف هم چیز خوبیه
  فقط از کتابهایی که استاد توی قانون آفرینش معرفی کردن استفاده کردم . مطالعمو بیشتر کردم عالیههههههه. شما هم مطالعشون کنید. دوتاشو براتون مینویسم
  کتاب ۴ اثر از اسکاول شین(بی نظیره)
  کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر

 17. با سلام
  یکی از نتیجه های استاد عباسمنش همین کامنت گذاشتناتون توی همین صفحه است ببنید چطور با متن طولانی کامنت میزارید..
  پولی خرج نکنید انقدر فایل رایگان داره می تونید با همونا هم به نتیجه برسید. از چیزی که خبر ندارید و نمیدونید به راحتی توی ذهنتون پس نزنید.

 18. سلام دوستان گرامی
  ممنون که بهم بازم یاداوری کردید ایرانیا چقدر سطحی و بی رحمانه و غیر منصفانه راجب ادم ها قضاوت میکنند.
  من بارها به فکر خودکشی افتادم.بخاطر فقر بخاطر مشکلات مالی.الان ماهی ۱۷میلیون درامد دارم.من هر چی دارم از استاد عباس منش دارم.

  هرچی دارم از این انسان دارم و از استفاده از فایل های رایگان ایشون.

  ایشون در فایل هاشون بارها میگن استفاده از فایلهای رایگان من برای موفقیت شما کافیه و نیازی هم نیست هزینه کنید و دوره هامو بخرید.

  من واقعا تعجب میکنم از حرفای بی پایه و اساس مخالفین ایشون.

  شما نمونه بارز کسایی هستید که معجزات انبیا رو میدیدن با چشم و کتمان میکردند.

  من متاسفم در کشوری هستم و هم وطنانی دارم که اگر ببینند عباس منشی داره راه سعادت و موفقیت و رجوع به فطرت رو نشون میده اینجور میکوبنش..

  چرا؟
  بخاطر قیمت محصولات…

  من کسی ام که با استفاده از فایل های رایگان این مرد بزرگ از لجن فقر به ارامش روحی و مالی رسیدم و پول در اوردم محصولات پولی ایشون روخریدم.

  من نمونه افرادی هستم که میگم اگه ایشون کلاهب دار بود دلیلی نداشت فایل رایگان بذاره برای من و شما

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*